Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 12.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Това, че не ми беше даден отговор  
Автор the Goddess (психарка)
Публикувано02.11.03 22:52



на въпроса: Лекуват ли хомеопатичните лекарства лудост? и най-безцеремонно ми беше изтрита темата под глупавия претекст: "Да съм се успокоила!" за мен значи следното:
1. Липса на компетентност от страна на модератора по хомеопатични въпроси с "повишена трудност" явно!
2. Избиване на комплекс чрез демонстриране на сила - демек: аз мога да ти трия темите, когато си поискам и както си поискам, без право на обжалване!
3. Липса на клубни правила! Не виждам зададени такива, въз основа, на които да можеш, "модераторке" да решаваш коя тема е за триене и коя не!
4. Доколкото зная този клуб би ТРЯБВАЛО да представя възможности за алтернативни методи на лечение и информация по въпроси за хомеопатията на аудиторията, но за сметка на това последната получава информация затова кой къде, как и защо си развявал хуя!
На какво прилича това ми кажете?
Доказателство за безграничната тъпотия и липса на компетентност от страна на т.нар. модераторка, ще бъде изтриването на темата ми ПАК и ОТНОВО!


I`m a flesh fanatic psychopath. I can cause you pain and make it last!


Тема Детенце сладконови [re: the Goddess]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано02.11.03 23:47



Като не ти отговарят, значи не знаят отговора!

Аре стига се ядосва!

А това, че те трият не е на добре, не е !!!!

Редактирано от Skywalker™ на 02.11.03 23:48.



Тема Re: Това, че не ми беше даден отговорнови [re: the Goddess]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано03.11.03 00:06





Да, в има много случаи на успешно повляване на психически заболявания с хомеопатия.Доста повече отколкото с класическото психиатрично лечение, всъщност.Както разбира се има и случай на неповлияване.

И пак да ти кажа-не свалям мъжа ти-питай го и него да ти потвърди.Успокой се!

п.п. Хомеопатията лекува ревност.

п.п както лекува и неовладяемо желание за сладки неща и възпаления.

п.п апропо-съвета който си получила във връзка със сладкото е повече от абсуреден.Питай някой нормален лекар по въпроса или просто прочети за вличнието на големите количества захар върху организма.



Тема Коенови [re: Fire walker]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано03.11.03 00:12



не е вредно взето в големи количества?



Тема Re: Коенови [re: Skywalker™]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано03.11.03 00:16



нека да не влизаме в безсмислени спорове
захарта е ВСЕПРИЗНАТО вредна,от медицината в най-официалната и част



Тема A???нови [re: Fire walker]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано03.11.03 00:21



Не е безмислен разговора!

Щото няма отрови, има дози!



Тема Re: A???нови [re: Skywalker™]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано03.11.03 00:31



Да, и дози на отровите

Годес беше споменала,че има непрекъсното желание за сладки неща.Явно дозата е солидна.

Вчера една лекарка говори за захарта по телевизията, за влиянието и върху организма и раковите заболявания.Каза ,че научните данни са че една лъжица бяла захар спира имунната ти система да се бори с раковите клетки,/и вирусите и бактериите/ които естествено възникват във всеки организъм -ЗА ПЕРИОД ОТ 3 ДНИ.

Не че аз не съм фен на шоколада, но да се говорят глуости,че захарта никак даже не е вредна е престъпление направо.



Тема Re: Това, че не ми беше даден отговорнови [re: Fire walker]  
Автор the Goddess (психарка)
Публикувано03.11.03 01:39



1. Нека чуя за "успешните" случаи малко повече!
2. По-спокоен човек от мен на Земята в момента няма!
3. Едва ли точно хомеопатията е излекувала нещо! Виж внушението - по-скоро бих повярвала!
4. Не зная за каква ревност говориш! Аз с питбули не се съревновавам, сори за което!

Май ти имаш нужда от успокоение! За разлика от теб аз се забавлявам тук и то максимално, като има кой /сещай се/ да ми се връзва!

I`m a flesh fanatic psychopath. I can cause you pain and make it last!


Тема Re: Това, че не ми беше даден отговорнови [re: the Goddess]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано03.11.03 03:18



Ами щом искаш да чуеш за случайте-чуй!Намери източници и се запознай с данните.

странно, що ли аз знам за каква ревност става дума

приятна вечер богиньо




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.