Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 27.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Малко манящинанови  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано15.01.06 16:46





___



Тема Re: Малко манящинанови [re: Lews Therin]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано15.01.06 22:34



Това е без чийтове, така ли?



Тема Re: Малко манящина [re: Lews Therin]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано16.01.06 08:31



Чесно да ви кажа, виждал съм и по - големи армии. Един приятел беше стигнал до 48 месец... можете да си представите какво нещо

I want to know the fear that sets inside of me


Тема Re: Малко манящинанови [re: Lews Therin]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано16.01.06 10:47



Хей, ти играл ли си сценарии като "Astral Venice" или двете части на "Empire of the World"? Тогава тези армии ще ти се видят толкова мънички...
Какво ще кажеш за битка срещу 27000 черни дракона? Като моята армия е само от 700 архангела и около 2000 конници? Без чийтове, но със подходящи артефакти и магии, разбира се.

Или във Венецията - аз имам около 150000 личи (от некроманско наметало), и уверено нападам Ватикана, и за моя изненада след 3 тура битката свършва не във моя полза. Защото Папата има 10000 архангела и безброй рицари, а цифрите са му 99/99/99/99



Тема Re: Малко манящинанови [re: Scheewa]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано16.01.06 12:45



Може и без чийтове, но трябва противника да е един за да не опоскат картата.

___



Тема Re: Малко манящинанови [re: Roverandom3]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано16.01.06 13:06



Имп-а е над 1 милион единици, прави 3 милиона демидж.
Другите са просто там.

___



Тема Re: Малко манящинанови [re: D.H.V.]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано16.01.06 13:10



Empire of the World съм играл, мисля, с хиляди дракони в последния замък, то на нея има едно място с кутии и войски които получаваш. Помня, че накрая хидрата ми измъкна боя.
Моя скрийн е от рандом - XL.

___



Тема Re: Малко манящинанови [re: Lews Therin]  
Авторcтapн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 19:37



Добре да порасъждаваме малко върху картинката дето си постнал.

Гледайки героинята на коня стигаме до извода, че играеш с Castle и по това че е женски характер веднага предполагам, че става въпрос за Adela. Това обяснява и огромното количество на Familiars и Evil Eyes (все пак Дипломацията си е Дипломация)

Според броя на Evil Eyes и на Ogre Magi-тата ( както знаем 4000 е максималния брой до който се увеличават рандом създанията ) предполагам, че си циклел поне 8 месеца за да нараснат дотам.

Броя на Familiars веднага отдавам на Inferno град с построен Граал в него, и оттам всяка седмица е седмица на имп-а и разхвърля имп-ове по цялата карта, които Адела присъединява.

Въпроса е само един - как си имал търпението да циклиш толкова и не ти ли е безинтересно да доиграваш картата с такава армия ?

П.С. Може да споделиш до колко съм прав в предположенията си



Тема Re: Малко манящинанови [re: D.H.V.]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 14:29



извода от тая работа е: не се ебавай с папата



Тема Re: Малко манящинанови [re: cтapн]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано19.01.06 18:44



Да,аз май споменах как е напарвена армията, не много около час, просто въртиш "Е" и после един час обираш импове. Това са имповете от малко повече от 1/3 от картата.

___




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.