Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 28.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как?нови  
АвторHeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 15:50



Здравейте. Искам да попитам "Как се минава картата едимператор на света 2?" Защото аз стигам до едно място, където има замък (тоуър) и един Мерлин. Доста яко животно. Аз не мога да стигна до замъка му, защото трябва да мина през тъмно синя или черна палатка. Аз нещо не мога да ги намеря. Той пък не може да дойде при мен, защото няма съответната палатка. Аз го пускам и откривам лилава палатка, но тя нищо не отвяря. Когато си тръгвам този Мерлин излиза от замъка до място където може да се сбием и го побеждавам. Убих тримата богове, остана само този "еър год", дето пази някакъв телепорт, но него не мога да го убия. Има 7 000 архангела на 2 слота и много... бури. Последните не са проблем, но архангелите... Разкрих всичко, което можех от картата (половината от едната земя и отделни участъци от другата) и избих всичко по нея. Но не знам как да мина по-нататък. Няма път, който да води на някъде. Мисля, че трябва да взема този замък на Мерлин, но как да стигна до него?


Въпроса ми е какво да направя, че да не цикля на това място вече втори месец?

Благодаря предварително



Тема Re: Как?нови [re: Heзнaйko]  
Автор Zme1o (непознат)
Публикувано12.05.06 10:22



офф, заеби, дори в момента като я играех трудно си спомнях кое откъде се минаваше. ама ако направиш 1 скрииншот на местноста, по има вероятност да ти помогна.



Тема Re: Как?нови [re: Zme1o]  
АвторHeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 17:51



Добре, но тогава ще трябва да почака доста, защото не мога да играя в момента или да праяв скриншотове. Питах ако някой си спомня нещо. Все пак благодаря. По-добре ще е да забравя за картата.



Тема Re: Как? [re: Heзнaйko]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано13.05.06 22:10



Играл съм я два пъти, но много отдавна. Имаше няколко места за досещане. Не помня точно това което описваш, но все пак един жокер: water walk.
Имаше едно място, което се минаваше с water walk, защото е вода, но покрита с друга текстура.
Иначе сценария е доста лесен, и доста приятен за игра. Битките обаче са предварително решени в твоя полза - тази комбинация хиляди архангели + expert clone е почти непобедима.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.