Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 01.07.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хироус 5нови  
Автор psychopathology (про-алфа версия)
Публикувано24.09.05 04:57



Аз,като бивш ангел-хранител на този клуб (дано не бъда изядена за тази реплика),пак ще гледам нещата да са прегледни :
Някакви новини за играта.Нека съберем всичко,което знаем в тази тема.




Тема Re: Хироус 5нови [re: psychopathology]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано24.09.05 11:23



еми "Хранителю" да бяхме обърнали внимание на темата на Roverаndom3, то там вече има доссста постинги и темата е доста развита, линкове към скийншотчета от играта, вече даже били готови 3 раси (хора, демони, и ъндед) така че влез там погледни и добави твоите наблюдения. Всеки който добави нещо по темата е интерес за останалите...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!


Тема Re: Хироус 5нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано24.09.05 12:05



Днес видях и расата Dungeon. Има screenshots в официалния сайт на играта. Има и също обяснение какво ще представлява расата. Тя е малко променена (даже не чак толкова малко) в сравнение с тази от Heroes 3.
Превод от статията:
Dungeon е раса от митични същества, които живеят под земята. Това ще е раса със собствена философия, история, отличителни белези и живот. Старата раса на Dungeon не е напълно изчезнала, тя е по - скоро преобразувана/прустроена. Някой от съществата в замъка са - Minotaurs, Black Dragons, Dark Elves. Замъка е ориентиран към Magic, а не към Might. Така както си беше и в предишната част.
Расата не е зла като Demons, и не са поклонници на смъртта като Necromants.
Само че от картинките в сайта не се разбира какви ще са всичките единици. Има една, която прилича на хидра, но не се знае дали това не е черният дракон. Има и една, която ми напомня за assassin от Disciples 2. Също така има и една, която според мен е нова - някакъв ездач на раптор.
Това е накратко...



Тема Re: Хироус 5нови [re: Roverandom3]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано24.09.05 12:26



Тук има още информация за този замък:





Тема Re: Хироус 5нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор psychopathology (про-алфа версия)
Публикувано24.09.05 18:22



Има още доста информация,обаче е разхвърляна по темите.Мисълта ми беше да я съберем на едно място.



Тема Re: Хироус 5нови [re: psychopathology]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано24.09.05 19:34



Мога да го направя, но няма да е днес. И не и утре, защото утре ме няма. Ако ти се чака, аз ще го направя. Ако не, заеми се ти.



Тема Re: Хироус 5нови [re: Roverandom3]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано25.09.05 02:12



някой се интересуваше от System requirements ...ето какво намерих аз в readme file на самото демо....

System Requirements
======================

Minimum
-------

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0
- CPU: 800 MHz Intel Pentium III or AMD Athlon processor or higher
- RAM: 256 MB or higher
- Video: 32 MB AGP GeForce2 MX or ATI Radeon 8500 or higher video card
- CD/DVD-ROM speed: 8x
- Hard Drive Space: 200 MB free hard disk space (for the demo)
- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card


Recommended
-----------

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0
- CPU: Pentium 4 / Athlon 3,0 GHz or higher
- RAM: 512MB or more
- Video: 128 MB AGP 4x GeForceFX 5600 or higher video card
- CD/DVD-ROM speed: 32x
- Dolby Surround 5.1 sound processor

---------------------------------------------------------------
Според мен Recommended е прекалено издуто...АМА ПРЕКАЛЕНО...то си е направо несравнимо със minimum-a което ме навява на мисълта че и хора със среден клас машини могат да си играят играта без никъф проблем (на ниски ефекти естествено)...... моята препоръчителна конфигурация е......

cpu - p4 или athlon на 1.5 GHz
ram - може 512 ама ако нямате не е фатално (все пак добре е да имате)
video - 64 стига!!! разликата от minimum до recomended неможе да е цели 92mb не мислите ли ?
cd - е то всеки има бързо CD тея дни така че тва не подлежи на коментар
hdd - на тея времена ако нямаш голям хард нямаш хич акъл.... за пълната версия на играта нямам инфо но няма да е по малка от няколко gb
звук - който квото има :))) тук вече правим freestyle

Ако има несъгласни или бесни потребителчета да се оплачат. Тук е мястото...аз пак повтарям инфото го взех от readme файл в демото на heroes 5 съшото демо на което са правени тея филмчета дето ги гледате по сайтовете с досадния френско-английски коментар на пичагата от UBISOFT

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!


Тема Re: Хироус 5нови [re: Roverandom3]  
Автор psychopathology (про-алфа версия)
Публикувано25.09.05 19:01



Добре,ще видя какво мога да направя.



Тема Re: Хироус 5нови [re: Roverandom3]  
АвторJesus_ (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 02:06



Абе някой знае ли със сигурност колко са градовете и какви ще са те?
Говори се че са 6.. или 7.
До сега излязоха хората, демоните, ъндед и тъмните елфи(някво супер ново и различно от досегашните underground)

Онова странно същество яхнало раптора май е самия герой. Поне от скрийншотите на ъдвенчър-картата си мисля така



Тема Re: Хироус 5нови [re: psychopathology]  
Автор psychopathology (про-алфа версия)
Публикувано26.09.05 13:41



Добре де,мада,аз инфото ще го видя къде е и ще го събера.Но ми трябва заключена тема,защото иначе ще се пише и нищо няма да стане.
Абе тоя клуб без модератор си е....таковал таковуто.Много е крап цялата администрация.Те ако знаят какво правят - ще хвана да се гръмна





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.