Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 11.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема д-р Костова хомеопат(хирург)нови  
Автор Toby (Sunny)
Публикувано03.07.04 15:59



Някой може ли да ми каже дали е ходил при нея и дали има доволни?



Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: Toby]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано03.07.04 20:03



От Варна ли е?

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург) [re: honey13]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано03.07.04 22:17



варненската няма специалност хирургия



Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: danii]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано03.07.04 23:17



Да, доколкото си спомням е работила в спешно отделение. Аз за това попитах - да не стане фал.

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: honey13]  
Автор Toby (Sunny)
Публикувано08.07.04 23:33



Не от София е.
Детенцето ми беше болно и просто нямах време да ви отговоря.
Вие при кои ходите?



Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: Toby]  
Автор SilverElf (сребърна мама)
Публикувано16.07.04 10:09



Ако става въпрос за Д-р Калина Костова, тя преди 15 години беше в екипа на лекари ученици на Проф. Чирков, които оперираха майка ми и й присадиха протеза на митралната клапа на сърцето. В последствие, тъй като с дъщеря й сме близки разбрах, че е специализирала хомеопатия в чужбина.. (Германия, ако не се лъжа). Водих при нея братовчедка си, защото детето още в пубертета получи окосмяване на лицето. Тя предложи да се заеме с лечението му, но роднините така и не й се довериха за мое и на всички съжаление. Стигна се до пластика на лицето. Ефективността от която бе минимална и още не съм убедена дали не навредиха повече отколкото помогнаха. Що за хомеопат е незнам. За нея мога да кажа само прекрасни неща като лекар сърдечен-хирург и ако същите успехи е постигнала и в хомеопатията, то горещо я препоръчвам!
Можеш ли да пуснеш координати?

Дани



Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: SilverElf]  
АвторSnowfy (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 03:27



Аз имам удоволствието да се лекувам при нея от февруари тази година. Доволна съм, защото 3 1/2 месеца след началото на лечението вече имам резултат и то съществен. А проблемът ми не е от лесните за лекуване и с давност почти 2 години. Смятам да продължа при нея.



Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: Snowfy]  
АвторLali (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 14:27



Може ли да дадете координати. Благодаря ви.



Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: Lali]  
Автор Mariannna (непознат )
Публикувано19.07.04 16:02



Аз ползвам медицинските услуги на д-р Калина Костова от 3 години вече, и мога да кажа, че съм доволна. Струва ми се, че наистина си разбира от работата. Интересното е, че тя сама приготвя лекарствата, които ми дава, а не ползва някакви готови препарати, като примерно на Боарон. А до колкото съм чувала от моите познати, повечето хомеопати предписват предимно готови препарати.

За тези, които искат да се свържат с нея, тя в момента работи в център "Едикта". Няма да давам повече информация, за да не заприлича на реклама



Тема Re: д-р Костова хомеопат(хирург)нови [re: Mariannna]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано19.07.04 16:39



Няма проблем, дай информацията.Хората имат нужда от свестни хомеопати.

Mens agitat molem


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.