Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 11.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Svet1]  
АвторPesi (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 08:25



Mnogo blagodaria.
Tozi klub mnogo mi haresva. Za pesimisti kato men,napravo e 4udo.



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Pesi]  
Авторpиk (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 10:36



Хайде отказалите се от"черните" хомеопати споделете при кои по- добри попаднахте? Важно е да разберем кои са добрите и то от опит. За сега прочетох само за д-р. Стоименова - тя ли е единствената???????



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Fire walker]  
Авторevaluna (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 12:31



За тези които се чудят при кой хомеопат да отидат и при кой - не ще бъде по-лесно четейки темата, още в заглавията на мненията да виждат имената.Ще става и по-бързо.



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: evaluna]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано13.09.05 22:24



Може би би било по-бързо, но това не може да стане по простата причина,че това би значело аз да стана оценител на това, доколко това, което казват хората е точно и достоверно.Така има голяма опасност някой клеветник /който може да е някой завистлив и неморален "хомеопат"/ да дойде да изсипе куп лъжи за конкуренцията си и аз като не познавам хомеопата, за който се говори просто да приема това и да включа автоматично името в някакъв "черен списък". Вече имаше случай на клевети пуснати тук от един хомеопат за друг, но в случая имах късмета да познавам оклеветения хомеопат и да знам, че това са абсурдни лъжи.Обаче не мога да кажа,че познавам всеки...

Та за това- МОЛЯ ВИ, не взимайте нещата тук като някаква черно-бяла, безпрекословна истина.Нета е анонимно място и никога не се знае кой стои зад казаното.Вземете информацията само за сведение и сами преценете кой е добър и кой не.

Тази тема просто ви дава възможност да видите какво поведение се твърди,че е имал някой хомеопат в миналото и ако се лекувате при този хомеопат имате възможност да сте нащрек за подобни неща.Както и да видите какво е очакваното и професионалното отношение и кое е неприемливо и непрофесионално.

Mens agitat molem



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Fire walker]  
Автор VAJA72 (непознат )
Публикувано19.10.05 08:17



Здравейте има ли някой информация за доктор Мариана Стоименова,дали е професионалист, на когото можеш да се довериш?



Тема различно мнение за В. Теневанови [re: Fire walker]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано05.03.06 00:17



От: lilly9
Получена: 04.03.06 21:14
лекувах сина си години при личен лекар-хомеопат д-р Гергана Георгиева.Вначалото бях много доволна, тъй като имаше добри резултати при хронични оплаквания, но при остри състояния подхождаше "на страх". Така стигнахме до хронифициране на отит. Трябва да уточня, че след лечение перфорираната тъпанчева мембрана се възстанови. Но около 2 години след началото на лечението д-ра ми обясни,че явно отита ще си остане хроничен. Тогава отидохме да се консултираме с д-р Виолета Тенева. Тя ни каза, че откакто се е запознала с "Теория на потискането" е преработила практиката си. Много се зарадвах най-накрая да срещна хомеопат, който да търси единственото лекарство, а не да ми обяснява, че пациента е като глава лук(с различни лекарства се стига до сърцевината). Помогна много на детето ми.



Mens agitat molem



Тема Re:За експериментиранетонови [re: VAJA72]  
АвторlVV (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 18:10



Както виждам от мненията до тук и от отговорите в Б-я за да си наясно с лечението си трябва поне да посетишкурс по хомеопатияИначе нямаш никакьв шанс да си час с това което се случва с теб.
В никакьв случай не може да се разчита на някакваси етика



Тема Re:За експериментиранетонови [re: lVV]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано10.03.06 20:25



стгласна съм, но да не би същото да не важи за стандартната медицина в болниците? нищо не ти казват, а като питаш се ядосват.

Mens agitat molem



Тема Re:За експериментиранетонови [re: Fire walker]  
АвторlVV (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 22:06



Честно казано поставях хомеопатията и хомеопатите на много по- високо ниво откъм етика ,морал ихуманност.Малко съм разочарована в последно време, като ми се изпариха илюзиите и почетох съвсем малко за да разбера, че умишлено ме дезинформират



Тема Re:За експериментиранетонови [re: lVV]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано12.03.06 03:25



Едва ли умишлено те дезинформират. По-скоро всеки си има своя система на работа и разбирания и може това,което четеш тук да не съвпада с техните разбирания. Просто питай до дупка.Докато не си удовлетворена от обясненията им.

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.