Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 20.05.24 
Музикални
   >> Хиподил
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ВОТ на Доверие*нови  
Автор !!!!!Skakauec (индиянец)
Публикувано02.07.04 19:49



Гледайте тва предаване по БТВ другата сед на 5ти..6ти..7ми ..8ми и 9-ти.. от 6 и 30 ...СветЛы ше участва...аз бас ловя че всичките щте им разкаже игарата :P :)))) Даже можеш да се гласува за нег-о ...ма не помня как ставаше ...ама гледайте го все пак ...надявам се :)ше е готино ;P



Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: !!!!!Skakauec]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано05.07.04 12:34



ще им разкаже играта ! ако не се сещаш как се гласува виж в сайта на бтв

Carpe diem



Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: !!!!!Skakauec]  
Авторhipodelia (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 15:13



A znaete li koia zodia e Svetlio ? seriozno mnogo mi e interesno



Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: !!!!!Skakauec]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано08.07.04 02:04



Одеве гледах малко. Ебати тъпнята!

Светльо осребрява известността си. Доскоро работи за името си, вече името му работи за него. Може би не е разбрал, че натрупа такава армия почитатели точно защото беше различен от путьовците, които живуркат в нашенския "шоу-бизнес". И вероятно не е забелязал, че от година време насам се държи като един от тях - путьовците. А пък да е усетил, че много от старите почитатели на Хиподил се отдръпнаха - абсурд! Зает е да си играе на известен. Все пак, дано му остава време да влиза в това клубче и да чете. Или пък някой добър човек да му обади, че тук го обсъждаме.
Аз влизам редовно тук - толкова често, колкото и преди. Влизам, но не пиша. А не пиша, защото няма нищо за писане. А няма нищо за писане, защото Хиподил и в частност високоуважаваният от всички нас г-н Витков са заети да си играят на хай-лайф. Нямат време явно да запишат албумчето, което ние чакаме от година, а те обещават от години. Нямат желание да изкарат записа от "Христо Ботев", както се говореше. Изобщо, налегнала ги е снобарската досада, сигурно са уморени от живота във висшето общество....


Витков е роден в края на януари, мисля, че е водолей.





Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: Haчko]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано08.07.04 02:59



Какъв хай-лайф, какъв шоу-бизнес, какви путьовци???

Витков много ясно показва, че въобще не се интересува от нещата, които са особено важни за другите. Говори си все същите несвързани глупости, които е сметнал, че заслужава такова предаване. Да си го видял да се рекламира по "вот на доверие", да говори нещо за музика или каквото и да било? Държи се абсолютно неадекватно, и с това ми импонира



Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано08.07.04 13:03



Преднамерено се държи неадекватно. Играе ролята на оня, дето не се вписва в нормите. Едно време пак не се вписваше в нормите, но тогава не беше роля...

Тъпо ми е да го гледам как се прави на малоумник, защото знам, че не е такъв. А ако иска да се прави на оригинален - има далеч по-добри начини. Като например да откаже да участва в смешното им състезанийце.





Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: Haчko]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано08.07.04 14:41



Добре де, какво искаш от него да направи? Челна стойка?
Като говори несвързани простотии, се правел на "оня, дето не се вписва в формите".
Ако говори културно, се правел на "хай-лайф" и т.н.

Според мен той просто не счита за нужно да се държи адекватно в публичното пространство. Не знам дали си спомняш участието ми в шоуто на Слави. Тогава водещият искаше да го пита за разни неща от книгата му, а Светльо заяви "Тези неща са пълни глупости, това е клозетна литература, авторът трябва да се остави..." В собствения си стил не се доуточни какво има впредвид, но беше ясно, че човекът, писал книгата е едно, а човекът, който се показва по телевизията и се държи като простак е друго.



Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано08.07.04 18:51



Именно. Едно време не прекаляваше с публичните изяви и имаше много почитатели. Истински почитатели.
Мястото му не е в тъпите предавания, това беше идеята ми. Не казвам, че трябва да се зарови дълбоко под земята, но "Шоуто на слави" и "Вот на доверие"...
Иначе винаги съм приветствал живите участия на Хиподил по "Тангра", даже последните две ги записах и пуснах в мрежата. Но там всичко беше различно - водещите, атмосферата, темите, публиката...





Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: Haчko]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано09.07.04 00:14



Важното е, че Светльо вече е на първо място по "вот", и аз пуснах два смс-а в негова полза



Тема Re: ВОТ на Доверие*нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано09.07.04 00:33



Аз пък не пуснах нито един.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.