Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 27.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема АLLIUM CEPA 15ch  
Автор Чeтa ()
Публикувано26.08.05 18:33



Интересува ме какво е това лекарство и за какво се приема. Казаха ми, че било екстрат от чесън. Ако е така, мога ли да го давам на малко дете и в какви дози?
Благодаря!

Редактирано от Чeтa на 26.08.05 18:34.



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Чeтa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано27.08.05 04:41



Хомеопатичните лекарства не са екстракти.Майчините тинктури, които също се използват понякога в хомеопатията са екстракти.
Алиум сепа се прави от лук, не чесън.Абсолютно всяко хомеопатично лекарство може да се дава на абсолютно всеки, включително малки деца, ако е ПРАВИЛНО предписано, което означава предписано от хомеопат, по законите на хомеопатията.Не ти препоръчвам сама да предписваш на детето си каквото и да било.Алиум сепа се ползва за хреми и алергии, но ако е неточно предписано можеш да подтиснеш симптомите с него и да докараш на детето много по-сериозни проблеми от една проста хрема.

Mens agitat molem



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Fire walker]  
Автор Чeтa ()
Публикувано27.08.05 07:38



Значи по-добре да не го давам, така ли?



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Чeтa]  
Автор Mariannna (редовно киснещ)
Публикувано27.08.05 10:58



Не. Всичко зависи кой ти го е предписал: ако е личният ви класически хомеопат е най-добре да го дадеш; ако е съседката от 3ия етаж, чиято свекърва го е прочела от в-к "Лечител" - недей го дава.



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Чeтa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано27.08.05 13:57



Не, не значи това.Значи,че ако е предписано на детето ти от хомеопат може да го даваш без проблеми.Ако не е-не.

Mens agitat molem



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Fire walker]  
Автор Чeтa ()
Публикувано27.08.05 14:38



Ясно



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Чeтa]  
Автор koя ли ()
Публикувано29.08.05 10:28



Какво стана с лечението при д-р Гълъбов?Как е малкия и ти как си с мнението за лечението?



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: koя ли]  
Автор Чeтa ()
Публикувано29.08.05 22:41



Нищо не стана...отказах се. Нещо не се получи.



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Чeтa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано30.08.05 05:11



Не се отказвай.Смени хомеопата, просто.Аз се съдрах да сменям и в крайна сметка не съжлаявам.

Mens agitat molem



Тема Re: АLLIUM CEPA 15chнови [re: Чeтa]  
Автор koя ли ()
Публикувано30.08.05 10:29



И аз бих те посъветвала да го смениш. Мисля, че общувате с Финч, ние бяхме при нейния хомеопат, и аз съм доволна от резултатите, тук има препоръки и за други хомеопати, някои са и педиатри... Не се отчайвай, аз също смених хомеопата на детето, не винаги човек може да проучи нещата веднага. Признавам, че е голямо изпитание за майката, натоварва финансово и т.н., но си струва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.