Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 30.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МОже ли да е шарканови  
Автор *margo* (познат)
Публикувано15.06.04 14:41



От няколко часа беба е с висока температура - започнала е от 38, след амидофен (в яслата са и дали - после ме извикаха от работа) се покачи на 38.5. Водих я на лекар, но видимо, а и след прегледа не се установи нищо. Правихме кръв и урина - в норма са, снимка на бял дроб - чист Незнам какво да мисля, детенце има само лека хрема. ДА ама сега се сетих, че по-предната събота ми беше на гости една братовчедка - за около 24 часа. Обаче малко преди да си тръгне каза, че секретарката им в службата била болна от шарка и от няколко дни вършела и нейната работа. Щях да я убия като разбрах - с кой акъл идва на гости, като е контактна на шарка.
Мислих го, притеснявах се за ден, два...после забравих. Днес е 13 ден на беба от тогава и има много висока температура, с малко хрема. Незнам какво да мисля. Още няма изриви. Ох, дано не е шарка=
П.П. Преди 7 дни ни имунизираха - МПР. Може ли да е странична реакция от ваксината.

Редактирано от *margo* на 15.06.04 14:42.



Тема Re: МОже ли да е шарканови [re: *margo*]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано15.06.04 17:58



Може да е от ваксината, може и шарка да е.

Не знам защо се плашиш така от шарката,обаче.Всички хора трябва да боледуват като малки от видовете шарки-това засилва имунитета.Установено е , че хора,които като малки са боледували от шарка и НЕ СА БИЛИ ВАКСИНИРАНИ срешу нея, в последствие МНОГО ПО-РЯДКО развиват рак и автоимунни заболявания .И обратното-при тези при които е подтискана имунната система с ваксини и които не са боледували ракът е по-чест.

Температурата сама по-себе си също е изключитлено позитивно явление.Способността да се вдига висока темепратура говори за здрава имунна система и здрав организъм като цяло.

Изчакай да видиш за какво става дума.Ако се изрине-радвай се, просто нормална детска болест, която ще помогне на детето ти.Ако не се изрине и се окаже реакция на ваксината, вече не е толкова добре.Тогава трябва да се даде хомеопатична ваксина.Обади се на класически хомеопат /ако ти трабва телефон мога да ти дам/.

Mens agitat molem

Тема А как да познаянови [re: Fire walker]  
Автор *margo* (познат)
Публикувано16.06.04 18:02



обрива от ваксината и/или шарката. Вече сме обринати, ама чак утре сутринта сме на лекар, а температурата продължава. Има обрив само по ръцете, крачетата и вратлето. Малки розови пъпчици. Като обрив от претопляне, но молко по-силен.
П.П. не ме е страх от шарката, просто напоследък много боледувахме и честно казано ми се иска да е шарка, че всякакви лекари ми отровиха детенце от експерименти.



Тема Re: А как да позная [re: *margo*]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано16.06.04 21:27



щом се е обринало най-вероятно си е шарка.Виж какво ще каже лекарят.Ако каже,че не е шарка, значи е някаква реакция от ваксината и тогава ти трябва хомеопат.То и за шарката може да ти помогне хомеопат.

Mens agitat molem


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.