Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 17.05.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Карти за Хироус 5. Тествани!нови  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано06.01.09 00:04



Незнам дали винаги би ми се занимавало, но мисля да поствам карти, заедно линкове, които са ми харесали. Предполагам че ще са от полза на стотиците които търсят удачни карти. Правя го, защото знам колко трудно се намира карта която хем да е смислена, хем да се играе лесно и да не бави много цпу-то.



Тема 2-1-1 Среден размернови [re: Zme1o]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано06.01.09 00:05



Добра малка карта.
4ма играчи, отбори - 2-1-1. може да се играе от всички страни.



Редактирано от Zme1o на 06.01.09 00:06.



Тема 1-1 Среден Размернови [re: Zme1o]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано06.01.09 00:08



1-1 Приятна игра, добро развитие.





Тема 1-1 Среден размер отново. С 3 замъка в околноста.нови [re: Zme1o]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано06.01.09 00:10



1-1
Много приятна.



Редактирано от Zme1o на 06.01.09 00:11.



Тема 1-1 Среден размер. Малко вода. Кой ще стигне пръв!нови [re: Zme1o]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано06.01.09 00:14



1-1

Побързайте към центъра.





Тема 1-1 Средна. Нелоша.нови [re: Zme1o]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано06.01.09 00:16



1-1
Играл съм я отдавна, но си спомням че ставаше.





Тема Мерси за картите...нови [re: Zme1o]  
Автор FCBayernMunchen (Студент)
Публикувано14.01.09 20:01



ама тия на селестиалхевънс и мап4хероус.ком сме ги минавали поне 99 пъти и то още когато прохождахме в Heroes 5. Ако искаш да ни изнедадаш или най - вече зарадваш изрови някакви карти от безбройните фен сайтчета, които трудно се намират и не са се играли.

Three Rivers мога ей сега в тоя момент да ти я нарисувам по памет - толкова пъти съм я минавал, че знам всеки детайл от картата.

Редактирано от FCBayernMunchen на 14.01.09 20:07.



Тема Re: Мерси за картите...нови [re: FCBayernMunchen]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано16.01.09 23:50



Не искам да ви изненадвам. Ако си играл толкова много давай и ти, постни нещо. Аз се затруднявам в търсенето на хубави карти и това се сещам от тези които съм играл. Но с радост ще пробвам други предложения.



Тема Re: Мерси за картите...нови [re: Zme1o]  
Автор FCBayernMunchen (Студент)
Публикувано17.01.09 21:06



чесно да ти кажа не знам каква е тая оскъдица откъм Random Maps. Правят игра, а не я доизпипват до последно. Вместо да наредят поне 50-тина Random Campaign и едно солидно количество Random Maps от порядъка 500 - 1000, те се излагат с една шепа бройка. Принуден съм една карта да я минавам с всички раси, защото трябва да си огромен вол, за да понесеш нещо над ''Large'' и с повече от 3-ма противника. Така допълнително се редуцират половината от картите.

За сравнение, ще ти кажа, че Хероус 3 съм го играл 5 години без да повторя карта, а тия тука заминаха за няма и година от основните сайтове.



Тема Re: Мерси за картите...нови [re: FCBayernMunchen]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано02.02.09 09:29








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.