Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 24.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема problemut s okosmqvanetoнови  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 11:27



kakvo moje da se napravi po sly4aq??



Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: fani]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано12.02.04 15:43



Трудно се повлиява.

Mens agitat molem

Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: Fire walker]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 19:03



da,razbiram no nqkoi moje li da mi pomogne s tova..ne moga da se spravq



Тема Re: problemut s okosmqvaneto [re: fani]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано12.02.04 22:58



Единственото, което май със сигурност работи е лазерно обезкосмяване.Ако имаш няколко хиляди долара за това...Най-ефективен е диодният лазер,а също алекснадритният.Другите не са толкова добри и космите поникват пак след третиране с тях.Твърди се че след 5-7 сеанса с диоден лазер ,изчезват завинаги.

Друго не мога да ти кажа.Може би/само предполагам/ китайската медицина можа да предлага нещо...иглотерапия например....Но при добър лекар.

Mens agitat molem

Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: Fire walker]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:22



mnogo blagodarq za pomo6ta no ideqta mi be6e nqkoi ako znae kak az da se lekyvam.vuprosut e 4e iskam da se izlekyvam vutre6no..nqkakvi hap4eta ili..
blagodarq



Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: fani]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано13.02.04 23:48



Да, разбрах те, но не знам отговора.Ако научиш нещо-кажи ми.

Mens agitat molem

Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: Fire walker]  
АвторBB (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 14:42



Хапчетата, които могат да влияят на окосмяването са хормонални препарати. В никакъв случай заради козметичен дефект не пий хормони. Както и във всеки друг случай, ако могат да се избегнат. Аз също имам такъв проблем и е наследствен, - предава се по майчина линия. Навремето майка ми беше решила да се лекува, някаква лекарка, чула, недочула и казала, че има хапчета. Чудеса направихме и ги открихме, след като изчетохме противопоказанията, обаче, майка ми сама се оказа. Имаше куп рискове и повечето бяха свързани с опасност от развитие на онкологични заболявания. Чела съм някъде, че в много случаи е свързано с действието на надбъбречните жлези. Ако е временно смущение (а не наследствено като при мен), може би чрез прочистване на организма, гладолечение и т.н. да се повлияе върху процеса. Аз лично се боря механично с проблема.



Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: BB]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано15.02.04 16:38



О, разбира се...Хормоните са кошмарно нещо...Във всички случаи по-добре жива и с косми, отколкото мъртва и без.

Мисля,че някакво много дълбоко лечение, което променя генетичната функция, от рода на рейки или друго енергийно лечение, понякога хомеопатия, може би китайска медицина и аюрведа би могла да помогне.

Иначе...механично.

Mens agitat molem

Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: Fire walker]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 17:44



blagodarq vi za suvetite,mislq da opitam da se lekuvam ina4e nqma da moga sama da se spravq s tozi glypav problem..vse pak ako 4yete ne6to pi6ete:))



Тема Re: problemut s okosmqvanetoнови [re: BB]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 18:20



BB,zdravei,pri men go ima su6tiq problem mislq 4e i pri men e nasledstveno i imenno poradi tazi pri4ina ne hodq na izsledvaniq..a ti hodila li si,kaji mi pove4e ako moje6.kakvo pravi6 do momenta i kakvo si probvala..lekyva6 li se?
ako moga da polu4a malko pove4e info ot teb..
f.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.