Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 18.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хомеопатия при косопад  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано31.03.04 19:56



Здравейте,

Моля ви, препоръ4айте ми наистина някой добър хомеопат в София. Много ми пада косата ( ама наистина) и ве4е съм опитала какво ли не. Последното нещо за което се сетих наскоро в момент на от4аяние е за хомеопатията. Дали може да ми помогне при такъв проблем. Аз мисля, 4е проблема е в стреса и нервността и 4е трияба да елиминирам корена, за да премахна проблема. Не знам, има ли някой по наясно с въпроса за хомеопатията.
Мерси

Omnia vincit amor


Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: Лyничka]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано31.03.04 20:26



Преди години в следствие на голям стрес и на мен ми падаше косата зверски..Бях се уплашила,че ще оплешивея.Тогава ме спаси хомеопатията...Не само,че спря да ми пада косата ами се ядосах и промених обстоятелствата които ми носеха стрес, така че да не ми носят повече.

Mens agitat molem

Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: Fire walker]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано31.03.04 21:59



Аз просто си оплешивявам, опред на темето ми прозира главата ве4е, а каква коса имах. Понякога си попла4вам, защото смятам, 4е това няма оправия, нищо не ми е помогнало до сега. Дано хомеопатията да успее.

Omnia vincit amor


Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: Лyничka]  
Авторoпca (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 23:03



Да не би да си на противозачатъчни,които са неподходящи за теб ?



Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: Лyничka]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано01.04.04 00:09



И при мен беше така.Имам разкошна коса, а от стреса точно както казваш беше започнало да прозира отпред...След като взех хомеопатичното лекарство, спря да пада и се възстанови.Сега си е такава разкошна каквато беше едно време.Хомеопатията е голяма работа!

Mens agitat molem

Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: Fire walker]  
Авторopsa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 08:28



В рамките на колко време стана това ?Имам впредвид да спре да пада и да почне да расте нова коса ???



Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: opsa]  
Авторoпca (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 08:29



И има ли специално лекарство за косопад или е нещо анти-стресово? Щото и моята пада,ама как да разбера от какво ?



Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: opsa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано01.04.04 15:58



Не мога да кажа точно...по-малко от месец, обаче.

Mens agitat molem

Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: oпca]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано01.04.04 16:02



Няма конктретно лекарство за косопад.В хомеопатията има лекарства за човека , с неговите характерни особености и симптоми.Отиди при класически хомеопат , той ще те пита каквото трябва да знае за случая ти.

Mens agitat molem

Тема Re: Хомеопатия при косопаднови [re: Fire walker]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано01.04.04 20:14



Уффф,така се обандеждих, 4е миналата нощ от много време насам спах спокойно. Ина4е всяка божа ве4ер се терзая и си гледам снимките от преди 2 години и си пла4а. Дано наистина да ми помогне, толкова исма да спре поне да ми пада косата, само да спре, ако реши да расте нова, ще съм много доволна, но искам нещо което да спре това падане

Omnia vincit amor



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.