Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 27.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема The lone knightнови  
АвторДoни (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 11:39



Има ли хора, които още да играят третата версия на играта... Имам малко проблем при последните три битки. И по-точно една, в която трябва да се сбия с 1435 титана, 2600 наги, 3800 джина, 6000 магьосника, 11000 гремлина, а като бонус и 2000 магьосника от сините, които кастват магии на всеки ход, и 4000 шарпшутера. Аз имам само 1100 феникса и армията около тях. Героя в замъка има този артифакт дето ти каства в началото на битката слоу, кърст и т.н., както и лъка позволяващ на стрелците да стрелят и ако до тях има вража единица.

Поне 30 пъти я пребивам битката и никакъв резултат. Най-интересното е, че пробвах да врътна някой друг месец и да извадя армия по-голяма от неговата, но нщо не се получи. Имам 4 замъка на феникси, статуетката, която дава 50 % популация повече и в един от замъците имам граал и пак неговата армия най-малкото нараства колкото моята, а да не кажа, че нараства и по-бързо. Компютъра има само един замък рампарт и едит тауър.

Някакви идеи??? Моите вече се изчерпаха.





Тема Re: The lone knightнови [re: Дoни]  
Автор naki (Power User)
Публикувано27.02.08 23:19



На каква трудност играеш? Пробвай на по-лесна (Normal или даже Easy).




Тема Re: The lone knightнови [re: naki]  
АвторДoни (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 11:29



Проблема не е с трудността. Аз всеки път си играя на такова ниво, а за труднстта можеш да видиш малко по-назад във форума какво са написали по

Не би трябвало проблема да е в това. Старта мога да кажа, че ми беше доста добър така че не съм загубил кой знае каква армия в началото. То и на изи да се пусна пак до същата битка ще стигна. Проблема според мен е, че е направено на копмютъра да му снася армия и ресурси в замъка. Иначе той няма от къде да има толкова армия, а дори и да има няма от къде да я купи - няма нито една мина. Така че въпроса с битката все още не съм го решил. Очаквам свежи и идеи. А това е последното, което пресметнах. На мен за един месец ми дава дава само 6 финикса по-вече отколкто на него, но за сметка на това на тъпия комп му дава по 150 наги в повече, по 250 джина повече, и 700 магьосника в повече отколкто, алтернативния левел на моите единици. Само за информация има "Shackles of War", така че и хит анд ръш отпада като идея.



Тема Трудна карта,нови [re: Дoни]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано28.02.08 12:31



имаше начин да се събере целият Angelic Alliance на нея, и без него, честно казано нямаш никакъв шанс да победиш. Можеш да смесиш различни армии (Good + Normal, без Evil армии) без да ти намалява морала, в началото на всяка битка каства Expert Prayer и допълнително дава по +21 на всеки основен атрибут. Маговете трябва да ги ослепяваш или да им правиш Mind Control на всеки ход, когато можеш. Вражият герой ще е зает да ги диспелва, а един изстрел от тях сваля по един вражи стек. Гремлините падат от раз. Джиновете на 2 изстрела. Само титаните ще ти изядат нервите, че са имунизирани към mind.

Та сглоби ли го Angelic Alliance? 6 парчета са общо.

Редактирано от martyr на 28.02.08 12:38.



Тема Re: The lone knightнови [re: Дoни]  
Автор naki (Power User)
Публикувано29.02.08 23:12



Напротив, на Easy ще са доста по-малко като бройка тварите в замъка, който го нападаш.


Редактирано от naki на 29.02.08 23:12.



Тема Re: Не трудна карта,нови [re: martyr]  
АвторДoни (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 23:27



а трудна битка. Имам "анжелик алианс", но много полза няма от него след като ми кастне слоу и кърст. Блайнт не върши работа, защото изважда от играта само едни стрелци. Първата магия задължително е "Forgetfulness", защото спира всички стрелци без титаните. Които и стрелици да блайдна другите са достатъчно силни, за да ми намалят армията безвъзвратно. Кофтито е, че след като кастне достатъчно магии върху своята армия (разбирай поне пет от Prayer, Shield, Bless, Stone skin, Precision, Air shield, Protection from air, Counterstrike) решава, че тези магии не са достатъчни на титаните да ме разсипе и ги клонира. Само нали се сещаш, че клонира титаните чак на трети рудн, а пък аз до тогава нямам вече феникси, пък дори и да имам значи не съм почистил действието на слоу и след като ударят двата слота титани не ми остава много, много армия. (Титаните удрят два пъти по феникските или поне докато не останат по малко от 250.)

Да ударя гремлините не смея, защото освен титаните по фениксите бият и наги и джинове, и всяка паплач, която ги достигне. Досега най-успешната ми тактика е:
1. Да напрявя "Cure" и фениксите да ударят "Ammo cart", така че да ударят и титаните, ангелите също удрят титаните и не остават много. След което всичката му паплач удря фениксите (но все пак остават, за да пазят архангелите) като стелците му пречукват марксмените.
2. На втори рунд правя "Forgetfulness", а архангелите пак удрят по титаните.
3. На трети рунд нямам вече феникси, а архангелите са намалени на половина. Тогава клонирам архангелите и ги резеректвам, но вече е твърде късно. Титаните въобще не си правят труда да бият по архангелите, ами приключват с монасите ми. Нагите и неговите магьосници се справят с архангелите (не ги убиват все още, но ги остават твърде малко, за да продължи битката още един два мъчителни рунда).

Общо взето така се развива битката.





Тема Re: Не трудна карта,нови [re: Дoни]  
АвторДoни (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 23:34



През почивните дни не мога да играя, но във вторник мисля да го пробвам този Майнд контрол (мисля че имаш в предвид Хипноза). Това наистина не съм го пробвал.



Тема Re: The lone knightнови [re: naki]  
АвторДoни (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 23:38



Въобще не съм сигурен, защото мисля, че му снася армия и ресурси в замъка, за да може да я купува, а това не зависи от трудността, на която играеш. Просто така е направена картата с мап едитора.





Тема Re: The lone knightнови [re: Дoни]  
Автор naki (Power User)
Публикувано01.03.08 18:14



Е на повечето карти е така! Логично е и на тази да е така - при по-лесна трудност армията е по-малка. Няма логика само на 1 карта/мисия да е различно! Пробвай, не ти струва нищо да пробваш...


Редактирано от naki на 01.03.08 18:15.



Тема Re: The lone knightнови [re: naki]  
АвторДoни (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 22:23



За това си прав. Мисля да започна пак на ези да видим какво ще стане. Само дето сега съм на 14 месец, но и това е вариант. Интересно каква идея ще ми дадете. Все пак това с началото е най-лесния вариант. Много по интересно да завършиш последните две битки.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.