Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 27.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Heroes 3 Onlineнови  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано21.01.06 11:51



Много често е задаван въпроса: "Как да играя Heroes в мрежа?" или "Трябва ли ме реално IP?" или "Къде има сървъри за Heroes?".
Ето го и простият отговор:

Hamachi

Това е една много малка програмка, която можете да си изтеглите от data.bg. И е доста проста за използване:
Ако не изтеглите последната версия, няма проблем просто след като си я инсталирате пуснете я да се ъпдейтва автоматично. Като си пуснете програмата, натискате с десен бутон върху иконката й в Tool Bar - а. Натискате Power On, създавате си account и програмата ви създава реално IP. След това натискате върху Create or join networks и там създавате или се присъединявате към сървър. След като влезете в сървъра, само трябва да запомните IP - то на останалите играчи (и да видите вашето). Пускате си играта и играете в режим TCP/IP. Там използвате IP адресите създадени от програмата.

ENJOY...

I want to know the fear that sets inside of me


Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: Roverandom3]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано21.01.06 13:05



Радващо, само че кои сървъри? самата програма не показва такива, аз поне не видях, предполагам че трябва да се разбереш с някои и така да играете?
Някой навит има ли да я пробваме тази програма??

___



Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: Roverandom3]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано21.01.06 14:28



ami az probvah 4ovek, no ne stana pri men...
nali samo pi6e6e na TCP/IP hosta koito tursi6 i trqbva da ti go nameri, no ne go namira...

___



Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: Lews Therin]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано21.01.06 16:39



Изчакай малко и ще ти го намери. А и трябва версиите на игрите да са еднакви. Ти с коя си?

I want to know the fear that sets inside of me


Тема Re: Heroes 3 Online [re: Lews Therin]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано21.01.06 16:40



Няма сървъри. Ти правиш такъв. Казваш на някой, с който си се разбрал да играете, името на сървъра, който си направил и паролата. Той се коннектва и пускате играта.

I want to know the fear that sets inside of me


Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: Roverandom3]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано22.01.06 11:46



Дано е от версиите, н като си знам системите ме съмнява, че пак някакви firewall-и ми правят проблема, аз съм с някакъв Хероес, който си е просто копи-пейст, не е инсталиран,но версията му е 3.0, иначе инсталационен имам WOG.

___



Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: Lews Therin]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано22.01.06 15:51



Аз също съм имал много опити да джиткам в интернет, но неуспешни. Това беше, защото нямах реално IP. С тази програмка всичко ми е ОК.

I want to know the fear that sets inside of me


Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: Roverandom3]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано23.01.06 11:33



Да се уговорим тогава? да сравним версиите, ако е това аз ще пригодя моята и да опитаме да играем?

___



Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: Roverandom3]  
Автор modac (непознат )
Публикувано23.01.06 19:56



пич с едно приятелче я пробвахме програмата ма не става правиме мрежа всичко точно обаче хироса не намира сървъра дай моляте някакъв съвет 10x предварително



Тема Re: Heroes 3 Onlineнови [re: modac]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано23.01.06 20:06



Като направите мрежата пускате играта, след това мултиплейър игра TCP/IP и този, който е направил сървъра прави играта. Другият дава търсене на IP адреса на този който е направил играта. Изчаквате малко (30 секунди) и всичко е ОК. При мен действа. И не само при мен.
Аз си го обеснявам с това, че нямате еднакви версии на играта.

I want to know the fear that sets inside of me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.