Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 25.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема lEKUVAT LI SE GUBI4KI S HOMEOPATIQ???нови  
Авторsunflower_ (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 16:38



zdraveite! iskam da pitam tezi, koito znaqt- moje li uspe6no da se izlekuva bqlo te4enie+gubi4ki na vlagali6teto samo s homeopati4ni lekarstva? imam tozi problem ot godini, lekuvam se, no vinagi se poqvqvat otnovo! ve4e mi doide do gu6a ot tradizionnite lekarstva, koito uj bili novi i efikasni , a sa i skupi, no ne pomagat! pone ne za dulgo. daite mi ideq i za konkretno lekarstvo. mislq da se konsultiram s lekar- homeopat, no vse pak iskam da znam i ne6to po vuprosa predvaritelno. BLAGODARQ VI!



Тема Re: lEKUVAT LI SE GUBI4KI S HOMEOPATIQ??? [re: sunflower_]  
Автор rapra poшaвa (непознат )
Публикувано08.06.04 17:35



Гъбичките се лекуват от само себе си в обичайния случай. А и си има специално хомеопатично лекарство за тах - не, че разбирам от хомеопатия, но имах такъв проблем в следствие на килограмите антибиотици, които бях изпила.
Само, че щом продължава толкова дълго значи има друг проблем. Отиди на хомеопат и започни лечение. Гъбичките са само повръхността на айсберга.
Успех



Тема Re: lEKUVAT LI SE GUBI4KI S HOMEOPATIQ???нови [re: rapra poшaвa]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 20:06



Първо да кажа, че с няколко неща от поста на "rapra poшaвa" не съм съгласен. Аз също се боря с гъби чрез хомеопатия. Да ти кажа честно не е лесна работа. За сега нямам ефект, но ми обясниха, че за да има ефект при хронични гъби е необходимо доста време. Хомеопатични лекарства против гъби взимай само ако класически хомеопат, след подробен преглед, ти е предписал, а не защото на някой друг му е помогнало.

Мен ми препоръчаха една диета - ядеш всичко без:
- захар
- бяло брашно
- оцет
- мая
- банани
- грозде
- сухи плодове
- не злоупотребяваш с мед
- алкохол - най-лошото :(

Ако лишиш организма си /ама стриктно/ от тези неща, които представляват храна за гъбите, те ще "гладуват" и би трябвало да измрат. Става въпрос за поне 2-3 месеца стриктна диета. Както ми казаха, дори и да не помогне за гъбите, за много други неща е перфектно.

На такава диета били подложени 1 милион ученици в САЩ, а те повишили с 50% резултатите от изпитите си. Същото направили със затворници - намаляла агресията и опитите за самоубийства.

Аз за сега съм повече от месец на тази диета. Не забелязвам гъбите да са се трогнали, но свалих 10 /излишни/ килограма и се чувствам перфектно. Да ти призна и да не стане нищо с гъбите, пак съм доволен. Избирай сама, но имай предвид, че този сезон е най-лесен за подобна диета.



Тема Re: lEKUVAT LI SE GUBI4KI S HOMEOPATIQ???нови [re: sunflower_]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано09.06.04 04:23



Лекуват се.Няма специфично лекарство за тях, на всеки се дава това, което е подходящо за него.Отиди на класически хомеопат.

успех

Mens agitat molem

Тема Re: lEKUVAT LI SE GUBI4KI S HOMEOPATIQ???нови [re: Fire walker]  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 11:37



Iskam da popitam, sled kato se prieme suotvetnoto predpisano lekarstvo, kak bi mogul da prote4e procesa na ozdraviavane i kolko produljava? V momenta sum na takova i iskam da znam ot opita na drugite.



Тема Re: lEKUVAT LI SE GUBI4KI S HOMEOPATIQ???нови [re: Kali]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 20:09



Не съм специалист, а съм лекуващ се като теб от гъби. След прием не лекарството се случват всякакви неща, но не и директно да паднат гъбите. Много са упорити, мамицата им. Струва ми се че симптомите могат да бъдат най-различни и си зависят от конкретния човек, но те са много важни за лекаря ти, защото от тях той разбира дали ти е намерил лекарството.

При мен например след прием на лекарство, в рамките на седмица две ми се случват много странни работи /болки в ставите, гръбнака, черен дроб, отпадналост и после прилив на енергия, промяна в апетита, поява на пърхот и каквото се сетиш/, и всичко задължително завършва с едно много зверско дву кратно разстройство. Ама зверска работа, поне при мен е така.

От едно лекарство пък имах само 2-3 симптома и то супер незначителни според мен. Демек мислех си, че не са от лекарството и като казах на доктора, той ми вика, е какво повече искаш от това. За това си записвай и най-дребните неща, които ти се струват необикновени, появят се внезапно и без видима причина и отшумяват бързо, пък нека хомеопата прецени какво е важно за него.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.