Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 23.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема нощни събуждания при деца  
Автор mulan (непознат )
Публикувано12.03.05 19:18



Здравейте ! Имам детенце на 1г и 6месеца. От самото му раждане до сега всяка нощ той се буди от 3 до 10 пъти. Пла4е или ме търси или иска да пие вода,4ай или нещо друго.Постоянно се отвива.За торба и дума не може да става- рита постоянно. Водих го при хомеопатка която след 3-4 4асов преглед ни даде капки на Бах и каза 4е събуждането се дължи на вътреутробен стрес и 4е то ще из4езне след 2-3 седмици. От тогава минаха 7 месеца, като сме ходили на прегледи 4-5 пъти и всеки път пием капки, но ко6марът за него и мен продължава. Ще трябва да запо4на работа и не знам какво ще правя като не спя ве4ер. Моля у4илите или патилите за съвет!



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: mulan]  
Автор olivO3 (маслинката)
Публикувано12.03.05 19:58



Все едно описваш нашия случай! И ние ходихме при хомеопат и тя ни даде Камомила 15СН, не продължихме достатъчно дълго да го пием по ред причини, но после като спряхме тя ни посъветва да давам 10 дни чай маточина и да капвам вечер по една капка лавандулово масло на възглавничката й. Аз го слагах обаче във овлажнителя за въздух, незнам от какво се повлия, но сме по-добре - поне по-малко пъти се будим и за по кратко.



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: mulan]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано12.03.05 19:59



очевидно капките на Бах не вършат работа в този случай.Заведи го при хомеопат за хомеопатично лечение.Можеш да си харесаш някой от заключената тема или пък да намериш друг по свой избор.Понеже е малко дете, аз бих препоръчала Др. Стоименова, която е педиатър и хомеопат.

успех

Mens agitat molem

Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: Fire walker]  
Автор mulan (непознат )
Публикувано12.03.05 20:06



Той има и друг проблем - 3та сливица. От 10месе4ен откак спрях кърменето. Мисля 4е може да е свързано, но пък от 4 месеца не е имал проблеми с нея. Приема6е туберколин. Благодаря за съвета , мисля от 15ти да ида и на курс.



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: mulan]  
Автор olivO3 (маслинката)
Публикувано12.03.05 20:11



И аз мисля на курса да отида, ти записа ли се? А за д-р Стоименова - ние при нея ходихме, въпреки кратките впечатления бях доволна.



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: olivO3]  
Автор mulan (непознат )
Публикувано12.03.05 20:18



Сега говорих по тел. И във вторник отивам



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: mulan]  
Автор olivO3 (маслинката)
Публикувано12.03.05 20:20



Нали за този при Чамурлийска става дума?



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: olivO3]  
Автор mulan (непознат )
Публикувано12.03.05 20:28



Да. Макар 4е само от писаНОТО тук знам за нея. Но на вси4ко сам готова. И мисля 4е знанията никога не са изли6ни. Мислех да търся споменаваната тук с добро Михайлова но 6е из4акам да видя курса



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: mulan]  
Автор mulan (у4енолюбива)
Публикувано14.03.05 16:28



Ей 6ом влизате зна4и го имате проблема. Кажете по не6о?



Тема Re: нощни събуждания при децанови [re: mulan]  
Автор Svet1 (mama)
Публикувано14.03.05 16:43



Аз влизам и наистина от време на време го имаме този проблем със затихващи функции вече, но не виждам какво повече може да се напише по темата. Файърката ти е дала единствения и според мен съвет - посещение при добър хомеопат. Така и така ще ходиш на курса, препоръчвам ти преподавателката му:) От както водя Теди при нея спи все по добре, а за другите проблеми да не говорим, почти са забравени:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.