Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 28.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Може ли??  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано09.11.05 19:41



Може ли да използвам хомеопати4но лекарство, правено преди година и половна? Или има някакъв срок на годност. Става въпрос за лекарство приговено от хомеопат, не за тези купени от аптеката.
Мерси

Omnia vincit amor


Тема Re: Може ли??нови [re: Лyничka]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано09.11.05 19:49



Ако има достатъчно спирт в него, ако е съхранявано на тъмно и далече от електромагнитни вълни/телевизор, ит.н./ и няма парцали в него-т.е бистро е, може да се изпозлва.

Mens agitat molem



Тема Re: Може ли??нови [re: Fire walker]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано09.11.05 20:02



Ами още не съм го разгледала. Но ми пада страшно много косата и се сетих 4е преди година ми направиха едно лекарство, което тогава, така и не използвах. Тази ве4ер като се прибера ще видя в какво състояние еИна4е е съхранявано съвестно

Omnia vincit amor


Тема Re: Може ли??нови [re: Fire walker]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 21:13



На тъмно ли?
Хубаво е да научавам нови неща, ама все късно.



Тема Re: Може ли??нови [re: bebsun]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано10.11.05 02:06



Най-добре на тъмно-примерно в шкаф.Но е ок и да не е съвсем на тъмно, ако не е на директна слънчева светлина.Става дума за разтворите.Перлите са в пластмасова, непрозрачна опаковка, така или иначе.

Mens agitat molem



Тема Re: Може ли??нови [re: Лyничka]  
АвторEви (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 09:14



А какво е лекарството, защото и мен ме мъчи този проблем



Тема Re: Може ли??нови [re: Eви]  
Автор Я oщe чecън! (готвач)
Публикувано10.11.05 14:15



ееее, не така - няма хомеопатично лекарство за еди-какъв си проблем, има за конкретния пациент! Да кажа дежурната реплика: обърни се към класически хомеопат:)))) И - успех!



Тема Re: Може ли??нови [re: Лyничka]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 21:59



Ок, Файър :)

А, Луничка ти чак сега ли ще започваш с хомеопатия? Май имаше една стара тема, в която споделяше за проблема с косопада и още тогава ти препоръчаха хомеопатията.



Тема Re: Може ли??нови [re: bebsun]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано11.11.05 19:32



Ами нещо ме хвана шубе тогава, като видях как ми го забърка лекарството хомеопата. Нещо не ми вдъхна особено доверие. Но, моля да не ми 4етете лекции по този въпрос
Разгледах шишенцето и на него пише SEP200. Някой може ли да ми обясни какво зна4и това?? 200 сигурно е "потенцията" или там както и да се нари4а терминологи4ески Та, няма утайка, но има някакви дребни блестящи неща вътре
И трето питане, приемаът става като се слагат няколко капки под езика, нали? А колко време тябва да го пия? Ве4е не си спомням какво ми обясни хомеопата

Omnia vincit amor


Тема Re: Може ли??нови [re: Лyничka]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано11.11.05 22:31



SEP200 - Сепия 200CH
На езика ми беше да ти прочета една лекция, ама айде от мен да мине
А ти засхто реши, че сега трябва да пиеш от лекарството, като даже не знаеш и какво е лекарството?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.