Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 23.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗА  
Автор katerinata (новак)
Публикувано04.07.05 13:52



Кажете,моля господа хомеопати -лекуват ли се възли с хомеопатия?Ако да-колко време отнема приблизително?
Ако има някой,който е минал без операция,моля да сподели!
Благодаря!




Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: katerinata]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано04.07.05 21:43



Лекуват се. За време, не мога да напоравя прогноза.Много е и индивудално.Зависи в какво състояние е организма ти, какви лекарства си пила в живота си, каква семейна история имаш/от какво са боледували роднините ти/ и т.н. При всички положения е много по-добре да опиташ с хомеопатия отколкото да ходиш да те режат.

Mens agitat molem



Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: katerinata]  
АвторPиkapдo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 22:13



Хомеопата е прав, че рязането е пагубно, но това че ще те излекува с билки е голяма заблуда. Виж разгледай този сайт - www.thyroid-bg.com Това ми се струва по-правдоподобно.



Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: Pиkapдo]  
Автор passion flower ()
Публикувано25.01.08 22:37



хомеопатията НЕ Е лечение с билки



Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: passion flower]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано06.02.08 22:28



Стига с тази импулсна терапия!!!Писна ми от саморекламата Ви!



Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: misleading]  
Автор passion flower ()
Публикувано07.02.08 15:28



АЗ ли се саморекламирам?





Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: katerinata]  
Автор ne123 (непознат )
Публикувано15.02.08 12:43



Здравей!
Виждам, че темата ти е отворена отдавна, но се надявам да видиш отговора ми.
На мен ми откриха доста голям възел на жлезата през юни 2007. Реших да се лекувам с хомеопатия, въпреки категоричното мнение на лекарите за операция. Все още пия хомеопатични, но продължавам да изпитвам страх, че съм сбъркала. Много ще съм благодарна, ако разкажеш как са се развили нещата за теб досега - оперира ли се или се излекува с хомеопатия.
Чакам с нетърпение отговора ти





Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: Fire walker]  
Автор ne123 (непознат )
Публикувано15.02.08 12:54



Започнах лечение с хомеопатия на такъв възел. Ще те попитам нещо, което много ме притеснява...
Доколкото ми е известно възлите са области от жлезата с нарушена структура. Тъй като жлезата по принцип е мека, те се напипват като твърди, т.е възслести. Е, въпросът ми е какво точно означава "лекуват се"? Клетките се подменят с нови или какво? Важно ми е да знам, тъй като не искам да се окаже, че съм постъпила лекомислено като не съм се оперирала. Около 8 месеца вече пия хомеопатични, а не знам колко мога да отлагам. Говорят ми за магнилифициране на възела, а аз и без това не знам какъв е - добър или лош. Благодаря





Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: ne123]  
Автор passion flower ()
Публикувано15.02.08 13:03



Важно е да се знае какъв е възелът.Има топли възли, които отделят хормони, студени, които не отделят, има разни видове карциноми, а има и аденом.Аденомът не малигнизира.Важно е да се знае каква ти е диагнозата и какви размери има и променят ли се с времето.

Възелът може да бъде разграден, така както организмът го е изградил.Всичко ,което тялото създава може и да разруши.

Ако става дума за карцином, тогава нещата са по-други.Не че не може да се лекува с хомеопатия, но тогава рискът от чакането е по-голям и може човек да реши,че по му изнася да се оперира, отколкото да пробва да се лекува с хомеопатия.

А имай предвид,че ако хирург или по-драстично настроен лекар ти говорят, те ще искат да те оперират, дори от обрив и температура.Прецени си източните на съвети..

Аз бих те посъветвала да идеш при Доктор Валери Чакърски в Медицинка Академия-егхографията, като влезеш през арката на Александровска Болница, веднага в дясно е сградата-там ще ти кажат къде е.Той е класически хомеопат и е радиолог с многогодишен стаж.Той може да ти обясни по-подробно за какво става дума и какви са прогнозите от медицинска и от хомеопатична гледна точка.



Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: passion flower]  
Автор ne123 (непознат )
Публикувано15.02.08 13:18



Благодаря за бързия отговор.
Възелът ми е студен (установено чрез сцинтиграфско изследване с технеций) и доста голям (за съжаление не разбирам писаниците по ехографиите, за да кажа точни цифри). Дали е злокачествен, не знам, а доколкото ми е известно, не мога и да разбера без биопсия. Благодаря за препоръката на лекар, ще се възползвам. Хубаво е да имам няколко мнения от специалисти, защото си права, че всички искат да режат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.