Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 27.05.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да попипам аз моди :)  
АвторDobroUtro (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 15:03



защо Heroes не присъства в списъка наред с диабло цс и рпг в "Игри"?
а а а Модииии ?



Тема Re: Да попипам аз моди :)нови [re: DobroUtro]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.02.05 16:56



Да бе, аре плс, ако можеш да удариш едно рамо, спестява малко браузване в и без това бавния дир.бг....

Да не говорим че много хора изобщо не разбират че има такъв клуб... ако не се заинтересуват от другите игри или имат малко късмет...

Редактирано от bateventzi на 08.02.05 16:56.



Тема Re: Да попипам аз моди :)нови [re: DobroUtro]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано09.02.05 10:06



Все си мислех, че при новия формат ще го сложат и нашия клуб при другите ама немааааааа



Тема Re: Да попипам аз моди :)нови [re: bubostar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.02.05 10:32



Dimmi сега пише протестна нота... мисля че вече я довършва... очаквайте промяната съвсем скоро.. :))



Тема Re: Да попипам аз моди :)нови [re: DobroUtro]  
Автор haterМодератор (*ДИКТАТОР*)
Публикувано12.02.05 20:17



До колкото ми е известно аз нямам права да го добавям в списъка.За всеки случай ще прочета отново FAQ-а,но не съм попадала на такава опция.
Ще говоря с фукла.
Искам само да кажа,че доста по-големи /като посещаемост/ клубове от нашия липсват в този списък.Аз имам права да се занимавам с локалната система,тук съм като изолирана,но все пак ще се опитам да говоря с който трябва,или ще повдигна въпроса в клуб Администрация.Обещавам.



Тема Re: Да попипам аз моди :)нови [re: hater]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано15.02.05 15:06



Е за това говориме, знем че не мое да хакнеш дира



Тема Re: Да попипам аз моди :)нови [re: bateventzi]  
Автор haterМодератор (*ДИКТАТОР*)
Публикувано16.02.05 03:30



Вече повдигнах въпроса в клуб Администрация.Проблема е,че там пишат само модератори,обременени от своите проблеми,които отдавна чакат решение.Администрацията,в крайна сметка, не се е появявала от доста време там...което е много жалко,защото може би молбата ми ще остане без отговор от който трябва.
Ех,пак трябва да правя психо-тормоз на фукла-горката жена,вече вдигна ръце от мен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.