Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 09.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Screenshots Heroes5  
Авторmadness (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 01:25



Ами доживяхме!
UbiSoft най-накрая пуснаха нещо покрай играта, малко но от сърце.

http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/

Бе не е лошо според мене.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано31.03.05 08:00



видях ги и да ти кажа честно ако това е скриин по време на игра, АДСКИ СЪМ РАЗОЧАРОВАН просто защото бях сигурен че ще изкривят хироуса до такава степен че да заприлича на Warcraft...дано не съм прав...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано31.03.05 10:17



3D-то за момента ми се вижда интересно. На едната картинка според мен е битката. Последната с нимфата ще да е от overmap exploring, но това са само догадки.

Не ми изглежда грозно. Дано да се запази идеята за геймплея разбира се.

И много важно е, че е scheduled for release on PC in early 2006. :) :) :) Само още една година ще чакаме, а до тогава има много вода да изтече.

Ще чакаме, какво ще правим.

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано31.03.05 11:42



Според мен изглеждат страхотно. Идеята за изцяло триизмерен свят ми допада много и с голямо нетърпение очаквам да видя какво се е получило.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано31.03.05 11:49



Чакай малко, ти какво искаш??? Да тъпчат на 2D графика ли??? Не е ли малко старичко??? Все пак говорим за игра за 2006 година. Ми дай да я направим като третата част на Monkey Island. Рисувана. Не е ли малко глупаво.
То за това е нова игра, за да има глобални промени от предишната част. А не пач. Не като NFS Underground 1 и 2. Обясни ми разликата между двете игри. Или FIFA.... Нали ако изкарат нещо много сходно с 3 - ката веднага ще ги обвинят, че това не е нова игра, а пач.
Според мен това е идеята на продължение на една игра, да се запази основната идея (много добре я знаете), но да се направи по съвременен начин с много новости.

На вас хора угодия няма.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Автор Z-z-Z-z-Z (Sleeping Dog)
Публикувано31.03.05 20:26



абсолютно си прав че това е начина една игра да се развива в положителна посока но просто колкото повече променят графиката толкова повече осакатяват геймплея аз от това се оплаквам само :((( иначе лошо няма да е триизмерно ...ама бях влюбен навремето в Хироус 2, после като излезе хироус 3 трудно го приех ама в последствие наистина ми стана любима игра, обаче х4 ме накара да намразя играта, осакатен геймплей отвсякъде нищо общо с 3 ... само главната идея е същата, че имаме замък и герой и някви там единици, всичко друго уж се опитали да го направят за добро а то станало... е добре де преди всички да ме нападнат ще отбележа че х4 си има лични достойнства които ми допадат, става въпрос за новостите откъм развитието на героите ама и то е небалансирано щото всички знаят че 20 лвл герой сваля квото иска само с поглед....лично аз играя хироус не заради графиката то не че има интересни работи за гледане особено като си я играл в продължение на 5-6 години, всичко опира до геймплея не мислиш ли?? Има ли добър геймплей мога да гарантирам че ще я играят много повече хора отколкото, хубава графика и куц геймплей, но най-добрия вариант естествено е когато и графиката и геймплея са номер 1. Незнам сега всеки има право на личен избор аз не мога да кажа че на ВСИЧКИ не им харесва 4-ката има хора които предпочитат именно нея .... "Въпрос на вкус - казало къчето и се близнало под опашката..." ... дано да успеят да ми върнат интереса към хироус с този новия, но за началото на 2006 нека не бъдем чак такива оптимисти, ако успеят да я изкарат до края на 2006 или началото на 7-ма щото тея глупави обещания ги знаем...

Z-z-Z-z-Z-z-Z-z-Z leave me alone i just wanna sleeeep...!!


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Z-z-Z-z-Z]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.04.05 10:15



А не смяташ ли, че е малко рано да се изказваш по адрес на играта, че си разочарован???
Все пак това са само 4 screenshot - a. Играта може въобще да не изглежда по този начин в края на разработването и.
Според мен не можеш да прецениш играта само по тези картинки.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано01.04.05 10:23



О-о-о-о според мен задължително ще сложат и oldstyle поглед отгоре, и изометрична карта на битките ..., каквото съм виждал от Nival Interactive - не съм разочарован. Просто ще си бъде 3D :)

[offtopic]
... кефи ме ника ти, ама защо е тройката отзад. Кученцето от едноименния роман на Толкин няма такава
[/offtopic]

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: martyr]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.04.05 12:09



И аз съм играл няколко игри на NIval и мога да кажа, че са доста добри.

