Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 10.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови  
Автор cute_elf (непознат)
Публикувано17.02.04 09:04



За удобствоо на пациентите в северния регион-Силистра;Русе;Плевен;Видин;Севлиево;Габрово;Троян;Велико Търново......
Кабинета се намира на улица "Цар Борис III"No88;блок Толстой;ет.1
тел.за записване 064/2 32 00
Прегледите са един път в месеца-събота;неделя.
При записване оставете тел.номер за да бъдете уведомени за точната дата на прегледите.
Д-р Костова



Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови [re: cute_elf]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано17.02.04 17:13



Това сега е чиста реклама.
Вие ли сте въпросната д-р Костова?Или работите в кабинета?
Или сте пациент и я препоръчвате?
По правилата на дира би трябвало да изтрия това, но ще почакам да ми отговорите.

Освен това ми е интерсно каква хомеопатия практикува доктор Костова и къде я е учила.

Mens agitat molem

Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови [re: Fire walker]  
Авторcute_elf (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 21:12



да ..аз сам д-р Костова...модератор сам на форум здраве в алл.бг.....понеже имах доста запитвания за това реших да обясня каде се намира кабинета...
извинявам се..не сам знаела че не мога да пусна такъв постинг тук.....щом трябва изтрийте го
желая ви всичко най-добро



Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови [re: cute_elf]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано17.02.04 21:57



Еми сега какво да правим?Искам да има поелзна за хората информация, но пък това си е реклама....

Къде сте учила хомеопатия?

Mens agitat molem

Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови [re: Fire walker]  
Автор cute_elf (непознат)
Публикувано18.02.04 10:22



нивата на Boaron;множество курсове в Bg по класическа хомеопатия;магистърска програма по хомеопатия

постъпете както трябва;относно постинга:)няма проблем..просто исках да съм полезна



Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови [re: cute_elf]  
Автор Hamaelleon ()
Публикувано18.02.04 13:28



"Не е ли опасно поставянето на диагноза и хомеопатично лечение по интернет...Модераторката на клуб хомеопатия в all.bg провежда такова лечение, срещу заплащане .Не е ли опасно такова спекулиране с болката на хората?" - това е въпрос от една тема за "лекуването" по интернет. Отношение ще вземете ли?

Аз съм засичал в интернет сайт, където ти предлагат на пратиш еди-къде си еди-колко си пари и ще те лекуват с хомеопатия? Много странни неща има на този свят! И още по-странни хора, които ги предлагат и които се хващат:)

::: dot Space ::: Transform Visibility :::


Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕН [re: Hamaelleon]  
Автор cute_elf (непознат)
Публикувано18.02.04 13:52



аз сам модератор на форум здраве в all.bg.....
защо мислите че е опасна консултацията по интернет?
може да видите в мрежата много сайтове на лекари които дават консултации....
при добре описан проблем могат да се преценят начините на лечение....
когато се прецени че пациента въпреки всичко трябва да бъде видян се посещава...ако няма такава възможност от консултиращия се насочва къде да отиде...
ако искате да бъдете консултиран от хомеопат от индия ?...не всеки би имал възможност да отиде до кабинета му....
консултиращия може да прецени докаде може да помогне по този начин и кога не.....
дали прегледа ще бъде извършен face to face...или по интернет...това е един и същи мисловен процес..дори по интернет отнема повече време..а и ако не си на кабелен нет и доста повече средства....така че това е труд и като всеки такъв се заплаща.....



Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови [re: cute_elf]  
Автор Hamaelleon ()
Публикувано18.02.04 14:13



Знам само, че всеки път, когато съм бил при моя лекар интервюто/прегледа е бил най-малко един час, последния път прекарах с него почти цял ден.. и винаги лекарство е "изскачало" дори не толкова от това какво му говоря, а от цялото ми държане, поглед, интонация, стил на говорене... абе все неща дето не можете да ги видите и прецените по интернет... ако някой Zincum, примерно (не знам дали примера е удачен) пропусне да ви каже, че краката му не спират да "играят", а вие няма как да го видите, щото сте някъде там, в киберпространството.. е, тогава какво?
Да, съгласен съм, че някои неща стават и потелефона, или пък по интернет.. аз не ходя всеки път до София за да се видя с лекаря си, между проследяванията държим връзка по телефона.. но той вече ме познава донякъде. Така че..

::: dot Space ::: Transform Visibility :::


Тема Re: ХОМЕОПАТИЧНИ ПРЕГЛЕДИ-ПЛЕВЕНнови [re: Hamaelleon]  
Автор cute_elf (непознат)
Публикувано18.02.04 14:57



да така е....но има и други белези за Цинкум все пак:)....освен това има и уеб камери....с две думи искам да кажа че ако искаш да помогнеш на някои ще намериш начин как да го направиш дори и да е на край света......всичко това се прави за да се помогне ...бързо...навреме....дори само и със съвет......а за някои случаи понякога не ден..а седмици на стигат...докато както се казва "пациента не изплюе камъчето"..т.е....докато не се намри есенцията..ключа към случая......сложно е...никак не е лесно да разнищиш даден човек...за да видиш каде се крие "златното руно"



Тема Re:нови [re: cute_elf]  
Авторвeнepa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 16:05



Как се консултира по интернет остро състояние на дете ,без слушалки,без да му видите гърлото и т.н и се предписват лекарства на сляпо, при вас тези неща са на абонамент,предварително платени.А и това са клубове за взаимопомощ ,не за лов на пациенти.Ако искате такъв лов направете си сайт и поемете цялата отговорност за диагнозите и за предписваните лекарства,но това май е незаконно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.