Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 07.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано15.12.05 10:06



говоря именно за хронични психични, айде да не са психични, емоционални проблеми, ако има по-ранно подобрение, значи силно е възможно потискане, и съм го чела, и го знам от опит. Да, ако си в остро състояние - нервна криза, примерно, и да кажем пулсатила ти е остро лекаство - подобрението започва веднага, и може да е налице до 10 мин. , но хроничния проблем едва ли ще изчезне толкова бързо



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Я oщe чecън!]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано15.12.05 12:55



Да ти кажа, преди 4 години за първи път посетих хомеопат именно заради психични и емоционални проблеми, които се бяха изострили в последните 2 години заради преумора и стрес, но иначе си бяха хронични от 10-15 години... Усетих невероятно подобрение още 2-3 дни след като ми беше назначено лекарството. И съм убедена, че не е било потискане, защото и до ден днешен усещам остатъците от положителния му ефект. Преди това лекарство например не изпитвах силни положителни емоции като любов, само някаква плаха привързаност към близките хора. Сега вече определено мога да кажа, че мога да обичам. Е, от това пък изникнаха други проблеми, но истината е, че любовта боли



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Mariannna]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано15.12.05 14:10



да, това е чудесно! исках да кажа, че именно за да се изчисти хроничния проблем, а не да има само временно подобрение, е нужно повече време..



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 15:11



Благодаря за съветите и дискусията.
Пишеш няколко пъти, хомеопатът ми е предписал 4 седмици по два пъти - т.е. 8 пъти , това няколко ли е ими много?
Струва ми се, че съм по-добре, /не съм била за лудница и преди, но.../
Може да съм по-добре, обаче не само от лекарството, а и от други фактори- купих си разни дрешки , това на шега, сериозно- имах угризения за нещо, хомеопатът ми каза да си простя и се опитах ад го направя, може и от това да е, не знам...
Е, сега да взимам ли пак както ми е предписано, да му се обаждам ли.
Всъщност основното, което ме вълува е, опасно ли е да се взема Ars a СМ два пъъти седмично за срок от 1 месец или не е опасно. /Да не взема да си навлека други белости/
Танкс отново.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Я oщe чecън!]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано16.12.05 09:31



Ами то после след този чудесен старт нямаше никакъв прогрес и така и не се доизлекувах, а си останах на това ниво Сега съм прекъснала хомеопатичното лечение временно. Мисля пак да започна по някое време, но ме е страх да не се повторят неуспехите от преди...



Тема Re: a 200 Cнови [re: Я oщe чecън!]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 12:09



a za potenciq 200 C, kakvo shte kajesh ako se pie 10 pati po vednuj sedmichno sled sushtoto kursche predi tova no izkarano s ignatia pak 200 C, che neshto vzeha da mi iztrupvat rucete prez noshta.
mersi



Тема Re: a 200 Cнови [re: mira]  
Автор Elaps (член)
Публикувано17.12.05 10:35



Такова предписание плаче за смяна на хомеопата



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Elaps (член)
Публикувано17.12.05 10:40



Ако Арсен е твоето лекарство и една доза 1М месечно ще ти е достатъчна, независимо от тежестта на патологията. Останалото - СМ потенциите често - са измишльотините на Марио и неговите последователи. Такива потискания стават, че ще трябва дължо време да не пиеш хомеопатични лекарства и да се чудиш как да ги антидотираш. Ако тази "теория" беше добра, то самият Марио щеше да е здрав, но завалията, не може да изкара и половин час комуникация без да почне да пъшка, да излиза да пуши или да пикае...



Тема Re: a 200 Cнови [re: mira]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.12.05 05:16



Така не се предписва! Така ще докажеш лекарството и явно това се и случва. Пулсатила има симптоми на изтръпване и явно ги придобиваш. Трябва да спреш да я визмаш веднага.

Наистина мисля,че е добра идея да смениш хомеопата.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Elaps]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.12.05 05:19



хахаха, Марио бил по-велик отколкото мислех, значи...щом твърдиш,че той е измислил СМ потенциите!!

тези потенции за много използваеми и необходими, друг е въпросът,че някой разбрали-недоразбрали злоупотребяват с тях

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.