Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Воланд, скив!  
АвторKOMУHИCT (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 13:34



Ако не знаеш, да ти кажа, БКП не на власт в България, но винаги, повтарям ти, националсоциалистическо лайно такова, ВИНАГИ ще бъде на власт в сърцата и душите на всички БЪЛГАРИ!
А тоя шибан форум ще ви оставя на седесароидните идиоти като вас, за да си псувате комунизма на воля. Тъй като гледам колко сте на изборите, може да же всичките 18% говнари да се съберете тука.



Тема Re: Воланд, скив!нови [re: KOMУHИCT]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано23.02.02 14:09



Приятел, откъде те изкопаха такъв? Регистрирай се и си направете там един БКП клуб, псувай си на воля!




Пролетарий всех стран, ......................



Тема Re: Воланд, скив!нови [re: KOMУHИCT]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано23.02.02 17:48



Навремето комунистите ни учиха как преди 1944 в България било много зле. Сега пък седесарите се надпреварват да "учат" как преди 1989 сме биле по -зле.
Да ама хората много добре помнят как беше.За това за народа седесарите си остават едни лъжливи цигани.За това викат на Костов мангал,не защото е черен,а щото лъже и маже кат циганин.
А историята ще си каже думата по късно.Но за сега се набиват следните обективни сравнения: За 10 години социализъм 1945-1955 България бележи бърз икономически разтеж,селското стопанство е просто фантастично.Инасяме в най развитата селскостопанска държава в Европа,Франция селскостопанска продукция(домати най вече).
А за сега изминалите вече 12 години,мракобесен демократистизъм просто нямам думи:)
Ако някой иска да спори,без идеология моля, и без "ако". Защото историята не признава идеология,а само факти.И за историята най голямата глупост е "ако беше станало това ,ако беше онова"

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности

Редактирано от Иcтopиka на 23.02.02 17:55.



Тема "Пролетариатът няма родина"нови [re: KOMУHИCT]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано23.02.02 23:24



Нали така ви учеха?
Каква България, какви българи търсиш тогава?

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Re: Воланд, скив!нови [re: KOMУHИCT]  
Автор Arient ()
Публикувано24.02.02 15:15



Мислех, че тоя изгарящ плам в душите на БКПисти и СДСкрати от началото на 90-те вече е угаснал. Изглежда още има хора на които не им е ясно, че
светът не се дели на комунисти и демократи, а на будали и тарикати. Будалите се поделят на комунисти и демократи ..... , а тарикатите когато трябва са комунисти, а после, ако е необходимо - демократи.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: Нищо ново под слънцето.нови [re: 1984]  
Автор Arient ()
Публикувано24.02.02 15:18



Сега слушам се говори за някаква глобализация, Европа без граници, въобще старата песен на нов глас, само думите други.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Разлика м-у националсоциализъм и комунизъм?нови [re: KOMУHИCT]  
Автор Xитъp 5ъp (глу5с)
Публикувано25.02.02 15:18



Я ме светни, че аз нещо да ти кажа след толкова литература дето изчетох по въпроса не виждам изобщо разлика освен в етикета... името де.



Тема Re: Разлика м-у националсоциализъм и комунизъм?нови [re: Xитъp 5ъp]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано25.02.02 18:52



А бе пич, как да няма разлика? Виж мустаците! Различни са!!!!!!!!!!!!!!!



Тема : ))))нови [re: MG42]  
Автор Xитъp 5ъp (глу5с)
Публикувано26.02.02 17:04



.



Тема от меннови [re: KOMУHИCT]  
Автор woland (messir)
Публикувано26.02.02 18:45



Виж ти, колко интересно се получава! "Другарят комунист" се обърна с лично послание към мен. Питам се - защо ли? Според мен, именно това, че съм прав в спора (имаше там една тема по-отдавна) и няма какво да каже, та затова псува.
Иначе - за сведение на "комунист" - не съм привърженик на СДС. Всъщност би било по-точно да се каже, че не съм поддръжник на нито една партия. Не го казвам като оправдание, а като показател за верността на твърденията му.
Както и да е. Всеки си има право на мнение. Но, ако ще спориш с мен "комунист", вземи попрочети малко, имай уважение ...
;-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.