Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 30.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За най-добрата игра(според мен).  
Автор dielg (непознат)
Публикувано04.07.05 20:56



Във връзка с последните теми, и аз да се включа.
Отдавна само проверявам "НАШИЯ" клуб и само чета.
Да напиша първо, че играя от много време игри, т.е. на възраст съм, но Heroes за мен си е Класика.
Много ми се играе Heroes, но вече забравих, колко пъти съм минавал кампаниите и наличните ми карти.
Проблемът ми е, че ми се играе срещу хора, а аз съм играл само половин игра срещу противници.
Просто не мога да се включа(нямам информация как) в реална игра.
Та това исках да споделя.
Между другото, любимият ми замък е Tower.
Чао, засега!



Тема Re: За най-добрата игра(според мен).нови [re: dielg]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано04.07.05 21:09



Радвам се, че се включваш и се надявам активно да подържаш клуба. Относно за това, че играеш Heroes и си на възраст, няма никаква пречка. Баща ми е на 44 и от 7 - 8 години играе само на Heroes и Panzer General, а му се е случвало когато е отпуска да играе от 7 сутринта до 2 - 3 през ноща. До изживява своето детство с тази игра.
Трябва да си свалиш нови карти за играта от някой сайт. Има такива, които са наистина големи предизвикателства.
Трябва да потърся сайта за онлайн игра на Heroes. Лесно е да се влезе и да се регистрира и т.н. Трябва само да имаш същата версия на играта. И реално IP (за това не съм сигурен).
Любимият ти замък е Tower??? Супер, най - лесно побеждавам, когато играя срещу Tower.



Тема Re: www.zone.comнови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано05.07.05 10:52



Да ти спестя малко търсене.
Вероятно ще ти трябват и регистрации в:

www.toheroes.com
или
www.wizardsandwarriors.net

Последните две не са задължителни, но в зоната се играят предимо турнирни игри и трудно ще си намираш противници, ако не си се включил в някой от тези два турнира.



Тема Re: www.zone.comнови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано05.07.05 13:53



А знаеш ли на коя версия играят в Зоната???



Тема Re: www.zone.comнови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано05.07.05 15:37



1.4
3.2
4.0-complete
Това са съвместимите версии, които се играят в зоната.



Тема Re: www.zone.comнови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Авторmadness (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 16:23



А не ти ли трябва иреално IP?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.