Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 28.09.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема H 5нови  
Авторlgra4 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 16:14



Преди време някой беше пуснал "Skillwheel", което имам. Въпроса ми е какво става като развиваш героя по него, а не както си искаш???? И ако героя почва с две умения всичко е ОК, но ако има едно умение, а в "Skillwheel"-а има само 4 умения какво става с 6-тото последно???


Благодаря предварително



Тема Обикновено започват с едно или две, [re: lgra4]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано02.03.07 10:49



по принцип не им пречат, за да ги развиеш до Supreme умението в центъра на Skill Wheel-а.

Във Celestial Heavens пуснаха ъпдейтнат вариант със скиловете и на Runelord преди няколко месеца. Иди да си го изтеглиш, полезно е.

От кампаниите, май само некроманта започваше с такива умения, че да не можеш да го направиш супер герой.

Кажи ако имаш нужда от помощ. Хората тук сме малко и всеки новодошъл е добре дошъл.



Тема Re: Обикновено започват с едно или две,нови [re: martyr]  
Авторlgra4 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 18:22



Явно не съм си задал въпроса правилно. Какво получават героите, ако ги разваваш по този точно определен начин??? Например бонус някакво умение, което другите герои нямат или пък бонус при битките на единиците или нещо от този сорт.

Само още нещо. Ако ги развиваш то Skill Wheel-а, то всички герои например от хората ще бъдат с еднакви умения, всички горои от ъндедите и те ще са с еднакви умения и т.н.



Тема Мне,нови [re: lgra4]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.03.07 10:48



за да стигнеш Supreme skill-а на всеки герой ти трябват 4 от 5-те свободни основни skill-a. Винаги ти остава един, за да развиеш още нещо.

Иначе некроманта в кампанията започва с най-безсмисленият skill - Leadership. За к'ъв чвор точно - дори и Руснаците не можаха да обяснят. Този скил изобщо не действа на Undead единици. Те винаги са с неутрален морал ...

Както и да е. На некромантите например може да си развиеш до Howl of terror и ти остава още един цял клон, който да докараш до supreme. Аз примерно обичам да развивам Summoning magic, защото мога да стигна до skill-а Haunted Mines. Със слаби герои, които са тръгнали на Scouting, не можеш да ми превземаш мините. Има по 2 wights вътре, които се убиват трудно от слаб scout.

Варианти колкото искаш. Herald of death е много полезно, Corrupted Soil срещу слаби армии също, за Plague tent ... можеше и по-силна да я направят но върши някаква работа все пак.



Тема Re: Обикновено започват с едно или две, [re: martyr]  
Авторlgra4 (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 13:39



Благодаря за информацията. Само още едно въпросче. Кой е първи на ход в битката. В "Н 3" първи на ход бяха единиците с най-дълъг ход в битката, а в "Н 5" как е??? Защото на мен ми се е случвало и то много пъти моите войници да ударят двапъти, а компютъра не е ударил и веднъж. Така е добре, но когато стане обратното става много гадно.



Благодаря предварително



Тема Според инициативатанови [re: lgra4]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано06.03.07 14:02



на съответната единица. Имаш един ATB лист долу с единиците. Със специфични магии, като Speed и т.н. можеш да им увеличаваш инициативата.

По-тромавите единици (Treant) може да ударят веднъж, докато едни Грифони удрят 2-3 пъти. Инициативата на Ancient Treant е 7, Инициативата на Imperial Griffin е 15.

Най-висока инициатива имат Blood Fury от Dungeon и War Dancer от Sylvan.

С Blood Fury съм размазвал средно голяма армия тромави джуджета в експанжъна. Особено, като е най-слаба единица и всички се опитват да атакуват първо нея. Обикалям и нанасям по 2-3 удара на ход. Да не говорим, че от предишната кампания ми се беше развил Soldier's Luck в героя.



Тема Re: Според инициативатанови [re: martyr]  
Авторlgra4 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 17:41



Като цяло играта е много добра (говоря за "Н 5") на мен ми харесва доста. Само не мога да свикна идеята, че мога да въртя изгледа и се "губя" по картата. По някое време започвам да се чудя от къде не съм минавал. Иначе е страхотна.





Тема Като минеш кампаниите,нови [re: lgra4]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано07.03.07 18:58



минавай периодично през Celestial Heavens. Има много ентусиасти, които пишат цели сценарии с XL карти.





Тема Re: Като минеш кампаниите,нови [re: martyr]  
Авторlgra4 (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 15:33



Забравих да попитам. Как се разделя армията, защото аз нещо не мога да намеря от къде става това??? И изобщо може ли да се разделя??? Благодария предварително. А за картите - видях ги, само нямам много време да играя и не съм минал още всички кампании, но остана ли малко по-свободен задължително ще ги погледна.





Тема Кликаш на армията,нови [re: lgra4]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано08.03.07 16:38



после shift+кликваш на празен army slot. Ще ти излезе диалог с бройките, които искаш да разделиш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.