Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 11.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Тема Heros3WOGнови  
Автор lBM (непознат )
Публикувано26.01.07 19:45



Heros3WOG e mnogo zdrava.Akoniakoi ima problemi da kaje!





Тема Re: Heros3WOG [re: lBM]  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано27.01.07 11:06



ей почнаха да се появяват мнения, бахти скуката беше...
чак проблеми нямам, ма ми писна да го бия компа....


ДЕЕЕЕ*ба бъгавият дир*ик

св. св. електрон и неговите протони


Тема Re: Heros3WOGнови [re: hladnika]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 12:30



Аз имам малки проблеми. Мисля, че играта не е балансирана. Най-силната раса е конфлукса. Играй с тях извади 10 феникса и никой комп не може да те спре. Плюс това много гадно стрелят стрелците по кулите. Само с една единица и герой с умение артилерия и никой не може да влезе в замъка. Само с едно прикси съм спирал комп с 10 архангела (упгрейднати до 8 левел) и 100 марксмена и друга популация (без монаси). Стерлците по кулите правеха по 1700 демидж. Пък и без резурекшън не можеш да вземеш замък с армия на един слот, че и на повече да е пак някой път е невъзможно... С две думи много бъгава игра...





Тема Re: Heros3WOGнови [re: Aз]  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано29.01.07 10:54



да бе, с едно пикси си спрял 10 архангела

. И на мен ми е любима раса, ма как са ме били с тях....


ДЕЕЕЕ*ба бъгавият дир*ик

св. св. електрон и неговите протони

Тема Re: Heros3WOGнови [re: hladnika]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 12:21



Не са архангели, а архангели 8 левел (не помня как се казваха) и както казах имам умение артилерия. Преди ангелите да са на ход ги заслепяваш, а грифините не можаха да стигнат приксито. Със стрелците по кулите избих марксмените, другите единици не могат да влезнат при приксито. На следващия ход заслепяваш грифините и така... стрелците по кулите правят по 1700 демидж. Но забравих да кажа, тъпия комп вместо да пречука приксито с магия си направи протоект оф файър. Затова стана. Ако беше фибнал приксито и дотам... ама нали си е комп... какво да го обиждаш повече.

Затова казвам, че са най-силната раса. Пък недай си боже да докопаш артифакта дето е като стрела... никой не може да припари в замърка не с 10 ами със 1000 арханела... Затова казвам, че играта е много кьопаво на правена. А за конфлукса са най-силната раса, защото фениксите армагедон не ги хваща, а може и да ги резуректваш за разлика от другите поседен левел единици, които или армагедона ги хваща или не можеш да ги резуректваш. Архангелите 8 левел са по-кьопави и от обикновените архангели, защото не могат да резурекват. Така че... Много се радвам, че форума се оживи малко... ... ако на това може да се каже, че оживи. Това е само моето мнение и очаквам и другите да си кажат мнението.



Тема Re: Heros3WOGнови [re: Aз]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано01.02.07 15:43



.............С две думи много бъгава игра...

Не знам дали си забелязал, но има няколко страници с настройки на опции на играта. Надявам се да не играеш със включени ВСИЧКИТЕ едновременно, или пък с настройките по подразбиране при инсталацията.

Така както го описваш, звучи все едно да си изсипеш всичката сол в яденето и после да се оплакваш, че готвача го е направил пресолено.....





Тема Re: Heros3WOGнови [re: D.H.V.]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:03



Естествено, че съм забелязъл. И игря само с една опция включена, защото мисля, че ако и нея изключа, все едно ще си играя обикновен камплийт и тя е 7 левел единиците да стават 8. Не се изразих правилно, не е бъгава, но е малко недообмислена и е много по-лесна от камплийт-а. А аз съм слаб играч и точно затова я предпочитам. Първо се научих да бия комп на уог и тогава минах на камплийт. Както и преди казах това е моето скромно мнение както казах не съм много, много добър.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.