Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Интереснонови [re: koмитa]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано05.03.07 22:34



Отврат е да говориш наизуст за хора, срещу които нямаш какво да кажеш нещо конкретно. С какво ти пречат Бялото братство, освен може би че почистват Рила всяка пролет от разпилените туристически боклуци?

-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.


Тема Re: Интереснонови [re: Meншeвиk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано05.03.07 22:39



Идеологията на Дънов ме отвращава. Приучава към бягане от реалността. Досега читав дъновист не съм видял. Сега да не тръгнеш да ми казваш "и мен ли смяташ за несвестен", щото не ти вярвам че си дъновист.



Тема Re: Интереснонови [re: Boлk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано05.03.07 22:40



Само децимация ги оправя, ама пусто времената вече са други...



Тема Re: Интереснонови [re: Meншeвиk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано05.03.07 22:40



В Тополовград има интернет.



Тема Re: Интереснонови [re: koмитa]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано05.03.07 22:45



Приучава към бягане от реалността.

Ха-ха. Хабер си нямаш от идеологията на Дънов.
Човекът е посветил две 400-странични книги само за проблема бягане от реалност - "Сила и живот" четвърти и пети том.

"и мен ли смяташ за несвестен", щото не ти вярвам че си дъновист.

Напротив. Дъновист съм, но ако намекваш, че съм "свестен", то е защото съм "несвестен дъновист".



-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.

Тема Re: Интереснонови [re: Meншeвиk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано05.03.07 22:51



Майната му на Дънов. Някъв дъновист разправял на приятелката ми, че бил на 150г. и доживял дотолкова, щото бил дъновист. Много ми се ще да ми падне тоя, та да ми разправя на живо какво е запомнил от Освобождението 1878г., тогава трябва да е бил на 22г.
Въобще ще отречеш ли че съвременните дъновсти са хаховци?



Тема Re: Интереснонови [re: koмитa]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано05.03.07 22:56



Знаеш ли последните новини -открили са каменна плоча със словото на прочутия Циганий Децимациганий -ще ти го синтезирам:
Децимация до пълна елиминация



Тема Re: Интереснонови [re: koмитa]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано05.03.07 23:01



Някъв дъновист разправял на приятелката ми, че бил на 150г. и доживял дотолкова, щото бил дъновист.

Колко жалко, че дъновистите имаме доста по-реалистична представа за живота и знаем, че както съществените моменти от живота, така и датата на смъртта са ни заложени още от мига на раждането. Да ти е хрумвало, че просто приятелката ти е попаднала на шморков, който се прави на интересен?

Въобще ще отречеш ли че съвременните дъновсти са хаховци?

Дефинирай "хаховци", а после и "дъновисти", защото някои може и да са чели беседите на Учителя, но това не е гаранция, че са ги разбрали, а още по-малко, че прилагат идеите на практика. Ти определено не си наясно с учението и съдиш за "дъновистите" по дивотиите на някой, само защото се представя за такъв.

За себе си не отричам, че съм хахо, обаче няма и да се извинявам. Не съм меркантилен, никога не съм разрешавал проблемите си с насилие, не правя много от нещата, които "нехаховците" правят, така че ми е все тая кой какво ще мисли за мен и за МАЛКОТО хора със сходните на моите виждания.
Нека съм си хахо, преча ли ти? Как?

-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.


Тема Re: Интереснонови [re: Meншeвиk]  
Автор DOZNATEL ()
Публикувано05.03.07 23:08



В отговор на:

Ама моят живот и работа без интернет на корем не може.



Има безжичен. На корем.




Тема Re: Интереснонови [re: DOZNATEL]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано05.03.07 23:13



Има безжичен. На корем.

И това решение не върши работа навсякъде.
Сателитният пък все още излиза солено.

Нямах предвид, че проблемът не може да бъде решен - инфраструктурата полека-лека ще се изгради от предприемчиви хора - но дотогава не бих могъл да си позволя изолация. Би било откъсване от реалността.



-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.