Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 20.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Усмивки от (не толкова) старите ленти...нови  
Автор Fallen_Angel (St.Lucifer)
Публикувано19.03.06 16:00



Някои от тези творци на бисери все още се се подвизават наляво-надясно...

Скъпи приятели, това е първата от няколкото части бисери от заседанията на VII ВНС (1990-1991 г.). "Шедьоврите", както и авторите им са напълно автентични и са предадени в хронологичен ред на "изръсването" им. Желая ви приятно четене и усмихнато завръщане към таланта на големите майстори на голямото събрание, сред които лъщят имената на акад. Николай Тодоров, Гиньо Ганев, Мануш Романов, Александър Йорданов и доста други!:)

НИКОЛАЙ ТОДОРОВ: Гиньо, спущай заседанието!

ГИНЬО ГАНЕВ (звъни): Музика, господа!


Целият текст -





Тема Re: Усмивки от (не толкова) старите ленти...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор evgenia_hristova (член)
Публикувано19.03.06 16:30



Не са смешни, тъжни са



Тема Re: Усмивки от (не толкова) старите ленти... [re: evgenia_hristova]  
Автор Fallen_Angel (St.Lucifer)
Публикувано19.03.06 16:34



Зависи от гледната точка... или човек трябва да се побърка, че такива "образи" са творили сегашната конституция, или трябва да се смее от сърце...



Тема Re: Усмивки от (не толкова) старите ленти...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Vencci R* (R*Я)
Публикувано21.03.06 10:57



До падналият от гръм при ясно небе "ангел" :

Не се ли сещаш, че тези закачки бяха циничното начало на геноцида срещу българският род, минало, традиции, култура и историческо наследство ?

Не те поздравявам,
но предварително се извинявам.






Тема Геноцид ли?нови [re: Vencci R*]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано21.03.06 13:15



ако ще си говорим за геноцид, той започва още в края на септември 1944, когато започват безследно да изчезват стотици български лекари, учители, свещеници, предприемачи... които не са ликвидирани на бърза ръка, са въдворени след това в лагери.

резултатът от ликвидирането на цвета на нацията тогава е, че и до днес вече 60 години продължаваме да си живеем с разни измислени "елити" (политически, културни и т.н.), защото други елити просто няма откъде да се вземат - избити са.

горната смешка е само един пример за това.

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Така енови [re: the_bomb]  
Автор Thiras (трако-скитянин)
Публикувано21.03.06 13:30



В началото е бил геноцид само на интелигенцията и враговете, днес е повсевместен.

ВРАГ №1 на държавността и гастарбайтерите!



Тема Re: Така енови [re: Thiras]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано21.03.06 15:26



масов геноцид е прилаган само от националните държави върху техните малцинства (пример: Ататюрк и кланетата му на арменци, гърци и българи, когато решава от многонационалната Османска империя да прави еднонационална Турция).

когато управляващата върхушка е от същата народност като управляваните, тогава обикновено се прибягва до други методи - защо да избиваш хора, като може да им дадеш евтина ракия, Азис и вестник Шок. повечето хора от друго нямат нужда.

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: Така енови [re: the_bomb]  
Автор Thiras (трако-скитянин)
Публикувано21.03.06 15:33



повечето хора от друго нямат нужда

Явно сте на един акъл.

Аз пък мисля, че имат предимно нужда от читаво образование, достъпни лекарства, както и повече от кофичка кисело млеко в дневната си диета. А спокойно могат да минат без ракията, Азис и Шок.

ВРАГ №1 на държавността и гастарбайтерите!

Редактирано от Thiras на 21.03.06 15:34.



Тема Re: Така енови [re: Thiras]  
Автор the_bomb (няма пък)
Публикувано21.03.06 16:01



аман с тоя соц-манталитет!

аз не искам държавата да ми дава лекарства на преференциални цени. всъщност, въобще не желая държавата да ми се меси.

искам само да имам възможността да изработвам досатъчно пари, за да си купувам лекарствата на "нормален" ценоразпис.

заради работите на народни цени от бай Тошово време в момента имаме натрупан външен дълг, който ще плащат и децата ми.

Природата чука на мойта врата, с усмивка перверзна крилете ми вдига...


Тема Re: Така енови [re: the_bomb]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано21.03.06 16:11



Kaто чете човек тука, верно остава с впечатлението, че комунизма не е мръднал и за минута от България (или по-точно главите на българите?)

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.