Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 30.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Карти за Heroes 3  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано05.05.05 13:17



Имам една молба! Наистина рядко сядам да поиграя Heros 3, но напоследък все така се случва, че попадам на някакви недъгави карти, от което ми минава желанието. Та молбата ми е, ако може да ми изпратите на e-maila малко изпитани карти, които всеки почитател на Heroes 3 трябва да изиграе . Сигурно подобни теми са поствани 100-ци пъти, извинявам се, че направо пиша без да попрочета, но ми е кът времето напоследък.

Е-маил-а ми е woodelf@abv.bg, Благодаря предварително!

П.С. В краен случай може и линк за теглене, но там обикновено има огромно количество карти, затова предпочитам на мейла. И още - картите да НЕ са за WoG, а до SoD!



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: Wood Elf]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано05.05.05 13:32



Карти или шаблони?



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано05.05.05 14:56



Не знам какво е шаблони, предполагам че искам карти. Такива дето са направени за Single player!!! Подчертавам това последното защото наскоро се мъчих с една карта, на която victory condition-a беше да превзема 1 замък. Пред замъка имаше един пилон, който се отваряше ако събера 4 артефакта. Това добре, ама този от моя aliance се беше изхитрил да вземе единия, и нали е прост компютър, не му идва на ум да ми го даде. Така след 5 часа игра просто трябваше да я зарежа.

btw с теб се засичахме из един друг форум



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: Wood Elf]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано05.05.05 15:25



Шаблон=template.
Това е за рандом картите. Генерирането е рандом, но има определени неща, които са еднакви за всеки от противниците. В смисъл, в мултиплейър се играе предимно рандом и за това питах, дали искаш шаблони.
Както го обясняваш обаче, ти дори и карти не искаш, а мисии или кампании. Така ли е?



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано07.05.05 09:44



Ох, не знаех че е толкова сложно.

Трябват ми файлове с разширение *.h3m, които се поставят в директорията maps на играта и след това се появяват когато от играта избера new game->single scenario->Show available scenarios.

Дали са карти, шаблони, или мисии... лично за мен са карти, но вероятно греша в терминологиатя.



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: Wood Elf]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано07.05.05 14:34



http://www.toheroes.com/h3maps/maps.html
http://www.wizardsandwarriors.net/maps/maps.htm

Не съм сигурен, че точно това искаш, но погледни, може и да си избереш нещо.



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: Wood Elf]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано09.05.05 10:59





нито едно писмо на мейла





Тема Re: Виж и тук:нови [re: Wood Elf]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано09.05.05 12:51



http://heroes.mycomport.com/cgi-bin/opt/MapHaven/h3/search_maps.cgi

Тъкмо ще можеш да си избереш карта според вкуса.



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: Wood Elf]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано09.05.05 13:21



Играй катри, в които целта е победиш всички. А не такива, в които трябва да събереш артфкт, да убиеш герой или залък.



Тема Re: Карти за Heroes 3нови [re: Roverandom3]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано09.05.05 13:45



Да, така е по-сигурно - прав си. Друго имах предвид като пуснах темата... Понякога някоя карта изглежда добра, а като започнеш да я играеш се оказва недомислена, недоизпипана, или просто създадена за мултиплейър. Тъй-като сега рядко играя Heroes (след като в продължение на поне 2 години друго не играех), ми се искаше когато седна да заредя наистина стойностна карта. Все пак, ако се сетите за някоя - пращайте.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.