ОФФ
Ми по простата причина, че ника Roverandom е зает от някой друг. И защото съм тренирал футбол 10 години, и винаги съм играл с № 3, и това беше първото, което се сетих, когато се регистрирах. Просто любимо число.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.04.05 12:15



А тук можете да прочетете малко повече относно геймплея на играта:





Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано05.04.05 05:49



Картинките са добри,но мисля,че вида на едениците не е каквато бих искал-не като красота на рисунките,а като 'черти'.Архангела примерно е много не както трябва :(
И ще цитирам нещо от форума на пдадения сайт:
"Please stop bashing at HoMM 4"
Обезателно трябва да се върнат към расите и скиловете на тройката.
Но не би...май.
Единственото което ми дава надежда в случая е,че UBISOFT са зад проекта.
Но жалко,като 3DO,в тоя жанр втори няма.
Абе някой запознат ли е дали от бившите 3DO,някой се занимава сега с петицата?



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: OpenMind]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 11:24



И аз мисля, че нещата никак не са в ред. Архангела, ако тва е архангел ама с тоя меч няма кво друго да е, на нищо не прилича, а тоя срещу него е с джедайски меч май. Такива игри под път и над път. Нивал правят занимателни игрички, но от тях досега нищо велико не е излязло. Аз лично не очаквам много. Сигурно няма и да я изиграя. Съжалявам за песимизма.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Az]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано06.04.05 21:49



Ще изчакаме и ще видим. Все пак да се надяваме, че ще излезе нещо добро. Че това ще е играта, която ще издигне Nival. Все пак така стават нещата.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано11.04.05 21:53



Ето да попрочетете малко интервю:





Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Ceнeдpa (огнена)
Публикувано15.04.05 17:01



Мислех, че по отношение на архангела сте били подготвени как ще изглежда? Още миналата година бяха пуснати рисунки на това как ще изглеждат архангела, конника, стрелеца, феникса, балистата. А и в края на 2003 г. (ноември)от Юби софт бяха пуснали тема, в която феновете на Хироса да напишат мненията си за това как да изглежда петицата. И не само това, а и кое да се подобри, за да не се повтори фиаското с 4-та. А и все пак до 2006 година когато официално ще излезе играта, много работи ще се променят. Също не забравяйте и за бъдещите ъпдейти на 5-та, които ще и подобрят качеството. Така, че бъдете оптимисти

Mirror, mirror on the wall....


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано22.04.05 12:11



Ето още свежи скреенове от играта:



П.П. Стрелеца е направо невероятен. Просто всеичко изглежда много добре.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.04.05 12:21



Разгледах ги с туптящо сърце. ... имената на самите картинки са много интересни.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: martyr]  
Автор Ceнeдpa (огнена)
Публикувано22.04.05 13:42



Страхотни са! Чудо!!! Страхотна работа!!!!!

Mirror, mirror on the wall....


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Авторmadness (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 16:17



Супер са картинките. като личен фаворит посочвам григона.
Е хайде да излиза тая игра, че вече ме сърбят ръцете.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.04.05 16:42



Сигурен съм, че фанатиците на 3-ката ще оплюят графиката ..., на мене дотук обаче си ми харесва.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: martyr]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано22.04.05 17:28



Дано не. Много ми допада тази графика. Въобще 3D графиката ще направи от Heroes - а нова игра.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано22.04.05 17:29



Абсолютно всички почитатели на играта тръпнат в очакване. Ама няма как да стане по - бъзо. Трябва да чакаме.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: martyr]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано22.04.05 17:33



Не ги бях забелязал (имената). Наистина са интересни. От тях мога да предположа, че ще има много нови същества, защото succubi и pitfiend ги е нямало до сега.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Roverandom3]  
Автор OpenMind (???)
Публикувано25.04.05 19:14



Отново съм разочарован от визията на единиците.
Да не говорим че графиката е ръбеста - 2005 година сме вече.
И какви са тези сцени? Ако това е изгледа на бойното поле и така се водят битки.... УЖАС.

„Където глупостта е образец,там разумът е безумие”


Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: OpenMind]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 15:51



Дааа, ако това е бойното поле, играта прилича на Etherlords. Дано да е по-скоро филмче като интрото на H3 Complete. Щото на Etherlords битките хич не ме кефят. Позиционирането на единиците там няма никакво значение, доколкото помня, а така се губи половината тактика на Хироуса.



Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: Ceнeдpa]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано30.12.20 13:27



ами ето ме, огледалцето ви довтаса.
we have other key



Колкото и да мразят разузнавателните служби, аз съм на тяхна страна.




Тема Re: Screenshots Heroes5нови [re: funy77]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано04.01.21 17:36



Драга Полянова, няма ли кой да ти полива "полянката" редовно, че да не идваш тука да драшищ толкоз усилено, а да се занимаваш с реално полезни -- за теб и за нас - неща!?




Редактирано от Naki на 04.01.21 17:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.