Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 01.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема обрив след прием на хомеопатичнонови  
Автор Дeлфин ()
Публикувано20.03.05 23:18



извинявам се ако темата е обсъждана, но нямам време на ровя
Разбрах, че е нормална реакция при прием на точното лекарство да се получи обрив, разстройство, кризи и т.н. При мен около една седмица след като започнах да пия изписаното ми разтворче се появиха пъпки по корема, една по-различна на бедрото - кръгла и плоска, и още една на ръката. Лекар(нехомеопат) ги видя и ги определи като алергия. Не съм алергична към нищо. Поне досега не съм проявявала алергии. Вече седмица ми стоят, като че взеха да избледняват, а тези кръглите да се белят.
Въпросът ми е така описано прилича ли ви на реакция от лекарството? Нормално ли е да се задържат толкова време?

Редактирано от Дeлфин на 20.03.05 23:19.



Тема Re: обрив след прием на хомеопатичнонови [re: Дeлфин]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано21.03.05 01:32



да, нормално е, няма проблем.Не се притеснявай.

Mens agitat molem

Тема Re: обрив след прием на хомеопатично [re: Fire walker]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано21.03.05 18:37



Благодаря



Тема Re: обрив след прием на хомеопатичнонови [re: Дeлфин]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано22.03.05 11:17



Докторката на Калоян е много доволна и се радва,когато след прием на лекарство,се получи обривДвижението на болестта е отвътре-навън,от центъра към периферията...кожата е покривката на тялото и през нея излиза всичко,през нея се чистиш...затова когато се получи обрива,трябва да се остави да се изяви,а не да се подтиска,защото по този начин вкарваме болестта обратно в тялото...Малко нескопосано го обясних,но дано ме разбереш



Тема Re: обрив след прием на хомеопатичнонови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано24.03.05 13:07



и аз съм чувала, но незнаех тези обриви дали по нещо се различават от нормалните си обриви, т.е. как може м да сме сигурни, че е от лекарството? И ми се върти нещо в главата, че за един ден трябва да минат, а на мен пъпките ми стоят вече втора седмица. Е, пообелили са се, но още ме сърбят. Да не се окаже накрая, че вярно съм направила алергия от нещо...



Тема Re: обрив след прием на хомеопатичнонови [re: Дeлфин]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано24.03.05 14:13



Ооооо,няма такова нещо,че трябва да минат за един ден.Това си е реакция...нека да кажат и по-опитните,но съм сигурна,че не е задължително да мине за ден.



Тема Re: обрив след прием на хомеопатичнонови [re: Дeлфин]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано24.03.05 22:42



не, няма такова нещо,че трабва да минат за ден

не се безпокой

просто кажи на хомеопата си

Mens agitat molem

Тема Re: обрив след прием на хомеопатичнонови [re: Fire walker]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано25.03.05 01:46



Аз му казах още като се обринах, каза че е нормално, но не ми е удобно да му губя времето по телефона с подробности и въпроси. Изобщо тази ситуация много ме притеснява - де факто повечето съвети от него ми излизат напълно безплатно, тъй като могат да се кажат и по телефона. Примерно обаждам се нещо за детето, кашля, с хрема е, прави се справка и ми се казва по телефона какво да правя. Така човекът се обременява целодневно без възнаграждение за труда си и затова гледам да съм максимално кратка и да не задавам глупави въпроси, пък после си чукам главата. Пък той е един такъв, скромен...сигурна съм, че се досещаш за кой иде реч




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.