Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 01.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За Марио Бояджиевнови  
Авторпoтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 06:35



От доста време се лекувам при Марио Бояджиев. Много съм доволна. Но проблема ми е друг. Това лято той беш в Индонезия. върна се от там страшно променен. Един такъв весел, не е опърничав както преди. Изслушва те какво имаш да кажеш и после Марияна \жена му\ започва да те гледа втренчено и само му казва "не", "да", а той й посочва нещо на компютъра. Като ги попитах какво правят ми отговориха "наши си работи, учихме ги в ИНдонезия". Наистина лекарството, което ми дадоха имаше мн добър ефект, НО на мен начина, по който ми го дадоха не ми харесва. Най-вече, защото съм християнка, а това ми прилича на предсазване или и аз не знам на какво.
Вие какво ще кажете? Имате ли наблюдение?



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: пoтpeбитeл]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано18.11.05 11:04



това е нелепо! Хомеопатията да има нещо общо с предсказване, глупости! вместо да се радваш на по-отзивчивия и с добро настроение хомеопат, ти почваш да човъркаш какво му било станало!
Има един метод в статистиката - метод на черната кутия - т.е. не те интересува какво се случва вътре в "кутията", ами отчиташ само първоначалните фактори и крайния резултат - хомеопатията действа точно на този принцип, какво те интересува те какво си говорили!



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: Я oщe чecън!]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано18.11.05 11:20



Не ме учудва това което пишеш. Нямам лични впечатления от Марио Бояджиев, но наскоро приятелка, чела една от книгите му беше останала с впечатлението, че хомеопатията е окултна наука. Дадох и да прочете Витулкас, за да си оправи поне малко създаденото впечатление.
Между другото, едно мнение на FireWalker за ГМХ и Ватикана, също е малко объркващо.
Не е тайна, че доста хомеопати използват и други методи от стандартните за определяне на точното лекарство. Дали в случая става дума за същото, не знам.
А каква хомеопатия има в Индонезия, има ли изобщо?

Редактирано от Svet1 на 18.11.05 11:25.



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: Svet1]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано18.11.05 11:26



не знам за Индонезия, но жестоко се вбесявам, ако на мен гледат като на гледачка, екстрасенска и т.н...може да има още 20 години да уча, докато стана приличен хомеопат, но поне ме топли, че хомеопатията е НАУКА, далеч от окултизма! който има интерес, нека си се занимава с гледане на таро, Ошо, или каквото там душа му поиска, но искам да е ясно, че това няма нищо общо с хомеопатията:))))



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: Я oщe чecън!]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано18.11.05 11:31



Абе на мен ми е ясно. Но след като приятелката ми ме попита и се разтърсих за повече инфо из нета, на какви статии попаднах...Не е истина просто. Също попаднах на някои сайтове за окултизъм, където се рекламираха хомеопати, спесваше се с астрологията и какво ли не...
Та се питам, ако някой незапознат със съшността на хомеопатията се разтърси за инфо, с какво ли впечатление ще остане.

Редактирано от Svet1 на 18.11.05 11:32.



Тема Re: За Марио Бояджиев [re: пoтpeбитeл]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано18.11.05 16:20



Хехе... Мисля, че прекалено се шашкаш. Не съм чувала за сатанистки ритуали, които включват описаните от теб действия Според мен Марио показва на жена си на хомеопатичния софтуер някакви симптоми или характеристики, които според него притежаваш според казаното от теб, и тя му отговаря дали съвпада с нейното мнение. Може би в Индонезия са им преподавали някакви нови методи за назначаване точното лекарство. Абе при всички случаи не е това, за което си мислиш



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: Svet1]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано18.11.05 16:24



Мисля, че прекалявате в догадките си за Марио Бояджиев. Не съм негов пациент, но съм чувала, че е сред най-добрите хомеопати в България и във форума има много негови пациенти, които са доволни. Не ми се вярва изведнъж да "изкука" и да почне да практикува "магии". Както вече написах, на мен ми се струва, че просто по някакъв начин с жена си сверяват впечатленията си от пациентката чрез посочване на различни симптоми в хомеопатичния софтуер.



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: Mariannna]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.11.05 18:15



ще те разочаровам, но наистина Марио е учил окултни науки в Индонезия.Много хомеопати се интересуват от тези неща, просто защото за да си хомеопат, трябва да имаш вкус към различното.Ако просто искаха да лекуват някак си, щяха да са лекари.

Самата хомеопатия няма връзка с магия, окултизъм, ритуали, религия и т.н.

Според мен, Марио използва стандартната система за определяне на лекарствата-с компютърна програма, а изпозлва каквото е научил в Индонезия за някакви свои уточнения.

Mens agitat molem



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: пoтpeбитeл]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.11.05 18:17



Не се безпокой, хомеопатията няма отношение към магия и т.н.Каквото и да правят те, това няма да ти се отрази негативно.Марио е искрен и има за цел да помага и да върши добро.Познавам го лично.

Mens agitat molem



Тема Re: За Марио Бояджиевнови [re: Svet1]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано18.11.05 18:19



Кое те притесни в мнението ми?

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.