Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 14.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5нови  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано09.07.06 01:04



Eto tochno tova ochakvah ot "NOVIA" Heroes... perfekten, nqmam nikakva kritika osven (razbira se) tejkata konfiguraciq koqto iziskva igrata. Igraq go na TURION 1.8ghz i nasicha dosta, verno ram 1gb si e perfektno, nadupih video kartata na 256mb - stava, no procesor mnogo har4i, poneje go igraq na laptop i nqma kak da upgrade procesora. Ima nqkolko trika koito moje da izpolzvate v momenti v koito instinski zamruzva.... ALT+TAB, procesora ot 100% usage spada i kato vlezete pak, za nqkolko sekundi se igrae mn dobre.. :)))) verno oteg4avashto e ama ako iskate da igraete nqma kak...

Za rasite - igraq kampanii v momenta stignah do Nekromancerite, dotam prosto se omaqh, mnogo dobri misii mnogo dobre izmisleni no nqmashe golemi predizvikatelstva, neznam zashto vsichki ritat sreshtu tazi misiq s Girael, lesna beshe, prosto zavzemate purviq elfski grad sled garnizona, ottam ska4te gore v lqvo vzemate i vtoriq zamyk, ima edin dva geroq koito ti4at okolo nego no ako imate castle s malko armiq moje da ustoite atakite, sled tova do sredata na 2 mesec 2 sedmica Girael si stoi gore vdqsno poneje ima nqkolko drakoni koito pazqt edinstvenata zona prez koqto Girael minava, no do vtori mesec vtora sedmica ot dvata Silvan grada vie imate PRE-golqma armiq da izravnite Girael sus zemqta, prosto igraite bitkite a ne na quick-combat... sledvashtata misiq chestno kazano e mn po slojna no ima edna mn tarikatska podrobnost, AGRAEL NEMOJE DA DURJI ELFSKI EDINICI, zashtoto vseki hod mu iz4ezvat po nqkolko, ta kakvo trqbva da napravite, vzemete geroi nqma znachenie kakuv prosto da ne e Agrael, dvijete gi zaedno i predi END TURN slojete vsi4ki elfski edinici pri drugiq geroi i taka dokato stignete do zamuka koito ima pristanishte. Ako trugnete samo s Agrael dokato stignete do zamuka nqma da imate nito edna edinica ostanala :) haha... imate 3 elfski zamuka v koito trqbva da postroite vsi4ki vuzmojni edinici - lesno e!!! Poslednata misiq na Agrael mi haresa osobeno mnogo no se okaza prekaleno lesna, prosto vi trqbva expirience ot Heroes 3, i mnogo mislene kak da izigraete vseki edin hod i nqma probl....sega pochvam nekromanserite neznam kak e oshte.... no dotam vsichko beshe lesno i mnogo uvlekatelno....
Special skills - Gating na demonite e prekaleno dobro umenie i ujasno mnogo pomaga, Haven imat upgrade na po visok TIER za smetka na mnogo pari no pari se pravqt lesno (pone kampaniqta) Silvan - favorite victim, nqkak si ne mi haresva tova... nespravedlivo idva na fona na ostanalite rasi special skills, za nekro, warlok i mage...vse oshte ne sum gi igral, iskam baaavno bavno da navlqza v igrata ...
Gameplay- AMAZING, nqmam dumi tejka igra no malkite podrobnosti kotio sa dobavili kato podobren pathfinding, kamerata leleeee kamerata e prosto SUPER, dori po vreme na bitka moje da vurtite i t.n. abe prekaleno dobra... ami durvoto s umeniqta.... tctctc neveroqtno ne ochakvah 4ak takuv progres, moje bi zaradi razo4arovanieto ot 4-kata...

IMAM EDIN PROBLEM...v knijkata gledah che ima nekuv option SIMPLE MODE, deto izpolzval po lesni grafiki i igrata vurvqla po dobre, no takuv option ne namerih, instalirah 1.1 poneje misleh 4e tova e dobaveno v patcha no ne beshe, ima li nqkoi koito znae kade e tozi option... inache za mishkata trqbva da mahnete HW MOUSE i mishkata vurvi idealnoooo!

Zasega nqma da pisha poveche shoto edva li na nqkoi mu se chete...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!



Тема Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано10.07.06 10:29



Мисията с Гилраен е трудна ако не се играе агресивно. Вече го обобщихме в една друга тема. Проблем е ако си застрояваш замъка и се мотаеш докато събереш 7-мо ниво единици.

