Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 09.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Към Маreнови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 16:33



Маre, защо вече не се включваш???



Тема на кой ли пък му трябвам??нови [re: aз]  
АвторMare (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 18:25



еми... моткам се из други клубове, тук не искам да давам съвети повече, нека fire i elaps бъдат великите мислители, аз, каквото и да кажа, все съм крива, все не съм го казала както трябва...А, бе, нека бъдат щастливи!



Тема Re: на кой ли пък му трябвам??нови [re: Mare]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 22:51



Никога не е излишно още едно мнение



Тема Re: на кой ли пък му трябвам??нови [re: Mare]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано01.10.05 02:11



Никой не спирам да си изказва мнението.Но нали все пак ми разрешаваш да кажа какво мисля?Не обещавам да съм съгласна с всичко на света...ако имам да кажа нещо го казвам, ако не-не.Но това,че аз не съм съгласна нищо не значи, а най-малкото,че не си добре дошла да пишеш.Напротив-добре дошла си.

Mens agitat molem



Тема Re: на кой ли пък му трябвам??нови [re: Mare]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано01.10.05 15:39



И аз тези дни се зачудих къде си. Купих си книгата за острите състояния, която ти препоръчваше и исках да ти благодаря! Много добра работа ми върши. И да ти кажа, че твоите мнения също са ценни и интересни. Лично на мен ще ми липсваш ако спреш да пишеш.



Тема До Маренови [re: Svet1]  
Автор nejlika (любопитна)
Публикувано01.10.05 17:04



Присъединявам се: и на мен ми харесва, че пишеш в клуба и не искам да си тръгваш Хубаво е да има повече мнения - все пак всеки си е индивид, с различен опит, различни наблюдения, така че понякога може да има различия в мненията, но това е само от полза за нас, четящите

А за книгата за остри състояния ми се иска да попитам: не е ли малко опасно да се самолекуваме с книга? Моят хомеопат ме предупреди, че вече има достъпна литература, но че не съм специалист... Обмислям по принцип да си купя и аз книгата, а и някои други книги, но каква степен на свобода мога да си позволя с тях?



Тема Re: До Маре [re: nejlika]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано01.10.05 19:38



Виждейкър (автора на книгата) казва, да се дава една единствена доза и потенция 30 СН. Ако е правилно избрано лекарството тази доза ще е достатъчна да го излекува, ако не е, от една доза 30 СН няма да си навредиш.
Но ако се лекуваш конституционно при хомеопат, най-добре да не си правиш сама експерименти.



Тема Re: Към Маreнови [re: aз]  
АвторMare (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 13:13



много мили думи..

друго не мога да кажа, да не се правя повече на 'ощипана мома'



Тема Re: До Маренови [re: nejlika]  
АвторMare (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 13:38



да, така е, внимателно със самопредписанията!!
Книгата я бях препоръчала на жена, която за момента не искаше да ходи на хомеопат за конституционално лечение, искаше да изчака, и затова си позволих да й дам съвет да си купи точно тази книга - за да я ползва само при настинки. Но ако наистина иска да разбере какви бели можеш да си докараш с неточни предписания, особено с често повтаряне на дозите, бях споменала, че може да си купи и "Теория на потискането", пак от Виджейкър, където той описва някои свои провали (обикновено хомеопатите дават за пример само успешните си случаи:)), и колко внимателно тр да се борави с енергията на хом. лекарства.. Тази книга е предназначена повече за практикуващи хомеопати, не за пациенти, но идеята ми да препоръчам и нея, беше, че ако имате желание, може да научите повече за хом. си лечение (% от приходите не получавам:))))))

Та: не си самопредписвайте, винаги първо се консултирайте с хомеопата си. Книгата за острите състояния може да се ползва само в случай, че хомеопатът не е на разположение, и само при леки, нехронични неразположения - настинки, грипове, леки травми. Но е ясно, че при хронично главоболие, например, често повторящо се боледуване от грип, ангини и т.н. , е задължително да се обърнеш към класически хомеопат.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.