Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 20.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ходили ли сте при Гълъбов?  
Автор Eвa ()
Публикувано16.02.04 17:57



Здравейте,
случайно научих за Гълъбов от този клуб, но знам че някой недотам вещ хомеопат може да направи повече поразии отколкото да помогне на пациент.
Имам спешна нужда от добър лекар - хомеопат по повод предстояща операция и други проблеми, но не бих искала да експериментирам и бих искала да поверя здравето в сигурни ръце.
Та въпроса ми е някой от вас ходил ли е при него- доволен ли е и какви цени държи на прегледите естествено /семейния бюджет не е шега работа/



Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: Eвa]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано16.02.04 23:04



Гълабов е един от пионерите на хомеопатията в БГ.Написал е няколко книги и последното ,което може да се каже за него е,че не е вещ.Ако има някой вещ,това е той.Плюс още няколко други...
За цени не знам.Обади се и попитай.
Успех

Mens agitat molem

Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: Fire walker]  
Автор Eвa ()
Публикувано17.02.04 08:50



За книгите го знам-идеята ми бе някой да сподели опит - ходил ли е при него, помогнал лие и пр.
Ти лично при него ли се лекуваш? ако ли не при кого се лекуваш?
Знаете ли нещо за Ванков?



Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: Eвa]  
Автор white rabbit (минаващ)
Публикувано17.02.04 23:12



аз съм ходила, помогна ми и сега пак искам да отида , но пия кафе и ми е трудно да го спра ..

той е учил в чужбина , компетентен е , не е меркантилен....



Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: white rabbit]  
Автор Eвa ()
Публикувано18.02.04 09:22



Благодаря ти за отговора.
Дано и на нас помогне! А той коя школа практикува?Класически хомеопат ли е?
Това с кафето е и мойта драма



Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: Eвa]  
Авторwhite rabbit (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 11:26



класически е , да ,

но за кафето си помисли , защото е важно , аз преди пиех поедно кафе на месец и не ми се отразяваше на лечението, но сега пия всеки ден и просто си казвам -''днес ще си пийна кафе за последно , от утре няма '' ..и това утре не идва никога,,,



Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: white rabbit]  
Автор Hamaelleon ()
Публикувано18.02.04 13:14



Това за кафето ми е много интересна тема.. то е антидот (едва ли във всички случаи обаче!) на хомеопатичното лечение, да.. но защо само поради причина, че някой пие кафе ще се откаже от терапия с хомеопатия? Ами пробвайте! Аз лично бях ФЕН на кафето и колата, и всякакви подобни.. но в един момент, получи се естествено в хода на лечението, просто спрях да пия и едно, и другото, и третото, четвъртото.. не чувствам липса, напротив, парадоксално, без кафето (но с хомеопатичното лечение) се чувствам много по-жизнен и витален!

Пробвайте! Няма никаква причина човек да не го направи..



::: dot Space ::: Transform Visibility :::


Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: Hamaelleon]  
Автор Eвa ()
Публикувано18.02.04 13:32



Да странното е че колкото повече човек пие от кофеиновите продукти - толкова повече има нужда от тях
Мъжа ми пиеше доста кафе и кола и все си беше уморен, откакто ги спря изведнъж - замести ги със зелен чай - се чувства много по-добре и жизнен за разлика от колегите си които продължават да се спящи сутрин както и той преди да спре тези напитки.
Има над какво да се замисли човек...



Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: Eвa]  
Автор Hamaelleon ()
Публикувано18.02.04 13:47



Аз само вмятам, че пия кафе от както съм студент.. имам предвид яко "дрогиране" - по-стидентскиму:)
А сега вече не пия, и това не ми е навредило ни най-малко:)

::: dot Space ::: Transform Visibility :::


Тема Re: Ходили ли сте при Гълъбов?нови [re: Eвa]  
Автор braxton (разсеяна)
Публикувано21.02.04 02:07



Знаеш ли, и аз се чувствам прекрасно откакто спрях кафето. Причината не бе, че съм на хомеопатично лечение (по принцип моя хомеопат не ме ограничава), а просто видях, че се чувствам по-добре. Преди време имах проблеми и с очите и очната ми лекарка каза да спирам кафето на секундата. Имах чувството, че никога няма да успея, пък то се оказа лесна работа. А и зеленият чай върши много хубава работа, плюс това е и полезен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.