Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 01.05.24 
Музикални
   >> Хиподил
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Светлы :(нови  
Автор !!!!!Skakauec ()
Публикувано05.09.04 22:33



Прочетете в новия брой на Списание РИТАМ на пред последната страница има интервы с СВЕТЛы ...-мен лично малко ме издразни:( те го питат кво става с новия албум ...-той вика:Д2 ги няма никви ...Каризма също ...кви сме ние че ше издаваме албум ?!? няквоооо гадно ми стана ;(((или може би с тва се оправдава од де знам ...абе който иска си го вземи и да го прочете...има й интервы с УИКЕДА ..много здраво ...заслужава си ;) ае ...кажете кво мислите по въпроса?



Тема Re: Светлы :(нови [re: !!!!!Skakauec]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано06.09.04 01:37



Ей, ама не се научи да му пишеш правилно името на тоя човек!

Светльо! СВЕТ-ЛЬО!!!

Иначе мен ме подразни онова пожелание да забравим за албума... ама не ме изненада, де.
Тепърва ще видим.





Тема Re: Светлы :(нови [re: Haчko]  
Автор !!!!!Skakauec ()
Публикувано06.09.04 12:19



хехе СВЕТЛЬО добре :))да бе баси тъпотията ..,що въобщте направо да каже да забравим за цялата група:(
-как ти казваш:ше видиме....



Тема Re: Светлы :(нови [re: !!!!!Skakauec]  
АвторMr.Brownstone (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 13:07



Eeee.....stiga be hora! Ne go li poznavate Svetlio? Porednite gabarki s ostanalite grupi v BG. Ne go vzemaite na seriozno. 6te ima album!!!!!



Тема Re: Светлы :(нови [re: Haчko]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано07.09.04 14:40



То да беше само името на Светльо...ама ти не знаеш, че Ритъм се пише РИТАМ?!?!?!

Не ми се вярва да искат да забравим за албума, а още по-малко за тях. Вярно, че доста време мина от обещанието за албум, но ще си го дочакаме.



Тема Светлы :)нови [re: Tony_st]  
Автор !!!!!Skakauec ()
Публикувано07.09.04 22:33



Ритам с главно Р ..добре;)аз не съм много интеугентен как казва нашия човек от Хиподил
......хора знаете ли кво ми се случи вчера варвим аз по графа с едни френдове и там до един магазин "На ТЪМНО"и в едно кафе гледам ...Лъчо с неква бира в ръка..и после гледам отзаде кобето на Светлы и почвам викам:копелета Хиподил-Хиподил и некъв утидох до една книжарница купих си химикалка и взех и касовата бележка :) и утивам при СветЛыка и за автографче и некъв тръгва да ми се подписва на касовата бележка там дет са написали колко струва химилката и аз му викам:не не отзад отзад ..и той некъв такъф почна: Отзад,отзад,отзад отзад хаха :)))))и почнах му се обеснявам колко им се кефя и т.н хаха много ми се израдва такъв
После го питах що така е говорил тука ...аз му цитирах там всичко :) ...и той вика :) нарочно и че се ебавал :)))))) питах го за албумчето ...и той вика: Ше има албум но ше трябва да го дочакате!;)Като забравиме за албума и той щтял сам да дойде :)) и тва беше общто взето .....



Тема Re: Светлы :)нови [re: !!!!!Skakauec]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано08.09.04 10:05



Не е въпроса в главната буква.... просто ритЪм се пише с "Ъ", а не с "а". Не го приемай като заяждане... просто ми направи впечатление.

Радвам се за теб и за преживените емоции покрай срещата с Лъчо и Светльо. А не се ли сети да пипиташ за участието им в Маската? Дали и това не е само слух?



Тема Re: Светлы :)нови [re: Tony_st]  
Автор !!!!!Skakauec ()
Публикувано08.09.04 10:29



РитЪм-нема проблеми ;)
и аз много се радвам :))))ама да ти кажа-не просто тогава някво не се сетих:((
според мене требва утидем до МАСКАТА и там да питам...може и да го направя скоро време а може и да не :(незнам аз нищо не съм чувал че ше се участват в Маската ....



Тема Re: Светльо :)нови [re: !!!!!Skakauec]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано08.09.04 11:17



Тази седмица със сигурност няма да са там - вече видях програмата на Маската.
Ето ти

и на теб.

Редактирано от Tony_st на 08.09.04 11:19.



Тема Re: Светльо :) [re: Tony_st]  
АвторMr.Brownstone (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 12:29



Az kvo vi kazah, 4e se gubarka samo. Svetlio si e Svetlio, makar i star! Axaxaa. Radvam se za avtograf4eto ti. A i o6te ne6to, za kakvo trqbva da hodi6 do Maskata, kato ima telefoni? E ot linka na Tony go vzemete, 4e sega me murzi da go gledam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.