Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 30.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема хомеоматията върши чудеса !!  
Автор ru (ot mecho pooh)
Публикувано22.03.04 21:53



Благодаря на Fire- Walker за точният за мен класически хомеопат.
Миналият понеделник днес 1 седмица бях на интервю.Даде ми точното лекарство още с първият прием - кашлица /която влача половин година със секрети спря, започнах да дишам нормално.Вторият ден след като спрях кафето или някаква реакция на организма имах за първи път страхотно главоболие - мислех ,че се сбогувам..... кръвното налягане ми беше 100/120
- приемах лекарството 4 вечери сега почивам.
Чувствам се като новородена, сънят ми е спокоен/ имах нощно кошмарно изпотяване/Спокойна ,весела съм -настроението ми е чудесно.
След като видях. че чудото е станало с мен включих и майка ми която има
ставни проблеми- колена , разширени вени ,тромбофлебит.
В петък взе първата доза от LM-1 .като хомеопата ни предупреди ,че неможем да очакваме веднага резултат трябва по продължително време да
пие по 10 капки вечер.От събота - вече трети ден е със страхотни болки на целият крак , и интересно но това е кракът които е здрав,също така кръста.
Болките са непознати и много силни- като от време на време за 15-20 мин
намалямат търпими.Днес след обяд е разговаряла с хомеопата си и той е казал да вземе една доза от 10 капки веднага , преди да си легне отново и още една доза утре сутрин и да му позвъни отново.
Малко се притеснявам това криза ли е ? Колко време ще продължи ?Нормално ли е това? Да мисля ли че това е точното лекарство.



Тема ПЛАЦЕБО и нищо повече!нови [re: ru]  
Автор Skywalker (The Seventh One)
Публикувано23.03.04 00:01



Пак добре, че ти е помогнало!

Другия път пробвай с натурален сок от райграс! Мноо помага, каза го на бадженака брат му!

Помага верно ти казвам и един лев няма да ти взема, честна пионерска!!!




Тема Re: хомеоматията върши чудеса !!нови [re: ru]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано23.03.04 00:41



Възможно е да е криза.Още е рано да се каже какво е.Трябва да изчака.Имам пълно доверие на този хомеопат, и съм исгурна ,че ще направи каквото трябва.
Радвам се за теб!

Mens agitat molem

Тема Re: хомеоматията върши чудеса !!нови [re: ru]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано23.03.04 01:02



Моля ви, дайте ми координатите на този хомеопат.

Un angelo legato a un palo...


Тема Re: хомеоматията върши чудеса !!нови [re: Mapи]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 15:49



Ру, това дето си го написал без подробностите е точно това което се случи с мен. Модератора ме прати при лекар, който много точно ме целна. Очарован от силата на хомеопатията изпратих майка ми. Тя с малко подобни проблеми, но при нея кръвното е много високо, а ревмътизма е поносим. Тя изкара една криза за около 3 дена, изразяваща се в засилваща се отпадналост и липса на енергия. Последния ден направо нямаше сили да се движи и все я влечеше към леглото. На 4-я ден кипеше от енергия, прекопала цялата ни вила без изобщо да се умори. Нещо което преди не можеше да стане, както самата тя каза никога не съм имала толкова много енергия. Може би при по-възрастните хора, нападнати от повече болежки, хронифицирали ги дълго време, кризите са много по-дълги и големи.

А що се отнася до кой е лекаря, залагам 95% на Гълъбов. Има му координатите в първите теми, от този форум. Ще ги намериш.



Тема Re: хомеоматията върши чудеса !!нови [re: Димo]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано25.03.04 21:18



Аз също ходих при класически хомеопар вчера, и вечерта взех първата доза от лекарството.Тъй като не ми е трудно да спра кафето, днес не съм пила. Но днес цял ден съм с адско главоболие, което не ми минава и до сега, и по-странното е че спя цял ден.Може би съм стояла будна не повече от 2-3 часа.
Сега главоболието е по-леко,но все още го има.
Тази вечер ще взема втората доза и ще чакам да видя какво ще се случи утре.
Във всеки случай имам пълно доверие на хомеопата си и през каквото и да трябва да мина, ще го направя.

Un angelo legato a un palo...


Тема Re: хомеоматията върши чудеса !!нови [re: Mapи]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано26.03.04 00:15



Това е често срещана реакция на хомеопатично лекарство.Не че е задължително да имаш такава, но се случва.Скоро ще мине и ще се почувстваш по-добре от преди да вземеш лекарството.А сега просто спи...Може би това е от което тялото ти има нужда.

Mens agitat molem

Тема кафето и главоболиетонови [re: Mapи]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано26.03.04 00:18



Забравих да добавя-главоболието е стандартна реакция на кофеинов глад, след спиране на кафето.Това е абстинентен симптом.Във всички случаи скоро ще мине.

Mens agitat molem

Тема Re: хомеоматията върши чудеса !!нови [re: Fire walker]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано26.03.04 00:31



Наистина, все ме тегли към леглото. Дори днес заспах на фотьойла докато гледах един филм...това преди беше абсолютно невъзможно да се случи.
Обхванала ме е зимна летаргия, както при мечките.

Un angelo legato a un palo...


Тема Re: хомеоматията върши чудеса !!нови [re: Mapи]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано26.03.04 04:24



Спи тогава.

Mens agitat molem


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.