Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 10.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Потенция СМ каква е  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 13:17



средна или висока - т.е межде С и М или е или повече от 1М?Изписана ми е Пулсатила СМ 14 дни по един път.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано29.11.05 13:29



100М=СМ (т.е. висока потенция е)
Потенциите вървят така 6 СН,15 СН,30 СН,200 СН, 1М,10М,50М,100М, ММ
Има и Х и D потенции, те са съвсем ниски. Има и LM потенция, нея не знам къде да я сложа в йерархията.

Редактирано от Svet1 на 29.11.05 13:32.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано29.11.05 13:37



какво значи 14 дни по един път??!!??



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Я oщe чecън!]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 16:11



14 дни по един път дневно, мислех, че е ясно.После - контролен преглед.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор4esun (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 16:38



не, по никакъв начин не ми е ясно защо тр да я пиеш ежедневно 14 дни!! един път е предостатъчно.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: 4esun]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано29.11.05 17:22



Чесън, какво точно те притеснява в това предписание? Потенцията или пиенето 2 седмици всеки ден? На мен ми звучи като съвсем нормално предписание, на мен също са ми предписвали много пъти точно по този начин.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: 4esun]  
Автор TE_DDA (ЪкУшерката!Опс!)
Публикувано29.11.05 23:11



ми има си показания явно!

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки


Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Mariannna]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано30.11.05 03:10



честно казано и аз се притеснявам от такова предписание и то при положение,че съм фен на високите потенции

това е повече от прекалено.Да изпишеш 1 М 14 дни не винаги е обосновано, камоли за по-високите, и особено за СМ!

Наистина веднъж е пре-достачтъчно.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 15:58



Ама аз вече я пих 7 дни по 1 път!!!Какво да правя? Да спирам ли?



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 16:12



Пила съм Пулсатила през април, заради нервни проблеми, тогава ми помогна и за някакви вирусни състояния, но вероятно антидотирах с безкофеиново кафе, действаше ми само физически неразположения, не и на психично ниво и спрях да пия, по съвет на хомеопата, тъй като не успях да спра безкофеиновото кафе.
Сега има засилване на тези проблеми /вероятно страхова невроза, не знам, не съм ходило на лекари/, този път отказах кафето и отидох пак на хомеопат.
Дали всичко тове не е основание за предписване на СМ толкова дни?



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Svet1]  
Автор Elaps (член)
Публикувано30.11.05 21:40



Точно така, Свет, тя е извън йерархията. От 3С или 5 С се прави разреждане не 1 към 100, а 1 към 50000 капки. Както се вижда - е ниска потенция, но чисто информационно носи вибрациите на хилядните потенции, затова е мека, е почти не прави влошавания. Дава се всекидневно за известно време.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано01.12.05 05:04



да, спри

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано01.12.05 05:05



Хомеопатите работят различно.Не знам какви са основанията на хомеопата да предпише така.Но според мен каквото и да е 7 дни СМ стига.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано01.12.05 12:09



виж, мисля, че пулсатила ти върши някаква работа в остро състояние, щом веднъж ти е помогнала... Ако аз ти преписвах, вероятно бих започнала с пулсатила (едва ли СМ, но все тая) еднократно, ако ти е показана за момента, но след това бих търсила друго лекарство, т. като, както изглежда, тя не свършва работата докрай.

Дразня се на такива предписания, и на мен са ми препоръчвали (наш супервайзор), да пия пулсатила СМ, за да се "свършело"! Еми, не става така, ако пулсатила можеше да "свърши", щеше да свърши и в по-ниска потенция. Както и игнация се предписва за "добър ден". Да, добре, нека пием игнации и пулсатили, но те най-често са за остри състояния (естествено, че има и такива конституции, но най-често изобщо не се рови по-надълбоко) и не се отчита с кои други лекарства са свързани. СМ предписание с толкова много приеми е неграмотно - един вид, на хомеопатът ти изобщо не му се занимава да потърси лекарство, което действително да реши, а защо не и от 1 доза, проблемите ти, ами замазва положението. Да, може и да замаже нещо, но няма да ти помогне окончателно, в най-добрия случай - временна помощ при криза.
Спокойно сега, не антидотирай, нищо че си я пила 7 дни, виж какво ще се случи, но помисли или за разговор с него, ако смяташ, че общо взето гледа съвестно на работата си, или за друг хомеопат.
А, и за безкофеиновото кафе - няма да антидотира, знам, че някои крайно настроени хомеопати забраняват и месо, и шоколад, и какво ли не, но това са си техни измислици, както във всяка наука, така и в хомеопатията всеки гледа от своята си гледна точка, и внася своите си убеждения за живота, вселената и всичко останало И всичко това обърква пациента - ето, на теб са ти дали мн висока потенция да повтаряш 2 седмици, ние тук, възмутени, вече в няколко теми спорим кога и колко...



