Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 03.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ехинацеянови  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано29.03.05 12:50



Вече стана ясно че не бива да бързаме с хомеопатичните препарати и да ги употребяваме за неща, с които организъмът ни сам би могъл да се пребори. В тази връзка искам да ви питам за Ехинацеята, под какви форми се предлага тя на българския пазар. На кой производител ще ми препоръчате? До сега съм купувала само Есберитокс, но излиза малко скъпичко по 2-3 таблетки 3 пъти на ден...
Днес трябва да купя за съпруга ми, че от както военните го привикаха за реимунизация на БЦЖ, много му се скапа имунната система. Преди 1 седмица ходи на ски и от тогава като е започнал една вечерна кашлица, няма спиране Той си е за хомеопат направо, но няма да е тази седмица, поради финансови причини



Тема Re: Ехинацеянови [re: Svet1]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано29.03.05 22:29



тия ваксинации...просто нямам думи!!!!!!

не мисля,че Ехинацеята ще има каквото и да е въздействие в случая.Трябва да му се даде лекарство за последици от ваксина.Има различни възможни лекарства за целта и така не мога да кажа, кое от тях ..Може да е силика , а може да е туя...

Mens agitat molem

Тема Re: Ехинацея [re: Fire walker]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано30.03.05 09:53



И аз изпадам в дива ярост с тези ваксинации вече. А въпросните военни едва ли са си направили труда да му погледнат и кога му е последната ваксинация, само симулират дейност. Смени си адресната регистрация и съответно смени и военното окръжие и те веднага го започнаха отначало с всички процедури. На последното превикване не отиде и сега очакваме някоя честитка от тях.
За съжаление отървахме положението и вече е на антибиотик. С парите които даде в аптеката можеше да отиде на хомеопат, ама нейсе. Другата седмица го хващам за яката и право при хомеопата ще го замъкна.
И аз тъкмо това се чудех снощи, ако е изпуснат приема на Туя преди и след ваксинацията, дали би имало ефект ако се даде 2 месеца след това. Но най-добре хомеопата ще каже.

Редактирано от Svet1 на 30.03.05 09:54.



Тема Re: Ехинацеянови [re: Svet1]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано31.03.05 03:29



може и след това да се даде...дано да премахне всички вредни ефекти от ваксината, ако има такива.

Mens agitat molem

Тема Re: Ехинацеянови [re: Svet1]  
АвторДp. Taйc (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 09:19



Има капки на Др. Таис.Струват 5 лв 50мл.



Тема Re: Ехинацеянови [re: Fire walker]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано31.03.05 09:24



Каква потенция Туя трябва да се даде при това положение? 30 или 200 СН?
Тайс мерси за инфото, след като разпитах по аптеките преди 2 дена и аз стигнах до заключението, че тинктурата на др.Тайс Ехинацея май е най-добра на пазара ни в момента.



Тема Re: Ехинацеянови [re: Svet1]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано02.04.05 03:42



аз бих дала 1М- Туя.

Да, преполагам на Др Тайс ще е добра ехинацеята.

Mens agitat molem

Тема Re: Ехинацеянови [re: Fire walker]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано02.04.05 17:26



Благодаря!



Тема Re: Ехинацеянови [re: Svet1]  
Автор Elaps (минаващ)
Публикувано03.04.05 00:44



Мисля, че е по-добре да се даде BCG 1 Мь а не Thuj, защото причината за влошаването е ясна. Има потенцирана ваксина BCG. Но най-добре се съветвай с хомеопата си.



Тема Re: Ехинацеянови [re: Elaps]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано03.04.05 18:01



Благодаря ти! Работата е ясна, ще трябва да го пращам при хомеопат:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.