Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 26.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Новини за Heroes 5нови  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано11.07.05 11:53



Говори се, че броят на магиите в Heroes 5 ще са 40. И ако те са разделени, както в четворката това означава, че всеки замък ще има по 8 - 10 магии. И ако се предположи, че Magic Guild има пет нива - значи, че ще има по 2 магии на ниво??? Това не е прекалено малко?

В сравнение с 3 - ката и 4 - ката съответно с по 69 и 140 магии, 40 изглежда нищожно...



Тема Re: Новини за Heroes 5нови [re: Roverandom3]  
АвторAragorn (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 12:04



САМО 40?!?! Ужас дано поне единиците да са готини иначе пак ще си остана на Херос 3 Complete.Ааа имам един въпрос(Херос 3) примерно героя ми е 10/10 атака и дефенсе имам 1 ангел 50/50 колко ще му се вдигне атаката и заштитата и как се определя това? Кжете ПЛС!



Тема Re: Новини за Heroes 5нови [re: Aragorn]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано11.07.05 12:37



Имаш един ангел. Неговите показатели са: Att\Def = 30\30. Ако имаш герой с Att\Def = 10\10, то показателите на ангела ще нарастнат с 10: Att\Def = 40\40. Тоест, колкото атака и защита имаш, с толкова се увеличава атаката и защитата на съществото ти.



Тема Re: Зависинови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано11.07.05 12:38



и от героя!:)



Тема Re: Зависинови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
АвторAragorn (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 12:44



Знаете ли какво предпочитам?Предпочитам малко повечко да ми се обясни(само ако вие желаете :))



Тема Re: Зависинови [re: Aragorn]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано11.07.05 13:10



Най - общо това е формулата за нарастване на атака и защита. Но има и герои като: Gundula и crag Hek, които имат като специалност Offence и Maphela, Neela, Tazar със специалност Armorer. Тези герои получават бонуси с 5% към атаката и защитата на съществата.

Има и герои със специалност някое същество. Ако героят има това същество в армията си, то получава допълнително точки към атака и защита.

Редактирано от Roverandom3 на 11.07.05 13:21.



Тема Re: Почти вярнонови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано11.07.05 13:19



Офанзивния бонус, наистина е 5% върху разликата между атаката на твоя герой и защитата на противника, но дефанзивния бонус е 2-2.5% върху разликата между твоята защита и атаката на противника.



Тема Почти ви разбрахнови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
АвторAragorn (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 13:45



Почти ви разбрах и все пак подчертавам почти.Ей регистриран анонимен ти кой Херос имаш? И да ви кажа защото прочетох доста за това кое е най-силната единица ако е изобщо то тя е азур дракон,а ако е от замък или Архангел или Черен дракон



Тема Re: Почти ви разбрахнови [re: Aragorn]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано11.07.05 13:56



Играя с 3.2, който е напълно съвместим с твоя complete(4.0).



Тема Еми айде де!нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
АвторAragorn (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 14:13



Хайде да играем в мрежа искаш ли? Писнало ми е от тоя компютър.Хайде чакам отговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.