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 19:23



Благодаря, ще спра и смятам да говоря с хомеопата на прегледа, който е след 5,6 дни.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 13:13



Възможно ли е вследствие на примането на СМ Пулсатила да се появят болки в краката и вените на краката да станат по-отчетливи и видими?



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 11:40



Пулсатилата СМ не подейства, според хомеопата заради емоции в миналото, първо беше тръгнал към лекарство за пити хормонални таблтки, но след уточнения за преживени проблеми реши, че те са по-важни.
след контролен преглед ми е изписан Ars a пак СМ, по два пъти на седмица за срок от 1 месец.
Попитах след като е СМ, висока потенция, не трябва ли да е еднократно, отговорът на хомеопата беше - за физически симптоми на болест- да, но не и в случая /както вече писах лекувам страхова невроза, страхове и изобщо психически проблеми/.
Може и да съ въобразявам, но от вчера се чувствам по-добре.
Какво смятате за честотата на прием на потенцията този път?



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано14.12.05 12:19



хм. пийни го само веднъж, моля! Тази висока потенция действа именно на психично ниво, и веднъж си е съвсем достатъчно. Нямам идея защо му е хрумнало да предписва СМ толкова пъти...това противоречи на всякакви хомеопатични закони. Такава потенция ще действа дълго време - и дума да не става, че ако е вярно предписана, действието й би се изчерпало само за няколко дни, че да я пиеш и 2 пъти седмично. Би имало резон да се предпишат повече приеми за физически проблеми, ама ниски потенции.

И арсен след пулсатила... хм.. и освен това, по принцип подобрение на умствено-емоционално ниво не може да се очаква по-рано от 4-5 дни...

Както и да е, само си се чудя, но ти желая този път действително да има ефект!



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано14.12.05 20:02



Правилото е,че хомеопатичното лекарство се спира веднага щом се почувстваш по-добре. Ако пак се влошиш-пак започва да се взима. След като си по-добре е МНОГО ВАЖНО да спреш да го визмаш.Не се притесняваш-то си е с теб и ако ти стане зле, пак вземи.
При ненужно често взимане на лекарство то се самоантидотира и спира да действа.

Понякога се налага често взимане на високи потенции, точно в случай на психини заболявания, тежка депресия, панически атаки и т.н. но първо трябва да се даде една или няколко дози, и едва тогава да се предпише често ако така не действа.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Я oщe чecън!]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано14.12.05 20:08



Ме е вярно,че може да има едва след 4-5 дни подобрение на умствено-емоционално ниво. Може да има и след секунди след приема.Колкото по-остри симптоми, толкова по-бързо подобрение може да се очаква.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано15.12.05 10:06



говоря именно за хронични психични, айде да не са психични, емоционални проблеми, ако има по-ранно подобрение, значи силно е възможно потискане, и съм го чела, и го знам от опит. Да, ако си в остро състояние - нервна криза, примерно, и да кажем пулсатила ти е остро лекаство - подобрението започва веднага, и може да е налице до 10 мин. , но хроничния проблем едва ли ще изчезне толкова бързо



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Я oщe чecън!]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано15.12.05 12:55



Да ти кажа, преди 4 години за първи път посетих хомеопат именно заради психични и емоционални проблеми, които се бяха изострили в последните 2 години заради преумора и стрес, но иначе си бяха хронични от 10-15 години... Усетих невероятно подобрение още 2-3 дни след като ми беше назначено лекарството. И съм убедена, че не е било потискане, защото и до ден днешен усещам остатъците от положителния му ефект. Преди това лекарство например не изпитвах силни положителни емоции като любов, само някаква плаха привързаност към близките хора. Сега вече определено мога да кажа, че мога да обичам. Е, от това пък изникнаха други проблеми, но истината е, че любовта боли



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Mariannna]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано15.12.05 14:10



да, това е чудесно! исках да кажа, че именно за да се изчисти хроничния проблем, а не да има само временно подобрение, е нужно повече време..



