Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 15.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Моралнови  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано01.04.04 08:53



Я да питам нещо и аз:

Като се посмеси армията с единици от различни раси, започва много да и пада морала. Това доколкото знам се дължи точно на това, че в армията са събрани войници от несъвместими раси.

Може ли някой да ми каже кои раси с кои си подхождат, с кои не. Най-добре, ако има линк към място където е обяснено, защото ще е доста дълго за изчерпателно обяснение. Ако пък греша - поправете ме.



Тема Re: Моралнови [re: Wood Elf]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 09:39



здрасти! прав си за морала, точно така си е. за съжаление нямам пълен списък, но със сигурност знам че армиите на Castle и Necropolis не бива да се комбинират и ако не се лъжа това важи и за Castle и Inferno но за други не знам



Тема Re: Моралнови [re: Wood Elf]  
Автор Witcracker (Certifiable)
Публикувано01.04.04 11:27




Хаха, общо взето моралът пада при смесването на каквито и да било раси - независимо дали са от добрите ( Tower, Castel, Rampart ) или лошите (Inferno, Necropolis, Dungeon,Stronghold, Fortress ...) и т.н.
Решението ти на проблема е един артифакт , ахахаха, викат му The Angelic Alliance хаха . Сега да не се разсърдиш, ебавам те малко !
Аз принципно мразя да смесвам раси, и ако не е много наложително, го избягвам като тактика... моралът си е важно нещо, ако ти липсва, си е кофти тръпка ...




================================================================


So many idiots,so few bullets...

Тема Re: Моралнови [re: Wood Elf]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано01.04.04 13:51



за какво ти е да смесваш раси? вярно е че морала много пада....щото по начало всички от твойта раса имат един и същ морал...и като прикоткаш още някои и....става мазало....
Играй си с една раса....и по принцип аз когато имам дипломация експерт и искат да се присъединяват към мен си избирам само такива от Дънджъна....
е, един приятел като играе нали и вече е завзел два замъка от различни раси и си направи един адски силен герои - с последните единици на единя замък и с последните на другия....но с много слаб морал....
абе героя си го бива...ама наистина тоя морал...ако противника ти е по-силен морала винаги е решаващ за изхода на битката(лични наблюдения)



Тема Re: Моралнови [re: Wood Elf]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано01.04.04 14:16



я да си поприпомня малко :)

ако не се лъжа смесването на повече от 3 раси води до падане на морала, без значение от кой вид са.

Даже некромансерите ти го свалят на неутрално отмах. Има различни начини да го форсираш, но сигурно ги знаеш (артефакти, Археангели и т.н.)



Тема Re: Моралнови [re: CuO]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано01.04.04 15:33



ама ако не се лъжа то както докараш една бойна единица от друга раса при твойте и морала пада....



Тема Re: Моралнови [re: CuO]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано01.04.04 17:15



Колкото и артефакти да сложа, и да съм експерт Leadership, вкарам ли някой некромансер и всичко заминава. Виж това дето го каза Кракерката - за Angelic комплекта, не го знех. И все пак не можеш да играш само с войници от една раса - особено на дългите карти.

Бях гледал преди време нещо - кои единици (от определени нива) на кои замъци, ако се съберат не им пада морала. Обаче тогава почти нищо не разбирах и не помня какво беше.

Затова питах, ако някой е срещал подобно нещо.



Тема Re: Моралнови [re: Wood Elf]  
АвторKpacu (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 15:50



По принцип аз играя с Некрополис и техните единици нямат морал - техния морал е винаги нормал, т.е. сигурен съм че те няма да пропуснат ход, както и няма да повторят,ако ще и 10 пъти да посетя претарашена гробница( - 3 морал). Добавянето на единици от некрополиса към други армии има катастрофален ефект за морала на другите единици.
Друго което съм забелязал е че ако в армията си от Undead имам единици които са по-бързи (феникси, дракони,ангели и т.н.) те не изпускат 1-вия си ход, стига преди това да не съм посещавал места на картата където да ми падне морала.
По-въпрос за Angelic alliance - позволява да се комбинират без влошаване на морала на пазлични единици САМО от градовете Castle, Rampart, Tower, Fortress и Stronghold, всяка друга единица (дори и най простия селянин) ще смъкне морала поне с 1.



Тема Re: Моралнови [re: Wood Elf]  
Автор breathless (eternal)
Публикувано02.04.04 18:33



точно затова не обичам дипломацията...защото все някакви крийчърчета от други раси искат да се присъединят към теб...и вместо да печелиш експириенс, убивайки ги-губиш морал, приемайки ги...

...has no one told you she's not breathing?


Тема Re: Моралнови [re: breathless]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано02.04.04 18:54



е, ти можеш и да не ги вземеш в армията...ама представи си имаш насреща 50-ина черни дракончета, които мяукат да се присъединат :) аз не бих им отказала




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.