Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 17.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хомеопатично лекарство и поливитамининови  
Автор Чeтa ()
Публикувано29.03.05 23:07



Мога ли да давам с хомеопатично лекарство витаминен сироп. Мултисаностол например или вит.С на ампули?



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Чeтa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано30.03.05 02:45



можеш,ама няма нужда

Mens agitat molem

Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Fire walker]  
Автор Чeтa ()
Публикувано30.03.05 09:26



В какъв смисъл няма нужда?
Сава въпрос за това, че в момента му давам лекарства за алергията, но пък е много злояд, а въпросният сироп му подобрява апетита.

Редактирано от Чeтa на 30.03.05 09:27.



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Чeтa]  
Автор koя ли ()
Публикувано30.03.05 13:04



Ако сиропа подобрява апетита, имай съмнения към това какво е съдържанието му. Пишеш в други теми, че вече пиете хомеопатични от два месеца, а сега - и лекарства за алергията. Какво имаш предвид - алопатични ли са или са хомеопатия?



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Чeтa]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано30.03.05 13:10



Имай търпение (това май е най-големия проблем на майките започнали да лекуват децата с хомеопатия). Правилното хомеопатично лечение се отразява много добре и на апетита. Ела да го видиш моя как яде сега, а преди не можех да му сложа нищо в устата.



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамини [re: koя ли]  
Автор Чeтa ()
Публикувано30.03.05 15:49



Само хомеопатични давам разбира се - това, което ни го изписа Гълъбов за алергията и Осцилококциум профилактично веднъж в седмицата.



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Svet1]  
Автор Чeтa ()
Публикувано30.03.05 15:56



Дано да си права
че то моето диване е много злоядо по принцип.



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Чeтa]  
Автор koя ли ()
Публикувано30.03.05 18:24



Ние се лекуваме при д-р Ванков. Преди да започна хомеопатичните давах Коластра на аквасорс, рибено масло, мултивитамини - различни, както и пробиотици за алергията. Ванков ни каза да спрем всички допълнителни витамини, които давам - сега пие просто фреш от плодове. /Не знам мнението на Гълъбов, тук доста се писа за това, че витамините не се усвояват /около 3-5% от съдържанието се усвоява/.Честно казано, и моето дете не е с кой знае какъв апетит и засега не забелязвам да се променя това от хомеопатията....Може би наистина за това се изисква време. Лично аз имам съмнения към витамини, който "разяждат", но това, все пак си е само мое мнение...Желая ви повече апетит и без сиропи!



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Чeтa]  
Автор koя ли ()
Публикувано30.03.05 18:30



Аз също преди хомеопатията давах витамини, плюс коластра на аксорс, пробиотици за алергията, рибено месло...Нашия хомеопат - д-рВанков ни каза да спрем всичко, сега пие само фреш... Синът ми също не е с кой знае какъв апетит, и това не се повлиява, поне засега, от хомеопатията. Аз лично не го смятам за кой знае какъв проблем, стига да е здрав... Иначе не знам как може витамини "да разяждат", честно казано на мен ми ззвучи малко притеснително, но това все пак си е само мое мнение. Може би е най-добре да се посъветваш все пак с Гълъбов. Съжалявам, не е кой знае колко умен съвет, но хомеопатите наистина мислят различно - сигурна съм, има хомеопати, които не се притесняват от даването на витамини, и такива , които ги изключват...Желая ви добър апетит и без сиропи!



Тема Re: Хомеопатично лекарство и поливитамининови [re: Чeтa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано31.03.05 03:04



не знам какъв е тоя зор на българите да си тъпчат децата насила.Дете умряло от глад по собствен почин до сега не е видяно и няма и да бъде.Остави го детето да си се храни както иска , само му давай достатъчно пресни плодове и зеленчуци,риба, позлвай зехтин и пълнозърнест хляб и това е нпълно достатъчно.Тези сиропи са пълни с химикали, осцветители, консерванти и синтетични витамини, който не се усвояват повече от 5% и без това.

Mens agitat molem


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.