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 15:11



Благодаря за съветите и дискусията.
Пишеш няколко пъти, хомеопатът ми е предписал 4 седмици по два пъти - т.е. 8 пъти , това няколко ли е ими много?
Струва ми се, че съм по-добре, /не съм била за лудница и преди, но.../
Може да съм по-добре, обаче не само от лекарството, а и от други фактори- купих си разни дрешки , това на шега, сериозно- имах угризения за нещо, хомеопатът ми каза да си простя и се опитах ад го направя, може и от това да е, не знам...
Е, сега да взимам ли пак както ми е предписано, да му се обаждам ли.
Всъщност основното, което ме вълува е, опасно ли е да се взема Ars a СМ два пъъти седмично за срок от 1 месец или не е опасно. /Да не взема да си навлека други белости/
Танкс отново.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Я oщe чecън!]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано16.12.05 09:31



Ами то после след този чудесен старт нямаше никакъв прогрес и така и не се доизлекувах, а си останах на това ниво Сега съм прекъснала хомеопатичното лечение временно. Мисля пак да започна по някое време, но ме е страх да не се повторят неуспехите от преди...



Тема Re: a 200 Cнови [re: Я oщe чecън!]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 12:09



a za potenciq 200 C, kakvo shte kajesh ako se pie 10 pati po vednuj sedmichno sled sushtoto kursche predi tova no izkarano s ignatia pak 200 C, che neshto vzeha da mi iztrupvat rucete prez noshta.
mersi



Тема Re: a 200 Cнови [re: mira]  
Автор Elaps (член)
Публикувано17.12.05 10:35



Такова предписание плаче за смяна на хомеопата



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Elaps (член)
Публикувано17.12.05 10:40



Ако Арсен е твоето лекарство и една доза 1М месечно ще ти е достатъчна, независимо от тежестта на патологията. Останалото - СМ потенциите често - са измишльотините на Марио и неговите последователи. Такива потискания стават, че ще трябва дължо време да не пиеш хомеопатични лекарства и да се чудиш как да ги антидотираш. Ако тази "теория" беше добра, то самият Марио щеше да е здрав, но завалията, не може да изкара и половин час комуникация без да почне да пъшка, да излиза да пуши или да пикае...



Тема Re: a 200 Cнови [re: mira]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.12.05 05:16



Така не се предписва! Така ще докажеш лекарството и явно това се и случва. Пулсатила има симптоми на изтръпване и явно ги придобиваш. Трябва да спреш да я визмаш веднага.

Наистина мисля,че е добра идея да смениш хомеопата.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Elaps]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.12.05 05:19



хахаха, Марио бил по-велик отколкото мислех, значи...щом твърдиш,че той е измислил СМ потенциите!!

тези потенции за много използваеми и необходими, друг е въпросът,че някой разбрали-недоразбрали злоупотребяват с тях

Mens agitat molem



Тема Re: a 200 Cнови [re: Fire walker]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 15:08



Opredeleno! Mersi za podkrepata



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Автор Elaps (член)
Публикувано18.12.05 19:43



Разбира се, че не е измислил Марио СМ потенциите. Но той измисли "своя метод", който недоучените му последователи прилагат върху пациентите си. Не е нормално да даваш месеци наред по няколко пъти на ден СМ или ММ или както сега правят 3ММ. Ако това действаше, и твоята приятелка, която замина за Германия щеше да изглежда по-добре. Жалко за нея, защото като човек е много симпатична...



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Elaps]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 20:07



Ама много закодирано си говорите .



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: bebsun]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.12.05 21:27



Нищо съществено..просто Елапс клюкарства в нета.

И ще замоля Елапс да не го прави. Или да го прави в Жълтия клуб.

Елапс, приеми, че МНОГО неща не знаеш за хората и не презумирай, че знаеш защо нещо е някак си.И е грозно да се подхилкваш,когато на някой не му е добре.

