Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 18.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема хума - за вътрешен приемнови  
Авторцвятka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.05 14:15



Здравейте,

виждам че тук се дават компетентни съвети и се обръщам към вас със следния въпрос

от няколко седмици пия като хранителна добавка зелена хума, но ми я донесоха от чужбина.

като гледам как намалява количеството се чудя дали и българската, и коя в аптеките е пригодна за вътрешно приемане? как мислите



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: цвятka]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано24.09.05 17:36



За първи път чувам, че хумата може да се приема и вътрешно. До колкото знам хумата е изсушена специфична пръст (почва)



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: Svet1]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано24.09.05 19:07



чувала съм,че се приема и вътрешно.Българската става също.

Mens agitat molem



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: Fire walker]  
Авторчoчиk (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 21:08



Да, българската става, като най- удачното е (доколкото ми е известно): вечер се разтваря една лъжица в чаша вода, а на сутринта се изпива млекцето без утаената кал на дъното. Предполагам, Ви е известно, че това лекуване няма връзка с хомеопатията.



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: чoчиk]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано05.10.05 17:47



А за какви болести се използва този метод?



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: Mariannna]  
Авторphotomusic (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 18:15



Трябва да вземете бяла хума - най-добре е да я енергизирате в стъклен буркан на слънце или просто на светлина.
Не я взимайте с метални прибори.



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: Mariannna]  
Авторdejzi (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 13:38



А за какви болести се използва пиенето на хума?



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: dejzi]  
Авторцвятka (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 20:14



ами аз го пих това за прочистване на чревния тракт, и като хранителна добавка - нали съдържа микроелементи - силиций, цинк и тн. освен това доколкото знам представлява алкална смес и помага при свръхкиселинност на организма, прочиства тъканите, при мен се изчисти езика от налеп и то постепенно се виждаше как налепа се дръпва назад



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: цвятka]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано07.11.05 21:27



Кажи, моля те, как точно го пи и колко време.Каъв беше ефектът освен този обложен език, който се е исчистил?Това, впрочем е голяма работа, защото наистина доказва резултати.

Mens agitat molem



Тема Re: хума - за вътрешен приемнови [re: цвятka]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано08.11.05 12:14



Аз много се бях запалила да провеждам прочистване на храносмилателния тракт с хума, обаче после прочетох на опаковката, че съдържала натрий, бор и др. подобни елементи... И се осмелих да пия само веднъж. Дали наистина е безопасна за вътрешен прием? И колко често се приема? Цвятка, ти какво количество и как приемаше? И на мен ми е много интересно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.