Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 01.07.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Максимум трудност за Heroes III  
Автор OpenMind (???)
Публикувано12.04.05 05:24



За най-добрите играчи :)
Ако компютрите ви се виждат недостатъчно силни противници,ви предлагам да опитате следният вариант с повишена трудност :)
Пък ще ми е много интересно ако го опитате да споделите резултатите после.
Задължителни правила:
1.Трудност - Цар 200%
2.Карта - размер M
3.Седем(7) противника,които да са в комбина помежду си.
4.Без да използвате SAVE и LOAD,за да връщате ходове или преигравате битки,а само колкото да се запишете за да можете следващия път да си продължите от хода,ако играта се проточи.
Подточка 4 ще ви затрудни много - повярвайте
Не бях играл отдавна и явно съм позабравил,скоро опитах по тая система и 3-4 пъти я докарвах до кривата нива.

Редактирано от OpenMind на 12.04.05 05:26.



Тема Re: Максимум трудност за Heroes IIIнови [re: OpenMind]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:15



ми то вече повечето тук джиткаме за разтуха. мен например ХL с 2-ма в комбина на цар ми е добре. само ако искам да падне сеч си пускам 3-ма. срещу седем никога не съм играл, щото там замъците постоянно си сменят притежателите и почвам да забравям къде кво има. А и е изнервящо



Тема Re: Максимум трудност за Heroes IIIнови [re: OpenMind]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано12.04.05 20:31



Няколко пъти съм изигравал такива карти. Ама четвъртата точка наистина ме затруднява. От време на време правя много глупави грешки. Не говоря за напрекъснато лоадване, но ми се случва да дам load. Все пак не всяка битка може да се спечели от първия път.



Тема Re: Максимум трудност за Heroes IIIнови [re: Roverandom3]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано14.04.05 01:54



Ами никак не е лесно,без LOAD.
Имаше по едно време,имах проблем с играта,когато дадеш SAVE или LOAD изхвърляше,та ми се наложи,да играя без.И бях посвикнал,но е много трудно.
Отдаван не съм,играл,както казах пробвах 4-5 пъти ъака и вчера ощще няколко пъти,и последно изтормозих един от комповете в началото и взех замъка,обаче тъкмо се разкарах и той си го върна :) и не я доиграх.
Една систама много добра за такива екстремни ситуации иа за началото на игарата и арзвитие ще ви издам.
Със Замъка,пускаш упгрейд на марксмените и с 20-23,понякога и с 10 съм се бил с малките гадинки за рясурсчета още в началото.
И атака става работата,вдига се City Hall и след това се пуска някоя единица според случая,или първо капитол - според случая :)
И аз винаги драпам за Ангел,до 2 -ра седмица със доста Зор и не много често го пускам.Важно е да се трупа популация,дори да нямаш пари в момента да я купиш,и да събираш ресурси,както и да захапеш някой компютър отано.А голям бонус е ако пътя ти донякъде е запушен от силна единица от останалите компютри да не могат да ти влязат рано,защото 7 в парти на М размер...трудно.
А без SAVE е просто ...:)
Много предимства изтърваш така,оглед на картата в някаква степен,пребиване на битки,примерно може да не можеш да си намериш мините бързо и т.н.
Затва трябва усет,ъсмет и умение:)))
Например още в самото начало,на 1ви ден дори,ако съм запушен ми се е налагало да с еразвия по някакъв начин,примерно със 60 пики съм бил 30 чковци.С Лионис с Преър и така :)Само да си отпуша пъя пред самият замък.

аргумент - довод/факт привеждан в полза на дадена теза (special 4 Nimbus(TF))


Тема Re: Максимум трудност за Heroes IIIнови [re: OpenMind]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано14.04.05 17:53



Има една карта размер "S". С пет играча. Голямо меле става. Твоя замък е в центъра, а останалите 4 в ъглите на картата. И могата да ти влязат от 4 страни. Когато я играх на max трудност бая се затрудних. Трябваше ми да лоадвам, защото става истинска лудница.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.