Mens agitat molem



Тема greshka, ignaciqta e 200M, ne Cнови [re: Fire walker]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 13:46



osven tova imam edna knijka v koqto pishe che pulsatila sledvala dobre ignatiq. Neshto protivorechivo mi idva infoto. No racete si mi iztrupvat de



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Автор Elaps (член)
Публикувано19.12.05 22:27



Това е последния постинг, с който ти отговарям - ти непрекъснато извърташ нещата, когато не ти е удобно. Ако клюкарствах, щях да го направя директно. Но ти си най-върлия защитник на метода на Марио тук и затова ме атакуваш. Очевидно не е тук мястото за обмен на професионални идеи - всичко, което не отговаря на твоите разбирания се свежда до арогантност, ирония и т.н. и си позволяваш да правиш метакритика на хората, които пишат във форума. Може да съм иронична, но не съм арогантна и груба. Прочети собствените си постинги за колегите, от които си недоволна и тогава ми говори за клюки. Защото всички практикуващи хомеопати тук, а не в Канада, знаем какво може д-р Виолета Тенева (нейните религиозни пристрастия са нейна ЛИЧНА работа) и какво - Марио. И какви са последиците от неговото лечение. и най-вече от неговото "обучение" на курсистите му.




Тема Re: greshka, ignaciqta e 200M, ne Cнови [re: mira]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано20.12.05 02:44



Няма такава потенция 200 М. Не че е невъзможно да се направи, но много се съмнявам.Ползва се 1М, 50М, 100М и ММ. По-скоро е 200 СН.

Почакай и виж какво ще стане с ръцете ти и кажи на хомеопата си.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Elaps]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано20.12.05 03:12



Много ти е удобно да припишеш това, което ти казвам на някакви пристрастия към Марио, за да избегнеш да забележиш какво ти казвам и какво ти казват и други хора тук. Ясно ми е, че не съзнаваш,че си груба и арогантна, но за съжаление си точно такава. Не съм тук за да те възпитавам, но доколкото обиждаш другите пишещи в клуба е моя работа да ти кажа.

За твоя информация-отношението ми към Марио е балансирано. Познавам го от много години, преподавал ми е и в Лондонския Колеж и в собствения си курс, била съм му пациентка, ходила съм с него на летни училища и конференции и ми е много добре известно какъв е. Знам му и позитивните и негативните страни.Не съм го въздигнала в бог и смятам,че понякога прави сериозни грешки, но също така знам какво е направил, което е позтивно.

Не знам какво смяташ , че може Виолета Тенева и не ме интересува, защото съм я виждала как работи и на супервизии и с мои приятели и с мен самата и си имам лично мнение.Не отричам,че тя си има много пациенти и не се съмнявам,че много са доволни от нея, но няма да си затворя очите за безобразията и липсата на професионализъм, които ЛИЧНО съм видяла .Тя работи без реперторизация в много случаи, базирано само на голи предразсъдъци и впечатления, и се отнася без уважение към пациентите си. Много добре би било да си държи религиозните пристрастия именно като ЛИЧНА работа, а не да ги навира на всеки и да презира всеки, който не ги споделя.

Клюкарстването и подмятанията са това което са, именно защото са подмолни и подлички, а не директни.

Mens agitat molem



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 08:55



А можи ли да отговорите на моя въпрос?



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: ннн]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано21.12.05 01:18



Всяко грешно предписание е потенциално опасно, но аз няма как да знам дали това е грешно. При всички случаи бих те посъветвала да следиш внимателно как се чувстваш и да не преклаяваш с взимането на лекарството. По-добре е да вземеш и да чакаш месец, два и ако няма ефект пак да вземеш, този път няколко пъти, отколкото да започнеш да визмаш ударно. Ако ти е по-добре спри да взимаш и чакай. И спазвай диетата за да не антидотираш. Важно е да знаеш,че винаги когато ти стане по-добре след прием трябва да спреш да визмаш лекарството.Ако пак се влошиш-пак започваш и така.

Mens agitat molem



Тема Дали да клюкарствам:))нови [re: Fire walker]  
Автор chorapche (непознат )
Публикувано21.12.05 03:12



В.Тенева, както и М.Бояджиев, според мен, вече са след зенита си. Но това са хора, които са дали много на хомеопатията в Бг. Всеки има право на патология... Що се отнася до действието на лекарството и неговата потенция, то със сигурност мога да кажа, че когато изборът е точен и 1М еднократно върши огромна работа за най-малко половин година (собстен опит като пациент) на всички нива. Позволявам си да апелирам: колеги, айде да прочетем малко философия и Материя Медика!



