Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 09.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моята любима битка.нови  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано05.01.09 12:44



Става дума за несравнимия Х5 отново.
Поиграх си да я изкарам на видео, това е една от най-впечатляващите ми битки..



въобще, фортеса цепи мокета, както писах на друго място.. :)



Тема Хахаханови [re: Zme1o]  
Автор FCBayernMunchen (Студент)
Публикувано14.01.09 19:53



Еми като си с двуцифрено количество Магмени Дракони, срещу нито един Архидявол и някаква мижава Инфърнъл армиика. Качеството на картината е много размазано, ама доколкото виждам твоятта армия е троино по - голяма от съперника - така и баба ми на 99 години би победила с такова съотношение.





Тема Re: Хахаха [re: FCBayernMunchen]  
Автор Zme1o (минаващ)
Публикувано16.01.09 23:52



мани ги магмените дракони, очевидно гледаш не където трябва. имам 69 тане, срещу около 120 питлорда... важното е как се развива играта, а не дали ще бия или не.



Тема Re:нови [re: Zme1o]  
Автор FCBayernMunchen (Студент)
Публикувано17.01.09 21:33



Ами качеството на клипчето е ужасно - Размазани силуети, а бройката не може да се види изобщо, а само дали е двуцифрено или трицифрено число.

Иначе любими битки имам много, ама нито си ги записвам, нито им отделям голямо внимание. Последната битка, която много ме изкефи беше последната кампания от Експанжъна с Undead race, когато трябваше да се завладява замъка на Inferno - ''Heart of Darkness''. Още от начало си харесах Орнела и си развивах само нея, за сметка на Арантир, които остана развит някъде към 10-12 ниво. В последната карта с ужас видях как погребват любимата ми героиня в някакъв дарк ритуал и трябваше с неразвития Арантир да се превзема солидна крепост, а и трябваше да пазя всяка еденица, защото тези на демоните бяха от 1000 нагоре по отделно. На края да видиш шоу: събрах горе долу нещо, за да атакувам, ама 2 пъти ме отнасяше като куцо пиле домат и то само за 1-2 търна. На третия път ми светна лампичката в главата да използвам Avatar of Death, а останалите юнити натисках само - defence, defence, defence. Накрая ми останаха само двайсетина - тридесетина Зомбита, а всичко останало изпопада в битката, ама спечелих.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.