Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 20.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Я ми кажете защо в историята примитивните  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано26.07.07 14:25



цивилизации и орди накрая помитат по-развитите? Това става сега в Европа - 50 милиона мюсолмани, след 20 години ще вземат съвсем легално властта чрез избори в страни като Белгия, Швеция и пр. И това ще е краят на европейската цивилизация (или поне началото на края).

И излезе Давид и слугите му с него и воюваха с филистимци; и Давид се умори


Тема Re: Я ми кажете защо в историята примитивнитенови [re: фaмyлyc]  
Автор Valin (могъщ войвода)
Публикувано26.07.07 14:34



защо в историята примитивните цивилизации и орди накрая помитат по-развитите? Това става сега в Европа

Защото "примитивните" малко или много вярват в Бог, своя създател, а "развитите" Му обръщат гръб. "Това" става в Европа като подготовка за нещата, които имат да стават в рамките на идните 40 години.

И това ще е краят на европейската цивилизация (или поне началото на края).

Крайно време е да се сложи край на тази човеконенавистна, чифустка и ултраматериалистична европейска цивилизация. Където няма Бог, има само привидения. Аз искам светлина за мен и за всички.

---
Сталин: "Не може да съществува това, което не трябва да съществува."


Тема Абе то...нови [re: Valin]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано26.07.07 14:42



...светлина и при ядрена експлозия има... силна при това...





Тема Re: Я ми кажете защо в историята примитивнитенови [re: фaмyлyc]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано26.07.07 14:44



В Европа ще има сблъсък на цивилизациите и той въобще няма да е такъв, какъвто си го представя Валин. Просто в един момент, търпимостта ще изчезне и мюсюлманите и негрите ще бъдат изринати от Европа, обратно по родните им места. Разбира се, евреите отново ще са на печелившата страна. В това мисля никой не се съмнява.

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!


Тема Re: Я ми кажете защо в историята примитивнитенови [re: фaмyлyc]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано26.07.07 14:48



Don't be so negative!



А що се отнася до въпроса ти....една империя започва да се разпада в момента, в който престане да контролира с железна ръка управлението. Случвало се е не веднъж и дваж. Но едва ли ще се случи в Европа в близките десетилетия.



Тема Re: Я ми кажете защо в историята примитивнитенови [re: фaмyлyc]  
Автор Einherjer (жив мъртвец)
Публикувано26.07.07 15:04



цивилизации и орди накрая помитат по-развитите
Такова правило няма!! !!
Ако гледаш света откъм материализма може и да е вярно но дори и тогава има бъгове:
Испанците помитат ацтеки , инки..
анличаните индианците ..Кой е по-примитивен а и за коя история ми говриш?
Всъщснот има само един наистина примитивен народ-секта помел цивилизациите и тва са чифутите.
А тва там за европа и маймуните няма да стане и ти много добре го знаеш като настоящ чифут!!

Не е страшен дявола, а дяволчетата.


Тема Re: Я ми кажете защо в историята примитивнитенови [re: фaмyлyc]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано26.07.07 15:43



Защото по-развитите са гнили откъм духовност. "Примитивните" не са чак толкова примитивни, понеже населението им е здраво скрепено от вяра, която им дава огромен подем за културно усъвършенставне и естествено привличане към себе си на различни идейни кръгове, които само обогатяват конкретната примитивност и тя придобива нова същност, която вече е достатъчно забележително явление.

Колкото до евреите, които няки тука оплюха злокачествено, то ще им припомня че тази велика цивилизация има математическа писменост и още с усвояването на й всеки грамотен член на общността упражнява способността си да борави с числата несравнимо и то по една необходимост, която иначе би му попречила да се изразява дори. Затова са по-гъвкави в сметките и устойчиви. И е нормално да заслужават адмирации.



Тема Re: Я ми кажете защо в историята примитивнитенови [re: Einherjer]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано26.07.07 15:53



Такова правило няма!! !! - Има, има...



И излезе Давид и слугите му с него и воюваха с филистимци; и Давид се умори

Тема Да...нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано26.07.07 15:55



Защото по-развитите са гнили откъм духовност - няколко души се изказаха така, и моето мнение е подобно...

И излезе Давид и слугите му с него и воюваха с филистимци; и Давид се умори


Тема Re: Да...нови [re: фaмyлyc]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано26.07.07 15:59



Аз пък го разглеждам по-прозаично - и вирусът убива гостоприемника си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.