Тема Re: Дали да клюкарствам:))нови [re: chorapche]  
Автор chorapche (непознат )
Публикувано21.12.05 03:15



Пардон, да си преговорим философия и ММ.



Тема Re: Дали да клюкарствам:))нови [re: chorapche]  
Авторбppppp (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 10:15



Какво означава "след зенита си"?
Хомеопатията се учи цял живот!Витулкас определя хомеопатите като майстори мисля че беше след 20 годишна практика?!Би трябвало според него ,колкото по-дьлга практика и опит имат ,толкова по-добре да се справят?!(ако са сьвестни разбира се )
И по добре да не клюкарстваш!



Тема Re: Дали да клюкарствам:))нови [re: бppppp]  
Автор veli22 (mama na Ivo)
Публикувано21.12.05 21:34



Случайно се зачетох в постингите ви и често казано "клюкарстването" ви ми беше полезно, за да си направя изводи за това колко трябва да съм внимателна при избора на хомеопат. Според мен е недопустимо който и да е навира в очите на останалите собствените си религиозни пристрастия (без значение дали е хомеопат или не и дали е будист, последовател на Дънов, Ошо или на някой древноиндиански шаман) - да си ги има, но откъде накъде ще дава акъли и ще гледа с "премрежен" поглед пациентите си след окултните си занимания ...айде стига глупости!!! Колкото е по-велик и ИСТИНСКИ професионалист един човек толкова е по-скромен и земен...останалото са парчета и изпълнения на комплексари. Интересно ми е дали хомеопати от световна величина се държат по този начин, някой знае ли?



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: Fire walker]  
Авторfur2 (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 09:13



Zdrawejte! Prestanete da pluete Mario Boqdview bez osnowanie. Wseki homeopat si ima swoq podhod, prawi gre6ki kato wseki normalen 4owek, no celta e w krajna smetka powe4e da pomaga, otkolkoto da wredi. Az se lekuwam pri Mario Boqdview ot izwestno wreme i sym mnogo dowolna ot nego. Oswen towa sym pose6tawala i kursowete mu, taka 4e wypreki 4e nikoga ne kazwa kakwo to4no mi dawa, mu wqrwam bezrezerwno. I 4estno kazano dosega ne sum se razbolqla ot tqh, wypreki 4e sym gi pila po nqkolko pyti na den w prodyljenie na meseci. Taka 4e, wsi4ko e otnositelno i ne smqtam, 4e mojete da sydite taka za horata. Otnosno podigrawkite po negow adres, smqtam 4e trqbwa malko da se zasramite. Ne mislite li 4owek, kojto po cql den slu6a Wa6ite problemi si nqma swoi sobstweni? Otnosno homeopatiq



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: fur2]  
Автор lonity ()
Публикувано17.04.08 09:35



Здравейте!
Реших да не пускам нова тема, а да попитам тук за потенция LM 4. Предписанието ми е да я пия всяка вечер по 1-2 капки преди сън. Какво е вашето мнение? Силна или слаба е тази потенция и нормално ли е да се взема в продължение на няколко месеца всеки ден. Когато ми свършат капките, хомеопата ми долива в същото шишенче. Каза ми да го удрям петнадесетина пъти преди прием, така се усилвала потенцията.
Благодаря предварително на всички отзовали се





Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: lonity]  
Автор passion flower ()
Публикувано17.04.08 10:00



да, нормално е

ЛМ потенциите са меки и се визмат точно така-всеки ден



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: passion flower]  
Автор lonity ()
Публикувано17.04.08 10:05



Мерси за бързия отговор, passion flower


Още един въпрос си задавам. Видях, че по краката от вътрешната страна /над коляното/ ми са се оцветили капилярите и от няколко дни усещам лека болка на тези места. Може ли да има връзка с приема на хомеопатичното лекарство или е изключено? Питам, за да зная дали да се обаждам на хомеопата си за този проблем.



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: lonity]  
Автор passion flower ()
Публикувано17.04.08 10:27



да, може да има връзка с приема

непременно се обади на хомеопата си



Тема Re: Потенция СМ каква енови [re: passion flower]  
Автор lonity ()
Публикувано17.04.08 11:35



Мерси пак






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.