Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 07.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: a 200 Cнови [re: Fire walker]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 15:08



Opredeleno! Mersi za podkrepata



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Автор Elaps (член)
Публикувано18.12.05 19:43



Разбира се, че не е измислил Марио СМ потенциите. Но той измисли "своя метод", който недоучените му последователи прилагат върху пациентите си. Не е нормално да даваш месеци наред по няколко пъти на ден СМ или ММ или както сега правят 3ММ. Ако това действаше, и твоята приятелка, която замина за Германия щеше да изглежда по-добре. Жалко за нея, защото като човек е много симпатична...



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Elaps]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 20:07



Ама много закодирано си говорите .



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: bebsun]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.12.05 21:27



Нищо съществено..просто Елапс клюкарства в нета.

И ще замоля Елапс да не го прави. Или да го прави в Жълтия клуб.

Елапс, приеми, че МНОГО неща не знаеш за хората и не презумирай, че знаеш защо нещо е някак си.И е грозно да се подхилкваш,когато на някой не му е добре.

Mens agitat molem



Тема greshka, ignaciqta e 200M, ne Cнови [re: Fire walker]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 13:46



osven tova imam edna knijka v koqto pishe che pulsatila sledvala dobre ignatiq. Neshto protivorechivo mi idva infoto. No racete si mi iztrupvat de



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Автор Elaps (член)
Публикувано19.12.05 22:27



Това е последния постинг, с който ти отговарям - ти непрекъснато извърташ нещата, когато не ти е удобно. Ако клюкарствах, щях да го направя директно. Но ти си най-върлия защитник на метода на Марио тук и затова ме атакуваш. Очевидно не е тук мястото за обмен на професионални идеи - всичко, което не отговаря на твоите разбирания се свежда до арогантност, ирония и т.н. и си позволяваш да правиш метакритика на хората, които пишат във форума. Може да съм иронична, но не съм арогантна и груба. Прочети собствените си постинги за колегите, от които си недоволна и тогава ми говори за клюки. Защото всички практикуващи хомеопати тук, а не в Канада, знаем какво може д-р Виолета Тенева (нейните религиозни пристрастия са нейна ЛИЧНА работа) и какво - Марио. И какви са последиците от неговото лечение. и най-вече от неговото "обучение" на курсистите му.




Тема Re: greshka, ignaciqta e 200M, ne Cнови [re: mira]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано20.12.05 02:44



Няма такава потенция 200 М. Не че е невъзможно да се направи, но много се съмнявам.Ползва се 1М, 50М, 100М и ММ. По-скоро е 200 СН.

Почакай и виж какво ще стане с ръцете ти и кажи на хомеопата си.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Elaps]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано20.12.05 03:12



Много ти е удобно да припишеш това, което ти казвам на някакви пристрастия към Марио, за да избегнеш да забележиш какво ти казвам и какво ти казват и други хора тук. Ясно ми е, че не съзнаваш,че си груба и арогантна, но за съжаление си точно такава. Не съм тук за да те възпитавам, но доколкото обиждаш другите пишещи в клуба е моя работа да ти кажа.

За твоя информация-отношението ми към Марио е балансирано. Познавам го от много години, преподавал ми е и в Лондонския Колеж и в собствения си курс, била съм му пациентка, ходила съм с него на летни училища и конференции и ми е много добре известно какъв е. Знам му и позитивните и негативните страни.Не съм го въздигнала в бог и смятам,че понякога прави сериозни грешки, но също така знам какво е направил, което е позтивно.

Не знам какво смяташ , че може Виолета Тенева и не ме интересува, защото съм я виждала как работи и на супервизии и с мои приятели и с мен самата и си имам лично мнение.Не отричам,че тя си има много пациенти и не се съмнявам,че много са доволни от нея, но няма да си затворя очите за безобразията и липсата на професионализъм, които ЛИЧНО съм видяла .Тя работи без реперторизация в много случаи, базирано само на голи предразсъдъци и впечатления, и се отнася без уважение към пациентите си. Много добре би било да си държи религиозните пристрастия именно като ЛИЧНА работа, а не да ги навира на всеки и да презира всеки, който не ги споделя.

Клюкарстването и подмятанията са това което са, именно защото са подмолни и подлички, а не директни.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 08:55



А можи ли да отговорите на моя въпрос?



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано21.12.05 01:18



Всяко грешно предписание е потенциално опасно, но аз няма как да знам дали това е грешно. При всички случаи бих те посъветвала да следиш внимателно как се чувстваш и да не преклаяваш с взимането на лекарството. По-добре е да вземеш и да чакаш месец, два и ако няма ефект пак да вземеш, този път няколко пъти, отколкото да започнеш да визмаш ударно. Ако ти е по-добре спри да взимаш и чакай. И спазвай диетата за да не антидотираш. Важно е да знаеш,че винаги когато ти стане по-добре след прием трябва да спреш да визмаш лекарството.Ако пак се влошиш-пак започваш и така.

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.