Иначе за следващата мисия не съм съгласен. Аграел си казва в началото, че си спомня един стар Демонски замък под земята. С наличната армия си слизаш долу и си го вземаш. Елфските единици може да ги ползваш като спомагателна армия с друг герой (e.g. Елфски) и да обикаляш да обираш мини и ресурси с него.

Имай предвид, че Аграел има във всяка битка още 40% повече армия от Gating, но само ако си е с демонски единици. Това си е сериозен плюс. Освен това, ако му развиеш съответните скилове може да пуска армагедон и meteor shower върху своите единици безнаказано а дяволите викат още по една сурия пит лордове в сърцето на врага.

Expert Avenger на елфите ти помага доста. Пример: Слагам си за любим враг първите 3 нива от демонската армия (с ъпгрейд) и влизам в битка с демонски герой. (5-та кампания, 2-ра мисия) Използвам Rain of arrows и от вражата армия падат 90 импа, 20 адски хрътки и 10 overseer-а с един изстрел.

Да не говорим, че на героят ти специализацията вкара още около 900 damage преди врага да е влязъл в битка.

П.п. Играта е grand до тук. Не мога да се отлепя от машината вечер.



Тема Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5нови [re: martyr]  
Автор Zme1o (новак)
Публикувано11.07.06 11:06



късметлия, аз не мога да намеря време..



Тема Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5нови [re: martyr]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано14.07.06 20:17



Това къде го казваш - идеално! Аз не споря че всичко което съм писал е 100% така. Лично първо мнение (мое мнение) ... играта не съм я играл толкова че да правя некви ГРАНД заключения, прекалено е рано, а и кампаниите не съм минал още понеже мн ми насича по време на игра и не ми се ъпгрейдва процесор... искам да питам пак...в книжката гледах че има SIMPLE MODE...някой да знае къде е този опшън, щото разтурих навсекъде и нема!!!...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!



Тема Ъ-ъ-ъ-ъ ...?нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.07.06 11:20



За кое Simple Mode става въпрос? Ако е за графичните "красоти" - трябва да изключиш Eye Candy от графичните настройки.



Тема Re: Ъ-ъ-ъ-ъ ...? [re: martyr]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано24.07.06 00:02



Ц! Не е eyecandy, значи в оригиналното CD има мануал и в този мануал пише всички опции команди ала-бала т.е. всичко за играта. И там има показан опшъните за графика за звук, по време на битка и т.н. и пише също СИМПЪЛ МОУД... но може би под симпъл моуд се подразбира всички графични опшъни на минимум...защото не виждам никъде секция СИМПЪЛ МОУД. Сигурен съм че този мануал го има някаде по сайтовете, ако не и в официалния сайт на играта...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!



Тема Re: HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5 [re: Z-z-Z-z-Z]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 16:56



Gledam raZcykal si Zdravo igrata. I men super me kefi, pyk i nemam problemi s configuraciata, daje sym si nabichil vsichki grafiki na max.
Stignah obache do edna misia koiato ne Znam kakvo da pravia. S necromancera sym misiata se kaZva The Attack i triabva da nameria edin grad. E namerih go vaprosnia grad, no vaprosa mi e triabva li da go Zastroia i do kakva stepen, poneje v objective pishe "Find and restore". Inache mnogo mi haresa kak si si reshil problema s elfskata karta. Podhodih po syshtia nachin samo deto ne se setih da si pusna dopylnitelen geroy da mi vodi voiskata i dosta se chudeh Zashto mi iZmirat Emeraldovite dragoni.
Ta ako moje da me posyvetvash Za goreposochenata misia, ako sluchaino taia vecher ne ia iZmislia she sym ti blagodaren.



Тема Застроявай подред. [re: mutant]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано10.10.06 17:46



Като вдигнеш нивото към 31, играта ти казва, че титаните до портала са се изплашили и избягали. Минаваш през портала към последната битка в мисията.



Тема Re: Застроявай подред. [re: martyr]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 09:13



Oshte na 15-to nivo se sluchi tova pri men, minah poslednata bitka. Sega sym na sledvashtata misia :)



Тема Re: Застроявай подред. [re: martyr]  
АвторTcvetkoff (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 22:53



martyr , извинявай че направо минавам на въпроса, но ми прави впечатление, че ти си най-ясно с хироса петицата до тук. Аз стигнах до последния епизод на предпоследната мисия The Vampire Lord, където с Findan трябва да изгоня вампирясалия Николай от земите. И тук е проблема - превзех всички замъци, изпълних и подмисиите в нивото, и когато срещна Николай и го победя, той не изчезва, а се появява на друго място и пак трябва да го гона и бия и така до безкрай - какво трябва да направя за да завърша мисията и да премина на следващата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.