Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 24.04.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Screenshots Heroes5нови  
Авторmadness (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 01:25



Ами доживяхме!
UbiSoft най-накрая пуснаха нещо покрай играта, малко но от сърце.

http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/

Бе не е лошо според мене.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано31.03.05 08:00



видях ги и да ти кажа честно ако това е скриин по време на игра, АДСКИ СЪМ РАЗОЧАРОВАН просто защото бях сигурен че ще изкривят хироуса до такава степен че да заприлича на Warcraft...дано не съм прав...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано31.03.05 10:17



3D-то за момента ми се вижда интересно. На едната картинка според мен е битката. Последната с нимфата ще да е от overmap exploring, но това са само догадки.

Не ми изглежда грозно. Дано да се запази идеята за геймплея разбира се.

И много важно е, че е scheduled for release on PC in early 2006. :) :) :) Само още една година ще чакаме, а до тогава има много вода да изтече.

Ще чакаме, какво ще правим.

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано31.03.05 11:42



Според мен изглеждат страхотно. Идеята за изцяло триизмерен свят ми допада много и с голямо нетърпение очаквам да видя какво се е получило.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано31.03.05 11:49



Чакай малко, ти какво искаш??? Да тъпчат на 2D графика ли??? Не е ли малко старичко??? Все пак говорим за игра за 2006 година. Ми дай да я направим като третата част на Monkey Island. Рисувана. Не е ли малко глупаво.
То за това е нова игра, за да има глобални промени от предишната част. А не пач. Не като NFS Underground 1 и 2. Обясни ми разликата между двете игри. Или FIFA.... Нали ако изкарат нещо много сходно с 3 - ката веднага ще ги обвинят, че това не е нова игра, а пач.
Според мен това е идеята на продължение на една игра, да се запази основната идея (много добре я знаете), но да се направи по съвременен начин с много новости.

На вас хора угодия няма.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано31.03.05 20:26



абсолютно си прав че това е начина една игра да се развива в положителна посока но просто колкото повече променят графиката толкова повече осакатяват геймплея аз от това се оплаквам само :((( иначе лошо няма да е триизмерно ...ама бях влюбен навремето в Хироус 2, после като излезе хироус 3 трудно го приех ама в последствие наистина ми стана любима игра, обаче х4 ме накара да намразя играта, осакатен геймплей отвсякъде нищо общо с 3 ... само главната идея е същата, че имаме замък и герой и някви там единици, всичко друго уж се опитали да го направят за добро а то станало... е добре де преди всички да ме нападнат ще отбележа че х4 си има лични достойнства които ми допадат, става въпрос за новостите откъм развитието на героите ама и то е небалансирано щото всички знаят че 20 лвл герой сваля квото иска само с поглед....лично аз играя хироус не заради графиката то не че има интересни работи за гледане особено като си я играл в продължение на 5-6 години, всичко опира до геймплея не мислиш ли?? Има ли добър геймплей мога да гарантирам че ще я играят много повече хора отколкото, хубава графика и куц геймплей, но най-добрия вариант естествено е когато и графиката и геймплея са номер 1. Незнам сега всеки има право на личен избор аз не мога да кажа че на ВСИЧКИ не им харесва 4-ката има хора които предпочитат именно нея .... "Въпрос на вкус - казало къчето и се близнало под опашката..." ... дано да успеят да ми върнат интереса към хироус с този новия, но за началото на 2006 нека не бъдем чак такива оптимисти, ако успеят да я изкарат до края на 2006 или началото на 7-ма щото тея глупави обещания ги знаем...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.04.05 10:15



А не смяташ ли, че е малко рано да се изказваш по адрес на играта, че си разочарован???
Все пак това са само 4 screenshot - a. Играта може въобще да не изглежда по този начин в края на разработването и.
Според мен не можеш да прецениш играта само по тези картинки.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано01.04.05 10:23



О-о-о-о според мен задължително ще сложат и oldstyle поглед отгоре, и изометрична карта на битките ..., каквото съм виждал от Nival Interactive - не съм разочарован. Просто ще си бъде 3D :)

[offtopic]
... кефи ме ника ти, ама защо е тройката отзад. Кученцето от едноименния роман на Толкин няма такава
[/offtopic]

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: martyr]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.04.05 12:09



И аз съм играл няколко игри на NIval и мога да кажа, че са доста добри.

ОФФ
Ми по простата причина, че ника Roverandom е зает от някой друг. И защото съм тренирал футбол 10 години, и винаги съм играл с № 3, и това беше първото, което се сетих, когато се регистрирах. Просто любимо число.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.04.05 12:15



А тук можете да прочетете малко повече относно геймплея на играта:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.