Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 27.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема отзиви за д-р мария папазова?нови  
Авторlotus (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 05:29



случайно попаднах на интервю с д-р мария папазова, която се занимава с холистична медицина, хомеопататия, цветолечение, и т.н.
ето линка:
http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/zdrave/e1323.html

тук има още информация за нея:
http://www.tsvetelina.com/statji/lekari_1mp.html

това, което прочетох за нея ми хареса и смятам да се обърна към нея за консултация и лечение, интересува ме дали някои от вас има някаква информация за нея, посещавали ли сте я, доволни ли сте, какви са отзивите ви
мерси предварително



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: lotus]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 00:49



Използвай търсачката. Имаше 1-2 теми за нея.



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: bebsun]  
Автор koя ли ()
Публикувано19.09.05 12:38



Тя самата се нарича холистичен доктор, доста далече от класическата хомеопатия, изписва Боарон и водорасли, които продава.
Аз лично съм скептична. Водила съм детето си при нея, но от прлегледа, който ми струваше около 80- лв. заедно с водораслите, смятам, че използваеми са само съветитете й по отношение на храненето. Честно казано, с малко четене ще стигнете и сама до изводите за храненето...без 80 лв.Друг минус е, че след прегледа при проблеми се опитвах да звънна за съвет, мобилният й беше изключен около 3 месеца, може да има и два номера, не знам, но не ми даде координати ине ме насърчи да ползвам консултации по телефона, ая само платения преглед.



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: koя ли]  
Авторbebsun (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 19:21



Хм, добре че не открих този клуб навреме иначе щях да съм се излъгала и да съм отишла при Папазова



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: lotus]  
Автор Taneto™ (непознат )
Публикувано20.09.05 13:21



Eто ти едно положително мнение

Юли месец ходих при нея на консултация. Казвам консултация, а не преглед, защото си поговорихме какво да правя по моя здравословен проблем, а исках да се консултирам точно с нея кои видове от водораслите да приемам. Познавам името и някои нейни публикации от около 3-4 години и след срещата с нея мога да изкажа само положителното си мнение.
На мен ми взе 30 лева за прегледа, като до скоро цената е била 20. Прецених, че парите си заслужават и не останах разочарована - жената ми даде съвети, които няма откъде да прочета (а тя това прави по цял ден, за да просвещава другите); изреди ми един куп книги за мен самата; даде ми координати на други лекари, ако ми потрябват.
Самат тя не се занимава с цветолечението. С есенциите на Бах лекува д-р Господинов.

А само от начина по който изглежда тя самата на вуншен вид, човек може да си направи изводите дали е права в теориитеси или не. Искам и аз на нейните години да имам визията й.

И само за информация - телефонът й не е отговарял, защото около 3 месеца лятото докторката беше на някакви семинари в Русия - съвсем оправдателно, няма да плаща роуминга на пациемтите си я.

С две ръце съм за нея.



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: Taneto™]  
Автор koя ли ()
Публикувано20.09.05 16:36



Ходих при нея миналото лято, а не това... Колкото по въпроса за водораслите, вероятно разбира доста добре от тях, тя беше консултант на Аквасорса и е дистрибутор, нищо друго не мога да кажа освен, че просто имаме различна визия за лечението.На нас водораслите не ни помогнаха, за разлика от хомеопатията.
В този смисъл не сте ме разбрали, нямах предвид компетентността й относно водораслите... Радвам се , че ви е помогнала.



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: Taneto™]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано20.09.05 17:36



Много се радвам, че Мария Папазова се оказва добър специалист по водорасли и хранене (май тези специалисти се водеха натуропати). Но ми се струва, че напоследък всеки натуропат и билкар се изкарва и хомеопат, което е безумно Из разните сайтове за здравословно хранене е пълно със съвети от страна на "специалисти", как ако имаме газове да вземем едикаквоси, ако сме депресирани да ударим една Игнация, и т.н., примесено с коктейл от билки, хранителни добавки и др. Ей за това като видя, че някой е с повече от една титла, вяра му нямам.



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: lotus]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано20.09.05 17:50



Папазова рекламира и космодиск-а всеки ден , и водораслите продава ...
въобще тя е една всестранно развита личност ;);) ...
от всичко разбира :)



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: koя ли]  
Автор Taneto™ (непознат )
Публикувано26.09.05 14:33



Да, извинете ме. Исках само да я оправдая за телефона

Иначе тя все още си е дистрибутор на Аквасорс, аз също и съм доволна от водораслите.
Но докторката никъде не споменава единствено и само, че е хомеопат. Тя се води холистичен лекар, занимаващ се с нетрадиционни начини на лекуване, а това че включва и хомеопатията не мисля, че е лошо.....освен хомеопатията, тя препоръчва рейки, акупунктураа, йога, разбира се храненето в зоната, цветолечение, самоизлекуване на човек с помощта на неговото собствено подсъзнание и още куп интересно неща.....



Тема Re: отзиви за д-р мария папазова?нови [re: Taneto™]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано26.09.05 15:06



В крайна сметка какво значи 'холистичен лекар', къде се учи това? Не може един човек да разбира от хомеопатия, цветолечние, иглотерапия, рейки и всички други на куп. Човек цял живот се обучава в областта си и да се нарича някой 'специалист по всичко' е меко казано смешно. Холистичния лекар само съвети ли дава?
Това което прочетох от съветите и: клъвнато от тук, от там и общи приказки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.