Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 02.07.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Каква е...  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 20:19



разликата в уменията "логистик" и "патфайндинг". За тройката питам. Просто компа ми е доста дърт и друга игра не върви. Аз стигнах до извода, че "логистик" увеличава хода, а "патфайндинг" не ми увеличава хода, въпреки че картинките са близки.

Благодаря предварително



Тема Re: Каква е...нови [re: Питaщ]  
Авторcтapн (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 20:50



мога да кажа само :

R T F M !!!

Като имаш такива въпроси пробвай първо с десен бутон на skill-a + Английско-български речник.



Тема Re: Каква е...нови [re: cтapн]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 08:36



Пробвах пише, че е нещо от земята, ама не дава никакъв ход на "патфайндинг". Докато "логискита" е друго нещо. Аз затова питам хора дето са я играли играта, играли... ако беше до речник, щях да питам в клуб "Полиглот".



Тема Re: Някои хоранови [re: Питaщ]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано25.05.06 12:41



просто обичат да се четат, не им обръщай внимание! Това е форум и е напълно нормално да се задават въпроси. В случая, излишния коментар е точно на капацитета по-горе.
Има разлика в логистика и патфайдинг. Първото е цялостно увеличаване на хода, второто е за не-натив терен. Имам предвид, нетипичен за твоите единици терен. Не знам как точно си пробвал, но и двете ти удължават хода-навсякъде! При патфайдинга е по-незабележимо, ако се движиш по пътя.



Тема Re: Някои хоранови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 14:03



Аха вече е ясно. Но когато сложиш и ръкавиците и ботушите хода ти става още по-дълъг. Случавло ми се е да имам логистик, ботуши и ръкавици и три пъти се телепортирам от град в град и чак тогава да ми вземе едно плюсче от хода. Този скил логистика си е на голяма далавера.

Искам да попитам на какъв принцип компа дава скиловете? Защото ми се е случвало да играя с герой със специалност "резирекшън" и да не ми даде "ърт меджик". В такъв случай за какво ми е тая специалност??? И това ми се случи поне 2-3 пъти в игри последния месец. Може ли да е от това, че намирам "университети" и от там си купувам доста от уменията, но ВИНАГИ си оставям слот-два за "ърт" и "еър" меджик.



Тема Re: Явно тепърванови [re: Питaщ]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано25.05.06 16:34



ще имаш много въпроси.:)
Естествено, че ще се увеличава хода ти, когато сложиш въпросните артефакти. Нали са за това все пак, да дават някакви бонуси.:)

За скиловете виж тук:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=16647

А ето ти и точен отговор на предишния ти въпрос, относно логистиката и патфайдинга:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?FID=6&TID=11979

И изобщо, ако имаш време, желание и възможност/познания по английски имам предвид/ да научиш повече за играта, прегледай всичко това:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=13673

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=13915

Последните две са стик теми, в които имаш линкове към всякакви обяснения, препоръки, успешни тактики и т.н.!



Тема Re: Каква е...нови [re: Питaщ]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано25.05.06 18:04



Първо - трябва да ти е известно че когато войската ти се движи по терен различен от техния натурален, имаш намляване на хода на героя. Най-драстично е намаляването, ако войска от castle или rampart се движи през блато, сняг или пясък.
Та значи - логистиката ти увеличава хода при всички положения, а pathfinding ти маха забавянето по гаден терен. най-добре е ако ги имаш и двете, нахлузиш ботушите и ръкавиците за скорост, и се разхождаш само със архангели и други супербързи гадинки. (Още по-добре ако героя ти е Kyrre/Dessa/Gunnar и е от 50-60 level - като стъпи на каменен път, може да прекоси цяла карта за един ден)



Тема Re: Явно тепърванови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 08:34



Аха явно всичко за сега е ясно.



Тема Re: Някои хоранови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано29.05.06 11:46



Не е точно така, увеличва хода на точно определен тип терен - то си го и пише, който е правил карти на Мап Едитор, знае :)

___



Тема Re: Ако си направиш труданови [re: Lews Therin]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано29.05.06 12:01



да провериш, при експерт патфайдинг ще усетиш съществена разлика, дори на собствен терен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.