Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 28.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Няколко въпроса за Н5нови  
Автор WoodElf™ (оптимист)
Публикувано18.06.06 08:47



Още съм съвсем в началото (края на 1 кампания), но понеже компютъра ми дойде слабичък и му предстои upgrade, искам предварително да се осведомя. Имам няколко въпроса:
1. В Н5 няма ли сингъл карти, или random maps? При мен се появиха едва 8. Ако има, къде се записват файловете?
2. Обяснете ми каква е идеята със Skills - ако може и някакъв пример за стратегия при избор на skills
3. Има ли начин докато ъпгрейдна компютъра си, да "олекотя" малко играта, та да не ми зарежда филмчета и др. подобни ефекти, които се точат доста мудно.
4. Може ли да ми дадете линк към сайт където са описани тези пусти skills - По възможност на български или руски



Предполагам, че нататък ще излязат и други въпроси . Благодаря предварително!

Редактирано от WoodElf™ на 18.06.06 08:49.



Тема Re: Няколко въпроса за Н5нови [re: WoodElf™]  
Автор dnff ()
Публикувано18.06.06 13:11



За скиловете "martyr" беше пуснал линк на английски, но и на руски има линк така че... успех с играта, явно е адска, щом дори никой не му остава време за клуба.

Доколкото знам филмчетата може да си ги спреш по някакъв начин, но как не знам. И моя компютър е твърде скапан, за да подкарам на него Н5, но затова си разцъквам без особени проблеми Н3.
На другите въпроси да кажат нещичко тези дето по цял ден играят Н5 и не им остава време дори и един ред да драснат тук.

I love this GAME!

Тема Re: Няколко въпроса за Н5нови [re: WoodElf™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано19.06.06 09:48



Многото ненужни ефекти в битката им викат "Eye candy" (убий ме, не знам защо). Иди в графичните настройки и ги махни. Битката става досуш, като другите HoMM* игри.

В този release на играта няма много карти и няма map editor. Вероятно в expansion-а, който вече се обсъжда във форума, ще го има ... заедно с един град или с джуджета или с морски създания ... още не е изтекло като информация от Nival.

Skillовете са много интересни, можеш да вземеш максимум 5 на герой, като обикновено вече имаш една започната и още една, която си му е "расова особеност". Всеки скил има по 5 специализации, от които можеш да избереш сумарно 3. Всяка раса има supreme skill, който се достига само ако развиваш героя по определен начин. Иди на skill tree, който съм писал в отделна тема и кликни на централния skill в кръгчето, за да видиш точният път до него. Важи за всички skillz.



Тема Re: Няколко въпроса за Н5нови [re: martyr]  
Автор WoodElf™ (оптимист)
Публикувано19.06.06 14:02



"Skillовете са много интересни, можеш да вземеш максимум 5 на герой, като обикновено вече имаш една започната и още една, която си му е "расова особеност". Всеки скил има по 5 специализации, от които можеш да избереш сумарно 3. Всяка раса има supreme skill, който се достига само ако развиваш героя по определен начин. Иди на skill tree, който съм писал в отделна тема и кликни на централния skill в кръгчето, за да видиш точният път до него. Важи за всички skillz."

Започва да ми се избистря, макар че още съм далеч.
1. Скилловете трябва да са тези в най-външния кръг
2. специализациите сигурно са във следващите 2 кръга - общо 5, от които мога да имам 3
3. супреме скилл остана да са тези вътре в кръга
4. А какви са тези 4 отгоре в дясно?
5. Защо някои от тези вътре като че ли няма как да бъдат достигнати - напр. Benedict от Knight?
6. Дайте ми линк към описание на скиловете и на руски, дано разбера повече





Тема Re: Няколко въпроса за Н5 [re: WoodElf™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано19.06.06 15:31



1. Да, тези в най-външния кръг
2. Именно.
3. Централният се има пред вид, другите си ти ги дава нормално.
4. Тези са ти расовите, героят ти тръгва с тях.
5. Benediction може да се достигне именно само от Knight.
6. Мразя руски, sorry.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.